#
#

Viktoria Plzen

Çek Cumhuriyeti

    SIRADAKİ MAÇLAR

''UEFA'ya Abone Olduk. Devamlı Kapıdayız''

SÜPER LİG - Fenerbahçe Asbaşkanı Mithat Yenigün, UEFA Avrupa Ligi'nde Çek Cumhuriyeti'nin Viktoria Plzen takımıyla deplasmanda oynadığı maçta taraftarlarının sahte biletle maça girme teşebbüsü nedeniyle Fenerbahçe'nin UEFA Kontrol ve Disiplin Kurulu'na sevk edilmesiyle ilgili, “Belki bizim bilmediğimiz tespitleri varsa korkarım başımız ağrır. Umuyoruz ki bir şey çıkmaz” dedi.

23 Mart 2013, Cumartesi - 11:40

Fenerbahçe UEFA Disiplin Kurulu'na Sevk Edildi

TRİBÜN - Fenerbahçe, deplasmanda oynanan Viktoria Plzen maçında sahte biletle stada girmek isteyen taraftarlar nedeniyle UEFA Disiplin Kurulu'na sevk edildi. Ancak bu kez UEFA'nın raporunda Fenerbahçe lehine ifadeler var.

20 Mart 2013, Çarşamba - 14:03

Fenerbahçe'nin İtirazı Reddedildi

AVRUPADAN FUTBOL - UEFA Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin 1 maç seyircisiz oynama cezasına yaptığı itirazı reddetti. Sarı lacivertlilerin 14 Mart'ta UEFA Avrupa Ligi'nde Viktoria Plzen ile oynayacağı karşılaşma seyircisiz oynanacak.

11 Mart 2013, Pazartesi - 20:39

Taraftara teşekkür

SÜPER LİG - Fenerbahçe Kulübü, deplasmanda oynadığı Viktoria Plzen maçında kendilerini yalnız bırakmayan taraftarlara teşekkür etti.

08 Mart 2013, Cuma - 17:49, ekledi.

Aykut Kocaman: ''Ciddi Bir Rakiple Oynayacağız''

AVRUPADAN FUTBOL - UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu ilk maçında Çek Cumhuriyeti temsilcisi Viktoria Plzen ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de, Aykut Kocaman ile Salih Uçan, karşılaşmanın oynanacağı Doosan Arena’da bir basın toplantısı düzenledi.

07 Mart 2013, Perşembe - 10:50

GFB Europe Plzen'e Gitmiyor

TRİBÜN - GFB'nin Avrupa'daki alt grubu GFB Europe, yaptığı açıklamayla UEFA Avrupa Ligi 3. tur maçı olan Viktoria Plzen karşılaşmasına organizasyon düzenlemeyeceğini duyurdu. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün ücret karşılığında bilet talebine olumsuz yanıt verdiğini belirten GFB Europe, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

02 Mart 2013, Cumartesi - 15:24, Hasan Doğan ekledi.

Dersimiz Viktoria Plzen

AVRUPADAN FUTBOL - Fenerbahçe'nin rakibi Viktoria Plzen ile ilgili detaylı bir analiz yazısı..

22 Şubat 2013, Cuma - 13:16, ekledi.