#
#
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Kaiser, foruma yazdı.

"b10" dedi ki;

 
abi burak 35 yaşında avrupa yaptı ilk defa böyle bir mantık mı var ya? ayrıca adamın sözleşmesi 2025 yılında bitiyor 1 sene kaldığı falan yok.
 
berkanı da aldığını düşünürsek en zayıf yerliler nasıl galatasarayda oluyor onu da anlamadım. hele elinde tek salih olan beşiktaşdan daha zayıf nasıl olabiliyor çok ilginç.
 
bu da yabancı scout hesabının futbolcu için yorumu
 

Burak örneği çok ama çok yanlış ve saçma.
 
Burak, Trabzonspor'da olağanüstü performans gösterdi, gol kralı oldu. Sonra Galatasaray'a geldi ve Avrupa'ya açıldı. Ronaldo ile gol krallığında kapıştı.
 
Daha sonra Çin'e gitti ve orada da gollerine devam etti. Tekrar döndü geldi Beşiktaş'ın en önemli gol silahı oldu. En sonunda Fransa'ya gitti ve çok faydalı oldu. Milli Takım performansını saymadım dikkat edersen.
 
Oysa Cicaldau daha önce Romanya'dan başka hiçbir yerde oynamamış. Milli Takımda da çok aman aman bir performansı yok. Belki çok başarılı olacak bilemeyiz, ben sadece görüneni söylüyor, şu ana için konuşuyorum.
 
Gelelim yerli konusuna, Beşiktaş'tan örnek vermişsin. Beşiktaş'ta sadece Sahil mi var yerli olarak? Bir kere Altay ve Uğurcan kadar olmasa da potansiyeli yüksek bir yerli kalecileri var. Rıdvan gibi önemli bir bek katkıları var. Necip, Mehmet Topal, Salih, Oğuzhan ve Kenan gibi yerlilere sahipler. Gökhan, Güven vb saymadım.
 
Galatasaray'ın yerli kalecilerini şöyle tarif edeyim, 20 tane Türk kaleci sayar ama Fatih'i bunlara dahil bile etmem.
 
Alpaslan, Taylan, Kerem, Ömer ve Emre dışında dikkat çeken, fark yaratacak, direkt 11'e koyacak bir oyuncu yok. Bu saydıklarımdan, Luyindama'nın formu göz önüne alındığında Alpaslan stopere geçer, Emre Kılınç ve Taylan ilk 11 oynar. Duruma göre Kerem sonradan girer.
 
Ha, Arda Turan denilen "şeyi" futbolcu olarak sayıyorsanız o sizin futbol kaliteniz.
 
Tekrar ediyorum, Cicaldau'ya bok atma derdinde değilim. Ben sadece 6.5 milyon Euro çok daha faydalı kullanılabilirdi diyorum. Orta saha fiziksel ve teknik olarak güçsüz. Çok çok iyi bir 10 numara transfer etmeli Galatasaray.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Parçalıaşk, foruma yazdı.
arkadaşlar limit yok tabii ki de, limit olayını fenerbahçe deşti iki senedir, belki başka kulüp deşse limit olayı bu kadar sulanmazdı ama önce %80 aşılan limite hiç ceza verilmedi, onun üstüne %80 aşılmış limitin üstüne 18 tane transfer yaptı fener yine ses edilemedi.
 
kitabına uydurmak zor bir şey değil, yeter ki sıcak para sponsor göster. yani beşiktaş beceremiyor diye bir durum yok, beşiktaş sponsor bulamıyor, sıcak para bulamıyor diye bir durum var. evet beşiktaş'ın kadrosu şuan mevcut fener ve gs'ın çok gerisinde.
 
beşiktaş geçen sene yaşlı ve sakatlık riski yüksek kadrodan verim aldı diye bu sene de aynı politikayı sergilerse yandı ki ne yandı. geçen seneki gibi bir tutumları olmayacak hakemlerin ve şans faktörü iki sene üst üste yanlarında bulunmaz.
 
beşiktaş şampiyonlar ligi karizmasını kullanıp genç ve nitelikli oyuncuları bünyesine katmalı. alex texeira , diego costa falan bence yanlış transferler.
 
ghezzal ve rosier'in de medyada sergen ile anlaşma gibi sakız edilmesi de zayıflık göstergesi. şuan en çok alarm veren kulüp beşiktaş transferde.
 
fenerbahçe'nin kakdrosu %80 hazır zaten, caulker transferi ile stopri kapattılar sadece iyi bir sol ve sağ bek öynayacak iki transfere ihtiyaçları var 3 lü savunmalı sistemde o kadar. gerisi zaten oyuncu satışlarına göre şekillenir aceleleri yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Atalay1925, foruma yazdı.
Andras Schafer diyorlar ama kaynak Sabah Spor... İnanmak istiyorum ama çok zor transfer...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
StrangerThings, foruma yazdı.
Konya Ads formaları iyi.
Konya nın yatay ads nin ise siyahı harika
 
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
DelNaja, foruma yazdı.
yeni sezon formalarımız tanıtıldı klasik bir çubuklu ve pek de özgün bir tasarımı olmayan bir beyaz formamız olacak fakat siyah formamız bu senenin en iyisi olmaya aday :D
 
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
babacan1910, foruma yazdı.
Arkadaşlar Romanya liginden geliyor demiş ama bizden daha kaliteli bence o lig. En azından bir sistem var oralarda. Bizde kaos var sadece.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
DelNaja, foruma yazdı.
siyah forma ateş ediyor :twisted:
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
triger, foruma yazdı.
Serhat5552@
Yazını üşenmeden uzun uzun okudum.
 
Belki kisaca bu sekilde yazmis olabilirsin ama bu yazının her bir cümlesini ayrı ayrı analiz etmek lazım.
Ben yıllardır Samsun gibi büyük bir şehre, siyasetcilerin gereken önemi vermediğini ama vermiş gibi şirin görünerek goygoyculuk yaptıklarına dışarıdan birisi olarak defalarca şahit oldum.
Bu reva görülenlerden ziyade bence sizi tribun anlaminda en çok da Anadolu da dost camia olarak da gördükleriniz sporda siyasette destek aldiginizi ısrarla dile getirirler.
Sehrinize destek yerine (sanki hep destek alinmis gibi) kostek olanlarla uğraşırken bir de bu camialara laf anlatmaya çalışmanız da esas üzücü olan kısım.
Görünen o ki içeride ve dışarıda mücadele etmeye devam.
Allah yardımcınız olsun.
 
Her yerin çehresi değişiyor.Siyaset anlamında da önümüzdeki dönemlerde Samsun da köklü bir değişim olabilir.
Ama kaybettiklerinde bu yazdiklarini acaba düşünebilecek kapasiteleri var mı zamanla göreceğiz bakalım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Aeq, foruma yazdı.
4-5 defadır müşteri diyorsun ya, senin ilk verdiğin tepkiyi vereyim o zaman. müşterisinin mk :) sen taraftar bilinciyle hareket ediyorsun, bu yatırımları yapanlar bir çok sebeple birlikte kitlelere bir nevi müşterilere hitap ediyor. bu kelimenin mecazi olarak kullanıdığını anlaman lazım. başkan çok özverili taraftara karşı ama burası profesyonel yönetilen bir şirket. eline her klavyeyi aldığında eleştirmek zorunda değilsin, burada kimse sana laf anlatmak zorunda değil.
 
bayanlara, öğrencilere ve engelli taraftarlarımıza %35 lik bir indirim yapılmış. bence güzel bir uygulama, sıkıntı yaşayanlar için yeterli olacağını düşünüyorum. bu konuyla ilgili daha da yazan olacaksa, takılsın kafasına göre.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
Kesin kaldıracağız, basketboldaki başarılarımızı futbola taşıyacağız gibi sözler söylendi kongre öncesi ve sırasında. Kaldıramazlarsa görevi bıraksınlar ama sanmıyorum Cüneyt Biçer'e kesin söz verilmeseydi sözleşme imzalamazdı bizimle. Bir şekilde halletmek zorundalar ancak vakit çok hızlı akıyor. Ağustos ayına geldik sayılır!
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER