#
#
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
efsanekanarya, foruma yazdı.

"Gassaray1905" dedi ki;

Fetöcüler yolsuzluk dosyasıda çıkardı, fetöcü hakim işlenen cinayette karar da verdi. Şimdi fetöcülerin yaptığı tüm operasyonlar yalan mı demek oluyor bu?
Hükümet sizi kurtardı şikeden akladı diye şike yapmamış mı oluyorsunuz. Okuduğumuz tapelere göre şike çok net yapıldı. Kanun, yargı sistemi ya da hükümet cezasını vermedi. İşlediğiniz suçların cezasını çekmeden bu futbol ortamı huzura eremez. Düşünsene size ceza verilemediği için bundan sonra ülkede şike yapmak gayri resmi olarak serbest durumda şuan. Galatasaray-Beşiktaş-Trabzon şike yaptığı ile ilgili iddaa olsa sence federasyon şike komisyonu kurup bu takımları düşürebilir mi? İmkansız. Siz ceza almadan futbolun en büyük günahını işlemek serbest şuan ülkede.
Ha keza limit aşımı ha keza ırkçılık vs vs.
embesile anlatır gibi anlattım aslında ama sende umut yok , iq seviyen oda sıcaklığının bir tık üstüne çıkabilirse o zaman bilgi veririm sana bir daha
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
olmamasıgerek, foruma yazdı.
Galatasaray harici efsane futbolculari yurt dışına kaçmış başka bir takim var mı?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
aero, foruma yazdı.
The intouchhables
 
IMDB'de ust siralarda gorunce izleyeyim dedim ve cok begendim. sonrasinda hikayenin gercek oldugunu ogrenince karakterlerin hikayelerini okudum ve begenim katlandi. tavsiye ederim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Termeli, foruma yazdı.

"kuzeymaraton" dedi ki;

"beşnumara" dedi ki;

"kuzeymaraton[div dedi ki;


burayı kaçırmışım. samsun’u kim seviyor kardeş, pardon? 2016/17 sezonunun ilk maçıydı sanırım. tahtayı açamayıp 2-3 topçu hariç tamamen çoluk çocukla oynadığımız 0-0 biten maçta sağlam küfür yediğimizi hatırlıyorum. bunu polemiğe çevirmek için yazmadım. bu arkadaşlar bizi sevmez. bizden seven varsa kendi adına konuşsun.

Sen bir sezon önce hafta içi 3 puanı silinen ve playof için oynayan takıma sırf size yatmadı maçı vermedi diye tüm stat satılmış Samsun, osmanlı maçında nerdeydin Samsun diye bağırırsan as takımla çıksan da küfür yersin çoluk çocukla 90 dakikanın 30 dakikası yerde yatarsan da küfür yersin.

sana daha önce başka bir başlıkta yazmıştım. senin karakterin işte tam olarak yukarıda bana verdiğin cevapta gizli. sen bizim tribüne ads forması giyip girmiş adamsın ama küfüre haklılık kazandırma gayreti içine girecek kadar ruh hastasısın. sen değil, sana o formayı giydirenler utansın. sana söylenebilecek başka bir söz ziyan kabilinden olur.
 
karabudun, ben bizim arkadaşa bir hatırlatmada bulundum. amacım polemik olsa zaten en başta yazardım bunu. evet, kimse kimseyi sevmek zorunda değil, bunda da hemfikiriz.


Kusura kalma kardeşte o zaman sende satılmış tezahüratını savunmuş olan bir ruh hastası mı oluyorsun bu durumda ki ilk küfür gibi olan satılmış tezahüratı maalesef sizden başlamıştı. Velevki bizim o zaman puana da ihtiyacımız vardı.
 
Yaw arkadaş bizi sevmek zorunda değilsin. Sizin tribünde çoğu kişi bize, bizim tribünde çoğu kişi size size sempati besliyor ve seviyor. Sevmeyenler de var. Fakat durup dururken birden çıkıp kendi renktaşının mesajını alıntılayıp kendi adına konuş deyip ortamı geriyorsun. Elbette ben senin ne yazıp yazmayacağına bir şey demem ama birbirini seven ve sayan iki tribünden ve burada iyi giden yazışmaları baltalıyorsun.
 
Bende kendi adına Ads yi çok sever Adana mavidir diyenlerdenim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Stabil35, foruma yazdı.
Malatya aradaki puan farkını korumak için beraberlik yetecektir
Skor bulamasa da son haftalarda zor gol yiyor Malatya
Denizli spor pota dışında yukarıdan da takim çekmek zorunda aşağıya bu yuzden hedef maçlarından biri
Beraberlik ağır basıyor ama Denizli galip gelirse şaşırmam
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
Aramızda incinen baya arkadaş var özelikle river plate takımı taraftarı :)
Beraberlik iyi sonuç istanbul maçı gayet bizim istediğimiz gibi bitti , oynanan altınordu da kaybederse bi demir kalıyor orda da samsun kendi menfaati içince puan almak zorunda bizim 2. ile sorunumuz yok 3. den sonra puan kaybı yaşasın bu haftayı iyi atlatırız inş. 3 galibiyet 1 beraberlik yolun sonuna götürecek hayırlısıyla ...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
vosvos, foruma yazdı.

"buonanotte" dedi ki;

Beyler açıkçası bu maçta da puan kaybedeceğinizi düşünüyorum. Şimdi bunu yazdım diye linç yemeyelim burda. Sene sonunda garip bir şekilde sizinle beraber süper lige çıkalım istiyorum :)
 
SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haber 1965 diye bir Samsun sitesi var. Bunun yazılarını görünce o sitenin bizimle ilgili haberleri aklıma geliyor :D
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
baba siz rezalet bir şekilde yönetiliyorsanız bizim ne günahımız var ya başarılı olmakta suç oldu kusura bakmayın sizin gibi vasata alışkın olmayıp en ufak bir başarısızlıkta isyan ettiğimiz için :D
 
ya arkadaş galatasaray 3 kupalı hocasını kovmuş liderden 1 puan geride tudoru göndermiş camia böyle isteyen bir kulüp tabi sizden başarılı olacak. biz de sizin gibi tüm rezilliklerimize bir bahane arasaydık sürekli yalandan düşman yaratsaydık biz de sizin gibi başarısız olurduk. siz gidin 3 senede 50 tane adam alıp ilk 5 bile yapamayan yönetiminizden hesap sorun artık sağ sola saldıracağınıza.
 
ya da istersen sizin dilinizden cevap vereyim fetönün çoştuğu dönem 2000-2010 arası da hangi camianin zirve dönemiydi tabloya bakınca net bir şekilde görülüyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
beşnumara, foruma yazdı.
Oğuz'un oynayacağı orta sahada zayıf düşeriz. Kazanmamız zor. 1 puan alıp haftaya Ads'nin istanbulu yenmesi bizim için daha güzel olacaktır.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Tribunal, foruma yazdı.
Son 10 yılda kurulan düzenden en çok kim nemalanmış, en çok kim faydalanmış, tabloya bakınca net bir şeklide görülüyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER