#
#
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
Ressambob, foruma yazdı.
Ankaragücünün galibiyetine laf eden yokken ısrarla neden olay oraya çekiliyor ki. Konu en başından beri standartsızlık.
 
Kimse mağlubiyeti oraya bağlamıyor. Konu bize verilenler başkasına verilmiyor. Buda içinde bulunduğumuz yarışı direkt etkiliyor. Sıralama belirleniyor.
 
Tamam hakemler kötü vs de. Aynı hakem 3 gün arayla aynı pozisyona birine beyaz, diğerine siyah diyorsa hata ile açıklanamaz bu durum.
 
Yarın kümede kalma savaşı verdiğin rakibine aynı pozisyonda penaltı veya lehine kırmızılar verilip sana verilmediğinde anlarsın bu standartsızlığı.
 
CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
babacan1910, foruma yazdı.
Ankaragücü denilince akla gelen ilk şeylerden biri Gecekondu'dur. Dün niye Eren ve Mert için pankart asmadılar merak ettim. Geçen sene de hiçbir şey yapılmamıştı.
Galatasaray tribünü mükemmel bir pankart asmış birçok pozisyonda gördük. Keşke biz de gereken özeni gösterseydik...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
Kimsenin Ankaragücü'nün galibiyetinin önüne geçtiği yok herkes haklarını vermiş. Galatasaray'ın kötü oynadığınıda söylüyoruz mesele standartsızlık kardeşim anlayın artık.
 
Aynı hakem TS maçında aynı pozisyonda el açık top vücuttan sekiyor penaltı vermedi. FB maçında Caner çok daha net pozisyonda topla alakasız Mustafa'ya dirsek atıyor kart verilmedi. Ama bizim maçlarda bu kurallar hep tersine işliyor. Biz buna isyan ediyoruz.
 
 
 
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Beytulma, foruma yazdı.

"FeBa" dedi ki;

"aslangibisavaş" dedi ki;

Yazmayım diyorum da olmuyor...Galatasaray 8 haftadan sonra puan kaybedince topicte çoşmuş gitmiş..Maçı izlemeyen veya 3 dakika özete bakıp gelen tipler bile yorum yapmış..Hala konunun sadece kaybedilen 3 puan olduğunu düşününler varsa yanılıyor..Arda maçtan sonra tüm futbol camiasını kastederek yüzde 85'iniz futbolu bilmiyorsunuz dedi..Bu forumda da futbolu bilmeyenler oranı yüzde 90-95 civarıdır..Bu arada konu hakem,yönetim derken Ankaragücü galibiyeti gölgede kalmasın..Bizim onlarla bir sorunumuz yok..Hakettiler ve kazandılar..Dediğimiz gibi konular çok ayrı ama kazanacağız
Zaten bir tek futbolu sen ve Arda abin biliyor.

:D :D
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
TarafsızACM, foruma yazdı.
yahu adamlar marcaoya çalımı basıp gol atıyor ağlamasını terim yapıyor.
sen pas yapamıyorsun hucum edemiyorsun ağlaması albayraktan geliyor.
 
hakem ne yapsın kırmızıyı gözü önünde oluyor adam malmı o darbeyi sarıyla es geçiştiricek. direk gözü önünde kol kalkıyor kalkmasa sarı bile vermezdi.
 
normalde gedson nasıl kırmızı görmez aklım almıyor çift ayak havadan topa zıplıyor play staion mu bu. :D
 
yahu böle lig şampiyonluğuna gidilmez inş yarıştan kopar peşpeşe kazanıyor yazıyorlardı ee biz 2 maç üst üste süper oyun göremedik. afedersinde ÇL liginde bu oyunla hucum edemezsin kazakistan belçika norveç danimarka takımları sahada ezer geçer.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Sadaev, foruma yazdı.
Ne goy goy yapılmış be. Yelid'in ikinci sarısı, Attila'nın sarısı, golden önceki faul falan hiç konuşulmamış. Hadi diyelim ki onlar da doğru, Galatasaray lime lime doğrandı. Yahu kardeşim, Emre Kılınç boş kaleye hakem yüzünden mi atamadı? Onyekuru'nun kafa vuruşunu hakem mi kurtardı? Marcao'ya çalımı hakem mi attı?
 
Medyada öyle bir algı operasyonu döndü ki, gerçekten gözlerime inanamadım. Galatasaray 10 atacakmış da, hakem Ankaragücü'ne 11 penaltı vermiş gibi bir yaygara. Galatasaray 11 kişi ile 2-0 öndeyken 10 kişi kalıp dağılmış gibi bir algı operasyonu.
 
Türk futbolunun en büyük düşmanı bu 3 İstanbul takımıdır. Hakemlerin ve TFF'nin böyle olmasının sebebi de onlar. Birisi de çıkıp demiyor ki(burdan değil, medyadan bahsediyorum) "Galatasaray çok kötü oynadı. Hakem kötü ama Ankaragücü de oynadı aldı puanını". İnsan gerçekten hayret ediyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Gassaray1905, foruma yazdı.
Galatasaray dün akşamki futboluyla yenilgiyi haketmiştir.
 
Bizim isyanımız neden ağlamak olarak kendine yer yapmak olarak algılanıyor onu anlamıyorum? Biz şimdi sezon sonunda şampiyon olduğumuzda ağladılar şampiyon oldular mı olacak. Tff nin operasyon yaptığı okadar bariz ki. Bunun sebebi Galatasaray ismi de olmayabilir. Önde giden takımı dengeye getirip ligin kopmasını engellemek, izlenilirliği arttırmak, daha çok para kazanmak olabilir. Yarın bjk yada aynısını yapıp fenerin önünü açmakta olabilir amaç. Şu futbol camiasında ali koçun parayla satın alamayacağı kaç kişi var mesela? Adam milyar tl para harcamış. Şu saatten sonra fener az biraz top oynasa ali koç 100 milyon lirayla şampiyon yapar feneri.
 
Eğer bizim topçularda ay bişey gurur varsa yapmak istedikleri bu operasyonu bozarlar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Agressive, foruma yazdı.
Burası Türkiye, ne yazık ki bu işler böyle ilerliyor. Ülkemizde futbol sahada oynansa her sene başka bir takım şampiyon olur.
 
Benim takımım, senin takımın, onun takımı her hafta biri bu konulardan dert yanacak yada baskı yapacak. Malesef çaresi yok...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
StrangerThings, foruma yazdı.
Tarih:4 Mart
Saat:13.00
Yer:Elazığ Doğukent
 
Son kurşunumuz[emoji3526]
 
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
josentin, foruma yazdı.

"footballcity" dedi ki;

network seninle aynı düşünüyorum.
bu akşamki de dirsek Bakasetasa atılanda dirsek.
tek fark burda kırmızı çıktı bizde penaltı verilmedi.
Yanan biz olduk işte.

Valencia kafaya çıkarken Bakasetas'ı görmüyordu. O nedenle penaltı değil. Eğer sizinkine penaltı çalınacaksa, Ozan'ın düşürüldüğü pozisyona da penaltı çalınmalı ve Edgar son adam olduğundan atılmalıydı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER