#
#
twitter, vine, instagram, youtube, vimeo ve facebook postlarını url ekleyerek girebilirsiniz.

bbcode'un tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz.
• [b]kalın yazı[/b]: kalın yazı
• [i]italic yazı[/i]: italic yazı
• [u]altı çizgili yazı[/u]: altı çizgili yazı
mccalebb, foruma yazdı.
Emre Belözoğlu hamaset yapıp duracak camiamız diyecek kendisinin FBli falan olduğuda yok bu arada has galatasarayli ama bunlar benim için bir kriter değil beni düşündüren şey emre bize ne katabilir ? Bence kocaman bir hiç bizden önce deneyimi bile yok adam yönetimi zayıf yani emre olana kadar biz 10 sene daha boş geceriz.
 
Emre bugün ben deneyim kazanip Fener'e donucem dese acı ama gerçek Türkiye sınırlarında FB hariç kimse kendisine kapısını açmaz ekmek vermez belki Başakşehir hariç oda TD yapmaz salak değil bizim gibi.
 
Yani Emrede çok iyi biliyorki sportif direktör ya da TD olarak sadece Fener camiasında tutunabilir bunun dışında kimse kapısını açmaz acanida taraftarı tefe koyar kovdurur Emre'nin kariyerinde mahkemelik olmadığı kulüp yok sanırım.
 
Yani Emrede bunu bizden iyi bildiği için burada tutunmak için son gaz hamasete devam edecek burda tutunamazsa menajerlik yapar belki.
 
Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
BVB, foruma yazdı.
Deplasman da gol bulmak önemliydi evinde tur atlar Kocaeli
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
zebercet41, foruma yazdı.
sene başından beri kanser olduk hocalardan neden macera arıyorsun hoca neden üstüne takımı geri çekiyorsun zaten 1 - 0 öndesin bak gol yedin 1 1 bitti. Belki 2 ye arasan yine 1 1 biterdi en kötü. Bu takım çıkarsa bazı hainlerin yüzünü görmek istiyorum en çok onun için istiyorum çıkmamızı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
AteşEderimAbii, foruma yazdı.
bugün bir yandan bizim maçı izlerken bir yandanda sizin maçı izledim , finali sizle oynarız gibi geliyor komşu.
sizin takımdaki eksiklerin son durumu önemli tabii ciddi mi sakatlıkları bilmiyorum ama rotasyonda huucum hattınız cok iyi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
körfezlee, foruma yazdı.
Senin oyuncu sevdanada senin hemşehricilik sevdanada al adamınıda git ne takıntılı bir adammışsın sen ya bu adam nasıl Süper lig'de hocalık yaptı hayret ediyorum..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
körfezlee, foruma yazdı.
Tarih:16.05.2021
Saat:20:00
Stad:Kocaeli Stadyumu
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
bestofgeorge, foruma yazdı.

"abraxas" dedi ki;

@bestofgeorge yazdıklarını okuyunca beynim yandı türkiyenin 3. büyük şehrinde cafelerin işletmelerin olduğu yerde çeşitli ilçe ve semtlerden gelip orada maç izleyenleri çift takımlı göztepeli ilan ediyorsun içinizden niye bu kadar gs li çıkıyor diyor birde .Yani diyorsun ki semt güzelyalıysa o maç izleyenlerin hepsi güzelyalılı ve göztepeli senin zihniyetine ben asalım keselim mi napalım ne istersin .Kadıköyde ki kafelerde gs maçı izleyip şampiyonluk kutlanmıyor öyle mi? Adamın vurmaya çalıştığı yere bak . Koca bir trbünü çift takımlı olmakla suçlamak art niyettir ki birde göztepe tribünü gibi köy kasaba gezmiş insanlara söylüyorsunuz .

Dalga geçiyorsun herhalde. Kutlanıyor mu sence ? :) Ki bir de şöyle düşün İstanbul Anadolu yakasının neredeyse yarısı Kadıköy. Güzelyalı dediğin yer ufacık bir sahil şeridi.
 
Yarın öbürgün Karşıyaka şampiyonluk maçı oynayıp Güzelyalıda kutlarsa Türkiye'nin 3. büyük şehrinde cafelerin işletmelerin olduğu yerde ne yapacaktık diyeceksiniz yani :)
 
Bütün tribünü suçlamak gibi bir durum yok. Ancak eskiden bizim tribünde ''bambam'' tayfa olarak adlandırılan Göztepelilerin içerisinde çok fazla çift takımlı olduğunu inkar edemezsiniz.
 

"Ftorres35" dedi ki;


Bizde Galatasaraylı falan yok. Arkadaş teknik direktörün Fatih Terimin akrabası Galatasaraylı Emre Belözoğlu, nerde Galatasaraylı, Beşiktaşlı var kulüp efsaneniz yaptınız. 2018'de ki maçta Galatasaray zar zor pozisyon bulamadan penaltı ile kazandı, ofsayttı pozisyon var yoktu. Dalga konusu oldunuz, evinde dün kazansan kardeşin Galatasaray yerine sen şampiyon oluyordun, o kadro ile üstüne 7-8 yıldır yenemiyorsun Galatasarayı, evinde Beşiktaştan 4 falan yiyorsun. Sizin yerinize son 15 sene Galatasaraya karşı yarışsak 3 tane fazladan şampiyonluk alırdık, öylesine bir düşman kardeşliğiniz var Galatasarayla.
 
FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeş sen ne anlatıyorsun ya afedersin de git ardını bezle önce şampiyonluğa oynayacakmış da 3 tane fazladan alacakmış :) 7-8 yıl yenemediğimizi nerden uydurdun tribündeki Galatasaraylı kardeşlerinden mi ? İyi yemişler seni.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Parçalıaşk, foruma yazdı.

"fenerr" dedi ki;

Parçalım onu bunu bırak da hani fb şampiyondu? Ulan her sene senden gaza gelip bayrakları çıkarıyoruz her sene hüsran. Niye duygularımızla oynuyorsun?

Daha hiçbir şey bitmedi ama ben bu sene bjk şampiyon olur diyordum.
Bize olan düşmanlığınızla bize karşı örgütlenme yapabilmek için Beşiktaş'a lobi verdiniz adamlar sizden aldığı ödünç lobiyle tüm sene kabus gibi çöktüler hakemlere kurullara
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Parçalıaşk, foruma yazdı.

"liberte" dedi ki;

sonuçta kendisi, akp sonrası türkiye gibi bi' fenerbahçe devraldı.
oyuncu seçimleri, td seçimleri bakımından şu ana dek başarısız ama göreve gelirken de ilk seneler için çok pembe bi' tablo da çizmemişti.
 
taraftarda kredisi var. sonuçta aziz görmüş insanlarız.

Çizdiği tabloyu gerçekten çizdi ama
... 23107?s=19
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Ftorres35, foruma yazdı.

"bestofgeorge" dedi ki;

"roxrox" dedi ki;

"May17" dedi ki;

maçı izlemedim Emreyi de bitim kadar sevmem ancak şike yaptı demek ağır kim için ne için şike yapacak.Şike yapacak olsa neden bu haftayı beklesin geçen haftada puan kaybedebilirdi.
 
Fenerli arkadaşların unuttuğu bir şey de şu,rakip 17-18 maçtır yenilmeyen Sivasspor.Çantada keklik gibi düşündü herhalde herkes.Zor olacağı belliydi.Üstüne geçmişe dayanan Rıza Hoca ile gerginlik belliydi yani çok zor olacağı.

Hocam mesele maçı kaybetmesi değil. Biz ne maçlar kaybettik bu maç ne ki? Zaten sivasın yenmesi mucize değildi, şansları epey yüksekti. Maçı izlersen neden şike dediğimi çok rahat anlarsın. Şöyle düşün; Aynı oyuncu değişikliklerini rıza çalımbay yapsaydı bugün ortalık yıkılırdı, sivas fenere yatıyor denirdi. Bir demba ba oynatılmadı diye başakşehire ve aykut kocamana neler denildi neler.
 
Dünki maçta oyundan cıkan isimler tüm sezon 11 de forma giyen ve sana maç kazandıran isimlerdi. Ozan,Szalai,Pelkas,Caner. 90 dakika sahada yürüyen, hatta yürümeye bile mecali olmayan mesutu inatla oyunda tuttu. İnatla hatalar yapan tisserandı inatla oyunda tutup yanında ki szalaiyi çıkardı. İsviçreli bilim adamları hala yapılan ve yapılmayan değişiklikleri araştırıyor.

Bunları yaptı çünkü beceremedi. Mevzu bundan ibaret. Şu şu yapsaydı neler denirdi demişsin Aykut Kocaman'a denilenler de saçmaydı başkası yapsaydı denilecekler de saçmaydı şu an senin dediğin de saçma. En son 20 yıl önce içinde olduğu kulüp için neden kendi kariyerini yaksın adam Fenerbahçeliliğini falan geçtim diyelim ki hala Galatasaraylı olsun ne farkeder Fatih Terim'i koysan şu maça yine kendi kariyerini düşünür. Anladık sinirlisin öfkelisin hepimiz öyleyiz ama saçma sapan muhabbetlere de girmeye gerek yok.
Emre Belözoğlu Fatih Terimin akrabası.
 
FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER