#
#
kubrick, foruma yazdı.

"Jaba06" dedi ki;

Samsun'un her yaptığı transfer nokta atışı gibi. Geriye çok sağlam bir forvet kaldı. O da gelirse büyük ihtimal direkt çıkarlar.

kardeş bizim başlıkta paso negatif basıyorsun hatta takımı 2. lige düşürdün, burada sürekli Samsun kadrosu övüyorsun ilginç :)
 
Pinto-Soner Gönül
Hasan Hüseyin Acar-Hasan Kılıç
Borven-Eren Derdiyok-M.Akyüz-Nadir
Murat Uçar-Erdem-Ali Ülgen-Alaattin
Sinan Osmanoğlu-Erdi Dikmen-Boli-Erhan
Lukasik-Abdullah Durak-Atakan Çankaya-Osman Çelik-Saviçevic
Owusu-Geraldo-Ariyibi-Cem ekinci-Darri-Yasin-Gökhan Karadeniz
 
şu karşılaştırmadan nasıl samsun direk çıkıyor, biz rezil durumdayız? :)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kubrick, foruma yazdı.
@ShaneFalco
 
haklı olabilirsin ama şu an 1. ligde iyi para harcayan manisa-eyüp-biz ve kocaeli var. bunlardan birini kastettiği açık, bizim 400 bin euroya eren transferi sonrası bu açıklamayı yapınca haliyle ben öyle algıladım.
 
dediğim gibi büyütülecek mevzu değil ama transfer piyasası böyle.
bizde bu sezon kalırım diyen adamların yarısını süper lige kulüpleri aklını çeldi alıp gittiler. kim daha çok para verirse kapıyor topçuları. yani inanılmaz illegal işler oluyormuş da sadece Samsun bu transfer piyasasında dürüst kalıyormuş gibi söylenmesi garibime gitti.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kubrick, foruma yazdı.
samsun başkanının açıklaması direk bize atılmış taş gibi geldi.
duyduğumuza göre eren derdiyok-murat uçar-sinan osmanoğlu gibi transferlerde hep karşı karşıya gelindi ve biz aldık. buna bi gönderme yapmış bence.
 
ama daha lig başlamadan böyle gerginliklere gerek yok, ne kadar zorda bile olsa süperligden düşmüş takım bütçesi elbette daha esnek olacak ki yeni yönetim maddi açıdan güçlü isimlerden oluşuyor.
 
transfer piyasasının nasıl bi bataklık olduğunu en iyi yüksel başkanın bilmesi lazım, çok gereksiz bi yorum olmuş. yarın bi gün lig kızışınca bu açıklamalar ortamı anlamsız gerer.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kubrick, foruma yazdı.
eren derdiyok ve abdullah durak haberi sabah çıktı, akşama kampa katıldılar :)
şahane oldu bu son transferler.
 
özellikle eren özbekistana gitti diye unutuldu ama hala 33 yaşında ve oranın en zengin kulübüne gitmiş. millet borven’in yedeği falan yazıyor ama ikisini de kulübeye çekmek zor. ilk defa çift forvet oynayan bi ankaragücü olabilir. geçen sene bile borven sakatlanınca yerine yedek forvet sokamadığımız için küme düştük, bu sene borver-eren derdiyok-owusu oldu.
 
abdullah da gösterişsiz belki ortalama oyuncu ama kariyeri hep süperlig ve geçen sene bile 29 maça çıkmış. 1-2 eh işte transfer dışında gelen oyuncuların hepsi geçen sezonu süper lig ve denk liglerden oyuncular. inşallah sahada da aynı performansı gösterirler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kubrick, foruma yazdı.

"gecekondu19106" dedi ki;

abi bizim tribün dergi ekibi bile baya baya birbirinden ayrışmış. hepimizin ortak noktası ankaragücü. hepimiz ankaragücü daha iyi olsun istiyoruz. herkes kendince bazı yorumlar yapıyor ama biraz sert yorumlar filanda görüyorum. birbirimizi kırmadan dökmeden yazalım. zaten hastalık filan derken baya zor zamanlar geçiriyoruz. bir de burada birbirimizi yıpratmayalım..

eline sağlık.
ben de lig başlayana kadar uzun bi süre yazmama kararı aldım.
 
burada anlaşmamız imkansız.
inşallah cımbızla da olsa olayların olumlu yanından bakanlar kazanır da şu takımı süperlige döndürürüz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kubrick, foruma yazdı.
kitsiou çekici bu lig için lüks falan yazmayın abi, bu senenin modası bu.
7 tane yabancı var, sağolsun sayelerinde bütün sene 1 tane rahat maç seyretmedik ama bu sene tüm kırmızı çizgimiz bu adamlar. bunlardan biri giderse kıyamet. onun yerine gelen adamın gram kıymeti yok artık. 30 sayfadır konuşulan mevzu bu.
 
başka takım taraftarlarında bu başlığı okuyordur, adamlar içlerden diyecek neymiş bu borven kitsiou çekici.
juventus gibi düştük de nedved trezeguet kalacak mı diye tartışıyoruz zanneder.
 
ya biz mi çok övgüyü abartıyoruz diyorum da allah aşkına birisi açsın 1. lig takımlarının kadrosunu, rastgele desin ki şu takım bizim ligin şampiyonluk adayı, sonra da kadrosuna baksın. vay be ne topçu diyeceğin 5 tane adam sayamazsın.
 
biz borven-ariyibi-owusu-hasan hüseyin-geraldo-Cem ekinci-Atakan hattı kurduk, forumun içi yangın yeri (şimdi başlarlar vay bunlardan mı umutlusun, vay geraldo mu bizi şampiyon yapacak..vs). hayır rakiplerin bi de del valle falan alınca havalara uçuyor, daha kimse hangi ligde olduğunun farkında değil ki bi orta nokta bulup anlaşalım. oturduk tek derdimiz bu adamlar gidecek mi? bu kafay göre geleni falan tümden bıraktık çünkü hepsi çöp bakmaya bile gerek yok.
adanalı balıkesirli olsam baba bunlar tam neyin kafasını yaşıyor derim. ama iş artık borveni kitsiouyu geçti, şampiyonluktan çok ilk 2 maç şu takım tökezlese de biraz umutlu bişeyler yazanları linç etsek, dalcının ne kadar rezil adam olduğu ortaya çıksa diye bekleyen inanılmaz bi kitle oluştu. bu kafayla kimi getirsen ne oynasan boş.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kubrick, foruma yazdı.
twitter’a giriyorsun kıyamet kopuyor, defolun gidin herkesi küstürdünüz takımın huzuru kalmadı menajerler soyuyor falan; ama maşallah kamptan kim fotoğraf çekse mutlu keyifli olmayan 1 tane adam yok.
 
geçen sene bile ben bu kadar sırıtan 1 tane fotoğraf görmedim.
https://twitter.com/berkeas06689401/sta ... 15376?s=21
 
iyi niyetlileri tamamen ayırıyorum ama bi kesim çok ciddi algı yapıyor, artık istediğini aldıramayan menajer tayfası mıdır, pastadan istediğini koparamayan mıdır bilemem. biri kuyuya taş atıyor saniyesinde fırtınalar kopuyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kubrick, foruma yazdı.
son ismi geçen adam owusu’yla aynı tip oyuncu, ne gerek vardı anlamadım. sadece ariyibi biraz daha potansiyelli ve her takımda daha çok gol-asist yapmış.
ama bu ikisinden birinin yerine git arjantin brezilya 2. liglerinden bi 10 numara bul daha iyi. mustafa’nın çağdışı 10 numara takıntısı devam ediyor anlaşılan.
 
lukasik-çekici-hasan hüseyin orta sahası bu ligi çok rahat götürür ama insan yine de şöyle top dağıtan frikik atan yaratıcı oyuncu izlemek istiyor. bu sene de yalan olacak bu 10 numara işi.
 
şu an kimse ayrılmasa;
 
akın alkan
kitsiou-sinan osmanoğlu-yusuf-pinto
lukasik(Atakan)-çekici
ariyibi(geraldo)-hasan hüseyin-owusu(cem ekinci)
borven
 
5 yabancı sahada olabiliyor, buradan 2 tanesi mecbur yedek kalacak ama kalite açısından çok sağlam kadro oldu.
 
- büyük ihtimal bugün olmasa 1 ay sonra kitsiou da gider, orada murat uçar/erdem’le devam ederiz.
- atakan’ın satışı da önemli, şöyle iyi bi paraya yurtdışı yaparsa ondan gelecek parayla ağustos’ta süperligde yer bulamamış ama bu ligin üatünde 1-2 çilek sıkıştırılabilir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kubrick, foruma yazdı.
1 ay önce son yılların en çekişmeli 1. ligi diyorduk ama büyük bi boy farkı olmaya başladı. ligin yarısı transferi açamayıp eli kolu bağlıyken; diğer yarısı nerdeyse süper lig ayarında takımlar kuruyor.
 
bu sezon 4 takımın düşecekse ben devre arasından sonra ocak şubat gibi en az 2-3 tanesinin az çok belli olacağını düşünüyorum.
maalesef adaylar da yukarda kulüplerinin sıkıntılarını yazan arkadaşlardan anlaşılacağı üzere denizli balıkesir menemen tuzla adana..
 
yukarısı için bişey söylemek zor.
nerdeyse komple yeni takım kuranlar var, bu kadar transfer ters de tepebilir başarı da getirebilir, ilk 7-8 haftayı görmek lazım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
kubrick, foruma yazdı.
mehmet murat uçar (erzurumspor) :arrow: ankaragücü
erdem çetinkaya (ankaraspor) :arrow: ankaragücü
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER