#
#
ekono0635, foruma yazdı.
Hayallerini duyduk, kahrolduk.
Hentbolü de bitirdik. Aferin bize.
Yalnızca başkana değil bir hentbol şubesine destek vermeyen sponsor olamayan sözde izmirin büyüklerine de yazıklar olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
ekono0635, foruma yazdı.

"tribün35" dedi ki;

Başkan tek başına bu işi çeviremiyor!yanındaki adamlar eksik kalıyor departman sorunu var organizasyon sorunu kulübü eliyle hamlesi olan harmanlayan yönetimsel durumlar olmalı bana göre etrafındakiler çok rahat ve kafa dinlemeye gelmişler sanki.Bu kulüp buralara kadar geldi katkısı çok başkanın eyvallah ama başkanın zararı kulüp kadrosunda becerikli yönetici olmadığından sadece başkanla ilerlemesinden dolayı zarara uğruyor!
 
Tribüne gelirsek beyler bana evimiz diye tabir edilen stat 3 maçtır gidiyorum hiçte bizimmiş gibi gelmiyor!tribünde alakasız çok kişi var,ya bu işi tribün gurupları toplanıp karar alıcak örnek olarak şöylede birşey yapılabilinir eksik varsa tamamlayabilirsiniz. Havuz oluşturulacak oraya herkes para koyacak önümüzdeki sezon yönetimlede konuşulacak kombine fiyatları sorulacak neyse fiyat işte esnaf iş adamı durumu iyi olanlar diğer parayı veren kesimin üstüne ekleyecek misal 15 bin kafa adam (yıllarca bu tribüne emek vermiş kişiler öncelik olmak şartıyla)stadda yerini alacağı şekilde kombinesine sahip olacak bundan sonra her yıl üstüne eklenerek tribünü hapsedeceksin dışarıdaki alkolden tut apartmanlara işeyene kadar hesap sorabilirsin ki yapmayacağını biliyoruz sonra ise tek tip kıyafetle kulüp storelerine katkı sağlamak için kulübe özel tribün kıyafeti yaptırılabilinir!
Yoksa biz bu tribünlerin elimizden kayıp gidişini izleyeceğiz bir an önce önlemler alınmalı!

Hakikaten apartmana işeyen vardı. Neyin kafası bu ya.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
ekono0635, foruma yazdı.
Reaksiyon ve mücadele olsun. Armaya ve kontenjanı her hafta dolduran taraftara saygı olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
ekono0635, foruma yazdı.
Bizim kulüpte futbol aklı olan birileri yok sıkıntı bu. Hani şöyle 2-3 kişiden oluşup geri çekilip takımı izleyecek. Oyuncuların iniş çıkışlarını kontrol edecek, hocayla sürekli toplantı edecek, kısacası takımla yatıp kalkacak. 2-3 kişi dedim bunu 1 kişi de yapar yeri gelir 5 kişi de yapar. Ama bunu şu an ki yönetimin yapamadığı belli. Bir de bu 3. sezon olacak süper ligde bizim bir geleneğimiz var uzun süredir süren istikrarsızlık. Kötü oyuncular alıyoruz genel olarak sonra medet bekliyoruz sonra göndermeye çalışıyoruz. İyi oyuncu aldıklarımız var takım olgusu olmadığı için yararlanamıyoruz eriyip yok olup gidiyor. Tipik Türk milletiyiz. Üretemiyoruz hep tüketiyoruz. Gelen teknik direktörlerin hiçbirinde taktik yok. Farklı planları geçtim artık bir şablon yok. Hani hücum yönlü de oynayamıyoruz savunma yönlü de oynayamıyoruz. Bir dönem işi sıkı tuttuk motive olduk. Hızlı olanlar vardı öyle topladık puanları. Futbolu keyif için değil zoraki yapmak için yapan bir oyuncu grubu var büyük anlamda bizde. Acaba bir kişi çıkıp soruyor mu Hocam neden hep aynı düzende ve kişilerle oynuyor takım diye? Nasıl bir kafa ki bu düzende nasıl sonuç bekleniyor? Bi de İlhan Hocam maç sonu açıklaması yapmayın artık. Biz bu lafları çok dinledik. Sanırım 1-2 galibiyet bize yetecek. Sonra nolacak tam bir cadı kazanı. Sözleşmesi bitecekler dışında Gassama, Halil ve Borgesi satmamız lazım. Şu an için taraftarın elinden gelen bir şey yok. Bekleyip göreceğiz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
ekono0635, foruma yazdı.
Okan Buruk inşallah bir gün yine bize gelir. Biraz zor ama adam çok akıllı. Sonuç için büyütecek birşey yok. Bizde başakşehir in kadroda düşünmediği adamlar var sonuçta. Helal olsun ki Demba Ba dan maksimum verim alıyor. Bizde elimizden def ettik bir nevi. Çok biliyoruz ya her işi. İlhan Palutun benim gözümde tek kurşunu kaldı. Kasımpaşa maçındaki durumu belli edecek.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
ekono0635, foruma yazdı.
Bu takımda yönetim olmadığı sürece ki olacak gibi de görünmüyor bu durumları sık yaşayacağız. Malesef taraftar hiçbir şekilde kaale alınmıyor. Tesisler dingonun ahırına dönmüş. Maç seçmelerin olacağını denizli maçında belliydi zaten. Ne zamandır gruplaşma var bu takımda kimse çözemedi. İşin kötü kısmı bunu yapanların azılıları Türk oyuncular. Bakıyorsunuz elle tutulur yabancılar da tek tük. Devre arası transfer yapan takımlar alelacele ertesi gün ertesi hafta hemen oynatmak mecburiyetindeler. Biz aldığımız oyuncuyu yeni işe giren çalışan gibi deneme sürecinden geçirip sahaya öyle koyuyoruz. O da azar azar. Kenardaki adam bir tuhaf. Değişikliğin dk.sı çıkanı-gireni külliyen yanlış. Bu tarz adamların kafasında bir şey var bir farklı planları yok. İyiki alpaslan-borges stoperde oynadı kullan babam kullan, sakın ha kenardaki stoperleri kullanma. Napo bir hafta 10 numara oynadı ya (adam orijin sol kanat) hep orada kullan onu, halil 1 hafta gol attı ya 6 hafta sürekli oyunda tut ki bizim gözlerimiz kanasın, yerinden çıksın... kalan 6 puan öyle ya da böyle gelecek. Sanmıyorum daha doğrusu yapılanlar öyle gösteriyor ama seneyede kolay olmayacak, illa ki takımda kalacak-gideceklerde yanlış yapılacak, transferler de el mahkum zaten kesin yanlış yapılacak.Hayırlısı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
ekono0635, foruma yazdı.
böylece bu başlıkta burada son bulur.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
ekono0635, foruma yazdı.
maçın genelinde gol ve golleri düşünürsek en kötü 1 puan alırız yok yemeyelim dersek denizli maçında izledik her şey olur.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
ekono0635, foruma yazdı.

"Jason" dedi ki;

Bjk hükmen galibiyet istemiş galiba :)

oldu olacak biz onlara 9 puan verelim lider olsunlar :D yüzsüzlükte nirvana
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
ekono0635, foruma yazdı.
ilhan palut Göztepe'nin hocası olabilir mi?
yönetim devre arası için ne yaptı?
yönetim-t.d ilişkileri sağlam mı?
 
bu sorulara iyice düşünüp irdeleyerek cevap vermek lazım. Takım ligdeki Antalya maçının ilk yarısındaki tempo hariç ikinci yarıya iyi başlamadı. Lay lay lom tadında geçen Antalya kampı sonrası takımın genelinde form düşüklüğü var. Beto ve Serdar hariç.
 
Sakatların takıma dönmesi uzun sürdüğü için aksamaları normal ki Alpaslan yine bir iki kritik müdahale yaptı ve aksadığı için golde de hatası vardı. Gassamanın formsuzluğuna solda Berkan da uyum göstermeye başladı. Titi orta düzey yerine göre ağır yerine göre müdahale ediyor golde de hatası var. Soner ve Castro bu maçta Jerome-Napo kötü olduğu için çok yoruldu. Napo ofansif orta saha oyuncusu değil, kanat oyuncusu. Ancak kondisyonu kanat oyuncusu için iyi olmadığından başakşehir yol verdi. Halil yine kanat olarak orta açma özürlüsü ve top sürüşü bir değişik.
 
Devre arası 2 transfer var yapılan sanırım yeni sezon için yapıldı. Tripic de acele ve yanlış karar mı verildi bilemiyorum belli ki oynayamacak bu sezon yeni sezon daha etkili bir kanat alınabilirdi. Kamil olayına hiç girmek istemiyorum? İlhan bey neyin kafasında çözemedim.
 
ilhan bey çalışkansındır iyisindir hoşsundur buna lafım yok.
Ancak takıma yaklaşımında büyük sıkıntı var.
Bu maçı insandır hata yapar mantığına veriyorum.
Göztepe takımı hiçbir zaman defans yapacak bir sistemi bünyesinde barındırmadı. Çünkü öyle bir kadrosu yok. Bir kere sağlam bir defansı yok.
Takım bağırıyor ofansif anlamda hareketlilik lazım bana diye 68 dk bekliyorsun? neyi izliyorsun?
Açıklamanda defansı iyi yapamadık demişsin. Defans için kurtarıcı olarak Borgesi aldın 75 ten sonra 10 dk ceza sahası içine çektin takımı, daha da baskı yiyelim diye herhalde.
Golden sonra takım neden reaksiyon gösterdi?
İlla gol yemeyi mi bekliyordu.
İnşallah böyle saçma sapan futbol ve oyun anlayışını bir daha görmeyiz.
 
Bu arada kanımca Beto sarı kartı kartlarını temizlemek için bilerek gördü. Sözüm ona evimizde nispeten güç dengesiyle baş edebileceğimiz Rizeye karşı cezalı olmak koymayacak. Kim oynarsa oynasın adına laf getirmeden temiz bir maç çıkarsın.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER