#
#

nbz1910

GURURLUYUZ GÜÇLÜYÜZ ANKARAGÜÇLÜYÜZ

nbz1910, foruma yazdı.
bu hafta sanki biraz bazı şeyler şekillenir gibi geliyor bana.
puan olarak baktığımızda kayseri, kasımpaşa, ankaragücü ve konya en yakın adaylar. ancak rize, denizli ve malatya da bu iş direkt içindeler. antalya ve gençlerbirliği'nin 3-4 hafta içinde tamamen rahatlayacağını düşünüyorum.
ankaragücü olarak olaya baktığımızda sanırım bu konuda en tecrübeli bizizdir. daha önce bir çok kez bu badireyi atlattık. psikolojik olarak bu yarışta hep avantajlıyızdır. güç olarak da şu arada fena değiliz. ama tabii ki her iş sahada bitiyor.
zor bir süreç camia olarak dik durup ayakta kalan kurtulur. ancak konya-malatya-denizli-rize şu an oldukça sıkıntılı görüntü sergiliyorlar. en azından dışarıdan öyle görünüyor.
gönül ister ki kimse düşmesin ama maalesef bu yarışta 3 kaybeden olacak.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nbz1910, foruma yazdı.
Hayati önemi olan bir maç.
Beşiktaş maçı gibi ateşli bir tribün olmalı.
Ama ceza almamamız lazım. Bir sonraki maç Göztepe maçı. belki o maç Trabzon maçından daha önemli hale gelecek.
Rakiplerimiz hariicnde böyle maçlarda alacağımız her puan artı yazar.
Trabzonspor'u da bir daha böyle yakalayamayız.
Müthiş kaleci, 2 Abdülkadir, Sosa, Novak yok.
Trabzonsporlu dostlara kazasız belasız yolculuklar. Bizden sonraki maçlarda Trabzonspor'a başarılar diliyorum. İnşallah bu sezon şampiyon Trabzonspor olacak.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nbz1910, foruma yazdı.
yalnış zamanda ankara derbisi.
2 takımın da havası yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nbz1910, foruma yazdı.
Hakem hatasıyla ilk kez kaybetmedik, son kez de olmayacak.
Ankaragücü Türk futbolunun en çok hakem hatasına maruz kalan takımıdır.
Bunu çok iddialı söylüyorum. Bazı takımlar 2-3 maçta hata kurbanı oluyorlar. Ama ardından 6-7 kez hakemle maç alıyorlar. Biz asla böyle bir şey yaşamadık.
**
Ama ben madalyonun diğer tarafına bakıyorum bu aciz yönetim bu takımı bu hale düşürdü. Senin elinde Boyd / Sacko olaydı bu maçı alır gelirdin. Yazıklar olsun bu zihniyetlere.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nbz1910, foruma yazdı.
hücum gücü sıfır seviyesinde bir ankaragücü için 1 puan çok iyi. ama nereye kadar gider bu bilinmiyor. bu takım gol yerse çıkaramaz gibi duruyor.
maçla ilgili en güzel şey 2 taraftarın husumeti bitirmesiydi. 2 şehir arası 2-3 saat gel gel git en rahat deplasman neden bu husumet anlamak mümkün değil. inşallah konya bursayla ve antalyayla da husumeti bitirir.
2.yarıda ankaradaki maçta da aynı görüntüler olmazsa bu kesinlikle bizim ayıbımız olur ve bunu kimseye anlatamayız.
yasağı açıp 3-4 kanat ve forvet almazsak işimiz çok çok zor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nbz1910, foruma yazdı.
yazılanlar ve duyduklarımıza bakınca ankaragücüne sağlam para girmiş ve çalınmış bu açık ve net.
 
en basit bir rakam verelim istanbul kanadı diye atıp tuttuklarından 38 milyon tl.
banka kredilerinden 60 milyon tl giriş olmuş.
bu rakama yayıncı kuruluş, iddia sponsorluk dahil değil. (en az 100 milyon)
 
bu paralar kime dağıtılmış yer rakam belli değil.
başka bir şey demeye gerek yok.
metin akyüzün söyledikleri 7 yıl önceki ve şimdiki servet muhabbetini savcılar ihbar olarak kabul etmeli. çünkü süreci en iyi bilen o.
durum çok vahim maalesef.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nbz1910, foruma yazdı.
görünen o ki melih gökçek ve mehmet yiğiner aslında hep kankaydılar danışıklı döğüşle kulübü idare ettiler mustafa akan da bu ikilinin en yakınındaki kişi bu ekip bir sürü ortak iş yapmış yıllardır o yüzden artık yiğiner e güvencim kalmadı. zaten bu kulüpteki para girişleri mutlaka bağımsız bir yerlerden incelenmeli. bu kadar para giren yerde para olmaması mantıklı değil. o yüzden yardım kampanyası yaparsa kesinlikle para vermem. eskiden karınca kararınca vermiştim.
altay bayındırı da bilerek pazarlamaya çalışıyor inşallah satamaz çünkü o para da yok olur bence altay a talip bilr yok bilinçli yaptırılıyor haberler.eğer varsa da belki yönetim değişir o yüzden satılmaması lazım. işler iyice kötüye gidiyor bakalım ne olacak?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nbz1910, foruma yazdı.
artık dayanılacak gibi değil durum. daralıyoruz resmen dün attıkları resim nedir öyle? böyle bir rezalet olabilir mi? resmen resmi çekindik dağılalım denen bir sahne. çalıştıklarına filan inanmıyorum. aykan atik in çapı ne süper ligde hoca olacak scutt olacak adam mı? 2.lig takımı etimesgutu batırdı gittti geçen sene. süper ligde ne yapacak. iğrenç yönetiliyor bu kulüp. derhal bırakıp gitmeliler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nbz1910, foruma yazdı.
MY. nasıl bir zihniyette ben anlamıyorum.
takım patlamış adam lay lay lom yapıyor. Ankaragücünü eylence sanıyor bu adam ama sıkıntı büyük gerçekten zaten sosyal medyada bunlar yazılıp çiziliyor. artık kimse yemiyor boş lafları. yalan dolan her işlere. ortaya çıkan rakamlara bakıyorsunuz ama kimseye para ödenmemiş. nasıl oluyor bu iş? nereye giti bu para? cevap yok. eski başkanlar yöneticiler riş bitince ortadan kayboluyorlar. hesap soran yok. genel kurullar bile tiyatro. nasıl olacak bu işler?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
nbz1910, foruma yazdı.

"Fankara" dedi ki;

ben bildiklerimi, gözlemlediklerimi kısaca satır satır yazayım
 
- Mustafa Kaplan kesinlikle yok. Adama doğru düzgün bir teklif bile yapmadılar. Bence
geçen yılın Ankaragücü camiasında taraftarından, yönetimine, futbolcusuna kadar en
başarılı ismi Mustafa Kaplan'dır.
 
- Pazdan kesinlikle gitti. Benim bildiğim duyduğum ülkesine gittiği. Şu 80.000 euroya
serbest kalır hikayesi doğru olabilir ama Polonya'ya dönerse gibi bir durum var. Böyle
sözleşmeyi de Sacko, Boyd Kitsu için opsiyon alıp, opsiyon tutarını yazmamayı da yiğiner gibi bir vizyonsuz yapar ancak. Yazsana 250-300 bin euro opsiyon bedeli. Zaten takımları gözden çıkarmış bu adamları.
 
- Transfer yasağımız yüzde yüz var ki kalkması imkansıza yakın. Çünkü belediye mke vs. hiçbir yer yiğiner'e güvenmiyor ve desteklemiyor. Mansur Yavaş seçim öncesi tavırları nedeniyle açıkça rakibini desteklediği için desteklemiyor. Transfer yasağını açıklayamıyor yiğiner ama Sedat ve İlhan la anlaşılması bile bunun ispatı.
 
- Ağcabay'ın gücü başkanlığa yetmez ama siyasi bağlantılarına güveniyor. gelirse 2-3 sene idare ederiz ama bence sonrası karanlık olur. Siyaseti kulübün içine iyice sokup tıpkı Bursa gibi çok büyük (Bursalı kardeşler kusura bakmasın) bir borçla baş başa bırakır.
 
- Mevcut şartlarda transfer olmadan iyi bir takım olmayacağından elde kalan Ante, Orgil ve Canteros ta lig başlamadan ayrılabilir. Ki Canteros iyi bir takımla müthiş işler yapabilecek biri.
 
- yiğiner gözlemlediğim kadarıyla 20-30 hava parası peşinde. yani para bulamayacağını biliyor ama ne tokatlarım derdinde.
 
- süper ligden düştüğümüz yıldan daha kötü durumdayız en azından o dönemde alt yapımız vardı. eğer camia olarak en başta da yiğiner aklını başına almaz da egosundan vazgeçmezse 2 yıl önceki Karabük gibi oluruz.
 
bir yaz dönemi transfer sezonunda yiğiner, menejerler ve ismail hoca takımın resmen geleceğini kararttılar. hiç biri de iyi niyetli davranmadı. keşke lige çıktığımız kadroyla oynayıp düşseydik en azından hemen hemen borçsuz bir takım olurduk. bu saatten sonra Ankaragüçlü olmayan kimse yönetici olmasın. parası olup olmaması önemli değil kulübü geleceğini düşünen insanlar olsun gerisi önemli değil. Parası olan adam getirdiği parayı bağışlamıyor sonuçta faiziyle birlikte geri alıyor.

-Durum çok güzel özetlenmiş. sanki durumumuz bu gibi. sonu kötü bir maceraya gitmeyiz inşallah.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER