#
#

Gürsu Şarkaya

Arkandadır Bu Büyük Taraftar Ölümüne GalataSaray

caGe, foruma yazdı.
okuduğunu anlamazlık cahillik başka bir şey değil!!!
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
futbolcular kendilerini yere attıkları zaman, hakemi etki altına almak için haksız yere itiraz ettikleri zaman, kendilerinden çıkan bariz toplarda bile yalandan benden çıkmadı diye el kaldırırken vs. centilmenlikten etikten bahseden yok neymiş efendim maç 3-0 ken 4. gol atılmazmış, babayı atılmaz boru gibide atılır.
 
kaleci mertin ayağı takıldı dengesi bozuldu düştü futbolcu ne bilecek adam kalp krizi mi geçiriyor bağları mı koptu yada ayağı mı takıldı? bunun hesabını analizini mi yapacak?
 
bu sene orta sahada rakip oyuncu düştü Beşiktaşlı alex aldı gol attı neden taca atmadı? belki adamın aşil tendonu koptu orda???
 
futbol sahasında en sinir olduğum durumlardan biri ayağının ucuna basılan adamın tedavisi için oyunun durmasıdır. futbolcular bu tip durumlarda biliyorlar ki ya hakem oyunu durduracak yada rakip veya takım arkadaşları topu dışarı atacak. bunu bildikleri için sırf dinlenmek için yerde yatıyorlar.
 
kafaya göğüse gelen darbeler rahatsızlıklar dışında sakatlık sebebiyle hakemin oyunu durdurması yasaklanmalı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
Allah rahmet eylesin, ailesinin başı sağ olsun.
 
her zaman iyi bir Galatasaraylı olarak hatırlayacağım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
Galatasaray takımında b planı oluşturabilecek bir teknik heyet yok. 90 dakika top bizim ayağımızda, 90 dakika aynı futbolu oynuyoruz, biri çıkıyor biri giriyor sistemsel olarak en ufak bir değişiklik yok.
 
perşembe 90 dakika oynamış diagne takıla takıla 90 dakikayı yine bitiyor. tamam onunla başladın baktın olmuyor al mostafayı 70 de merkezi hareketlendir. morutan geçen maçta oynamadı bu maçta oynamıyor emre nin yerine gayet girebilirdi yaratıcılık olarak ihtiyacımız var.
 
aanholt beyni olmayan futbolcu sınıfından. fb maçı aynı şekilde bomboş arka direğe topu atmadı bugün yine atmadı çünkü beyni yok.
 
bu teknik heyet performansıyla bu takım avrupa kupalarına katılacak sıralamayı elde edemez.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
fatih terim küfür etmeyecek.
 
sergen yalçın kırmızı gördü küfür etti hatta girmemesi gereken alana girdiği söylendiği aldığı ceza 1, şenol güneş herkesin gözünün içine baka baka küfür etti sonra tv ye çıkıp küfür etmedim diyerek yalan söyledi ceza almadı. daha yeni ali koç maçı yöneten hakeme maç çalan dedi sonra tehdit etti ceza almadı. son derbide Fb nin antrenörü tribünlere parmak işareti yaptı ne hakem ne gözlemci ne temsilci hiç biri görmedi. her şeyi geçen VAR odasındaki hakemler fetöcülükle suçlandı devlet bile bir şey yapmadı görmezden geldi.
 
bunlar Fenerbahçe ve Beşiktaşa geçilen kıyaklar bize kıyak falan geçmiyorlar yapıştırıyorlar cezayı o zaman bizde buna göre hareket edeceğiz.
 
artık bu durumu fatih hocanın anlaması lazım, bu şerefsizlerin eline koz vermemesi lazım. hoca küfür ediyor ellerine koz veriyor, kırmızı görmüş oyundan atılmış sonra girmemesi gereken alana giriyor? bilmiyor mu cezası olduğunu?
 
artık bu şikecilerin eline koz vermekten vazgeçmeli çünkü bu durum Galatasaraya zarar veriyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
takımı da hocayı da tribünleri de tebrik ederim. iyi çalışmışız ve bu sefer bitiriciliğimiz olunca kolay bir galibiyet oldu.
 
şansımız yaver gitse son maça 2 farklı yenilsek dahi liderliği bırakmayacak kadar averaj toplayabilirdik.
 
diagne gol atamadı ama faydalı oynadı keşke biraz daha enerjik olsa. hoca umarım diagne yada mostafadan herhangi birinin sahada olması gerektiğini anlamıştır artık. morutan oyuna girdikten sonra bir türlü oyunun içine giremedi bir türlü işimize yaramadı.
 
tebrikler Galatasaray.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
hani şu sokak röportajlarında ekonomi kötü gidiyor diyen insanlara kenardan gelip sen fetöcüsün diyen hain cahil tipler var ya aynı onlar gibi olmuş burada yazılanlar. kendi fikrinin dışında bir şey varsa yapıştır akpli vs...
 
fatih terimi eleştirmek başka bir şey iftira atmak başka bir şey. fatih terim zamanında milli takıma sadece 4 maçlığına ve para almadan gideceğini beyan etti. bunu bile bile halen yalan söylüyor insanlar. yalan söylemeyi kendilerine yakıştırıyorlar sanırım. birde örnek verirken tüpçüye kaçmak falan diye örnek vermiş. fatih terim kaçtı da yıllarca sizin bir yerlerinize kaçtı sayısız kupa ile.

akpnin Türkiyeyi getirdiği durumla fatih terimin Galatasarayı getirdiği durumu aynı tutmuş yalancı insan. dön bir bak 20-30 senede kaç şampiyonluğumuz var kaç kupamız bunların kaç tanesi fatih terimin antrenörlüğünde gelmiş.
 
insan utanır be 1 gram Galatasaraylılığı varsa utanır.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
yani hakan milletvekili yapıldığı için biz suçluyuz sizinkiler milletvekili olamadığı için suçsuzsunuz. darbe hakana haber verildiği için biz suçluyuz sizinkilere haber verilmediği için suçsuzsunuz :)
 
bekir zafer uğur sohbetlere katıldıkları için ceza almadılar terör örgütü üyesi oldukları için ceza aldılar. yoksa sohbetlere katılmış tuncaydan gökhana mehmetten serdara orhandan kerimine kadar net bir ilk 11 çıkartacak topçunuz vardı.
 
ben hakan şükürün durumunu konuşmuyorum bana niye hakanı anlatıyorsun? diyorum ki hakanın imamlığını görüyorsunda ondan sonraki imam şakirti niye görmüyorsun?
 
hakan bizde oynarken terör örgütü ile bağlantısı devlet tarafından ilan edilmemesine rağmen biz posterlerimizden çıkartıyorken siz efsane şakirtinizin devlet tarafından örgüt ile bağlantıları ortaya konmasına rağmen nasıl tribüne çağırdınız nasıl bağrınıza bastınız?
 
bekir uğur zafer sizi ne kadar rahatsız ediyorsa hakanda bizi o kadar rahatsız ediyor, bekir uğur zaferin durumu sizi ne kadar ilgilendiriyorsa hakanın durumu da bizi ancak o kadar ilgilendiriyor.
 
şakirtin durumu bekir uğur ve zaferden ayrı tabi onun ne olduğunu bile bile aldınız.
 
evet konu gs-fb maçı ve terör örgütlerini konuya ben dahil etmedim, geçmiş sayfalardan bakabilirsin.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
futbol imamı GS dan mışta imamın müridi Fenerden değilmiymiş? imamına laf söylüyorsunda müridine niye söylemiyorsun?
 
hakan şükür GS da top oynarken terör örgütüne para verdiği devlet tarafından açıklanmış mı? terör örgütünün toplantılarını evinde organize ettiği devlet tarafından açıklanmış mı? hayır. eğer böyle bir durum olsaydı seref siz değiliz takımdan gönderirdik.
 
Galatasaray hakan şükürü posterlerinden çıkarması utandığındandır, sen bekiri, uğuru, zaferi, şakirti posterlerinden çıkartabiliyormusun?
 
sen terör örgütüyle bağı devlet tarafından tescil edilmiş adamı efsane diye gümbür gümbür tribüne çağırırsın Galatasaray posterinden çıkarır. çünkü siz busunuz.
 
terörist başının elinin değdiği herkes "sınavsız polis,hakim,öğretmen olmuş kppsiz kamuda müdür" oluyorda bir futbol takımında futbolcu olması neden garip karşılanıyor? neden aynı terörist başının elinin değdiği kendi takımındaki futbolcuları görmezden geliyorsun da başka bir takımda olunca kuduruyorsun?
 
konunun fatih terimle ne alakası var? fatih terim gençliğinizi silip attı onunla alakasız konuda bile ona laf söylemeye çalışıyorsun. :)
 
kimin kimin boğazında kaldığı da geyet net belli oluyor. :)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
caGe, foruma yazdı.
gülün arkadaşlar gülmekte serbest şakirtten kaptan, td, sd seçmekte serbest, güçlü oldukları dönemde fetöcülerle fink atmakta serbest. nede olsa futboldaki tek fetöcü hakan size her şey serbest.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER