#
#
breeze, foruma yazdı.
Takım güzel mucadeleci, oyunu doğru oynamak isteyen bir takım görüntüsü veriyor. Bir kaç hafta da geçtikçe kolej havasın ve tecrübeli oyuncularla iyi bir ekip olacağımızı düşünüyorum. Yerinde bir kaç transferle bu sezonu sonuna kadar kovalarız. Biraz sabır gösterelim genç bir kadro kurduk. Emir kariyerinin ilk prof maçınada oynadı oynadıkça hepsi daha da iyi olur. Yunus Emre altınordu maçında acaba mı dedirtmişti ama o da sol için güven verdi. Fakat yine de sola 6 numaraya takviye lazım. Kerimden kurtulabiliyorsak hemen kurtulalım 3. Lig topçusu nasıl bu seviyelere yükselmiş hayret. Uğur Kaan çok daha iyiydi altınordu maçında. Herkesin emeğine sağlık gelsin Erzurum maçı
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Hazırlık maçından peşin hüküm vermek doğru değil fakat geçen seneki altınordu açılış maçına göre çok daha iyi bir maçtı. Bir kaç kelam etmek gerekirse Yasin oynamaya gelmiş, kaptanlıgının farkında istediği çok sevindirdi. Öyle bir yasin takımı sırtlar 2. Golde izlemeyenin izlemesini tavsiye ederim hatta golden sonra bekleyip obinnanın sevincinden sonra kollarını açması bile takıma abilik yapacağının göstergesi. Takım 4 3 3 şeklinde oynayacak belli. Şahsen ben takımı beğendim umarım güzel bir havayla iyi bir uyumla kolej havasında sıkıntısız bi sezon olur. Çok geç kalmadan bi kaç transfer daha yapalım ve gençlere sahip çıkalım. Tribün olarak rezilin rezili bi hal alıp paşa paşa maratonun kaybedilmesine boyun eğilmişken bari bir şeye karismayıp gençlere destek olalım. Tribün kültürümüz yok oldu bari Göztepemize zarar vermeyelim. Son olarak da şu sosyal medyada çene ishali olmuş çok bilmişler başta olmak üzere herkes alışsa iyi olur bu yeni oluşumla kulüpte bir muhattap bulunacağinı sanmiyorum. Adamın kendisi ortada yokken ne olup bittiğini izletecekler bize belki hayirlısı da budur. Sonu Süperlig olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Artik sağda solda takım analizi yapmayı bırakın da gerçek sorumluları konuşun. Tek sorjmlu Mehmet Sepildir. A dan Z ye her şeydeki rezilligin sebebi Mehmet Sepildir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.

"VTS" dedi ki;

"taktikçi" dedi ki;


Birde şu yedek kulübelerini biraz daha kenarlara yerleştirsinler mümkünse. Eski Alsancakta rakip takım hocası falan, öyle rahat rahat gezecek, bağıracak mümkünatı yoktu. Sağolsun Vipteki arkadaşlar beş yıldızlı otel komforu sağlıyorlar rakip kulübeye. Fiyatlarda değişmeyeceğine göre, kulübeler az biraz kenara.

Duyduğum en mantıklı öneri. Tribünün o bölgesi daima iyi rakamlara satılır. İnsanlar kombineye birkaç bin tl bayılıp üstüne saçma bi ceza almak istemiyordur elbet.
Alsancak dönemleri mazide kaldı. Şimdi rakip antrenör tribüne hareket çekip kışkırtsa, karşılık verenler haybeye bedel ödüyor.

Her şeyde olduğu gibi stadı da o kadar kötü bir düzene sokmuşlar ki... kategori saçmalığından asla vaz geçmedikleri gibi vip de tam bir fiyasko. O kadar bu tribünün, bu taraftarın yapısından uzaklar. Hatta bunun bilinçli bir şekilde kafalarındaki tribün kalıbına sokmak için yapıyorlar. Ama başaramayacaklar. Vip o kadar gereksiz büyük ki hem boş kalıyor, hem rakibe tüm baskıyı yok ediyor. Alsancaktaki sosyete o kadar güzel etkiliydi ki. 90 dk o topçuyla hakemle uğraşır harika isler yaparlardı. Yine aynı sekilde doganlar da bu etkiyi fazlasıyla yapıyor rakibi hakemi bunaltıyordu. Tünele rahat girilmiyor, yedek kulubelerinde laylaylom yapılamıyor. Vip tabi ki olacak ama resmen batı tribununun tamamını vip yapmak nerden baksan bana da rakibe de bulaşma kenarlarda kal tadımı kaçırma zihniyeti.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Bu takımın kaleciye, sağbek'e solbek'e, 8 numaraya ve forvete ihtiyacı var bunlar da kaliteli olacak, ilk 11 olacak, hazır gelecek ve takıma uyum sağlayıp yabancılık çekmeyecek. 5 senedir topçu bulamayan kulüp bunları yapacak... işimiz çok zor. Bu irfan kabiliyetsizi kaldığı sürece 10 tane muazzam adam alsan da takımı düşürür. Nereye gidiyorsan tez zamanda defol. Kazım sarı kalede olsa son 40 maçın 40 ında da gol yemezdi. Allahın çuvalı
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.

"thesappho" dedi ki;


https://i.hizliresim.com/r9ymy68.jpg
 
otobüs taşlama çok saçma ama izmir emniyeti bu işi anlayamadı/anlamak istemiyor. sahil yolu üzerinde onlarca alkollü mekan var ve maç zamanı ve normal zamanda bile binlerci kişi orada alkollü bulunuyor. sadece kara tarafında değil, yolun deniz tarafında da binlerce kişi var(resimde sanki yol denize sıfır gibi gözüküyor). bu kadar insanın içinde maalesef ki bir kaç densiz olacaktır. otobüsü oradan getirmemen lazım. trafik lambaları vs de var.
 
hayır öbür yolu kullansan zaten daha az polis de harcarsın. yolun bir tarafı da askeriye.
 
bir de bu taşlama/şişeleme nerede oldu acaba? onu bilen var mı?

Güzergah olarak bence de bu şekilde yapmalılar. Sahilden geçirmek kendi semtimizde emniyetin tutumu insanları geriyor. Köpek kovalıyorlar sanki. İş bilmezliklerimden oluyor. Ayrıca dip not fener otobüsü gecerken sahil kesminden burgerın oraya girerken bi taşlama olmadı . Heralde caddeye girince olmuş olabilir. Taşlama olayı çok saçma takım otobüsü taşlamak mevzu mu ? Yeni gençler çok fiss
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Bu önümüzdeki 5 maç düşüp kalmamızı belirleyecek. Devreyi minimum 20 puanda kapamamız lazım zira 40 puan bu sene ligde tutmayacak. Başkanın bu kurla transfer yapacağıni da düşünmuyorum. Normalde 4 net oyuncu alınması lazım. 2 bek bir soner yerine 8 numara bir de adisi kesecek kesemese de zorlayacak cherif ve ideyeye forma imkanı vermeyecek bir forvet. Bekler konusunda çok ümitsizim. Eğer bek alınmayacaksa halili solda kanat bek olarak kullanmak gerekli. Sonerin yerine kesinlikle sonere forma göstertmeyecek bir adam almamız lazım. İşimiz zor. Ayrıca sosyal medyada tribün övüluyor vs. Bu fiyatlara devam etsin göreceğiz tribünleri. Kendimizi kandırmayalım hiç. Bu tavırlardan benim gibi bir çok kişi kombinesini yenilemedi belki 3bin kombine satılmamıştır. Yapsın antep maçını da 200 tl maraton da görelim. Utanmaz herifler bir de teşekkür tweeti atıyor taraftara. Koyun can derdinde biz Sepiltenden masallar dinliyoruz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Sepil bu kulupten artık defolmalı. Ama bu kulübün içine soktukları ile birlikte.. Çünkü zerre iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. O kadar aklınca kurnazlar ki bak diyor kombineyi ayni rakam yaptım kombine al yoksa ben sana geçiricem. Yersen kardeş fener maçının biletleri bu, diğer maçları da sen düşün. Almıyorsan gelme. Bjk maçında soktuğum gibi fblisi, gslisi girsin. Sen kategori falan takmıyon, oturan gelsin. Sen nasılsa iki göz yaşıma, iki açıklamama kanıyorsun. Nedense bu hassasiyetlerini her bilet açıklamalarında, kombinelere çökerken göremedik. Avrupa ülkeleri kapanmalara geri dönüyor, stadyumların açık kalacağının tekdar %50 olmayacağının garantisini bilen var mı ? Ilk kombineleri cebinize attınız şimdi derdiniz ikinciler mi ? Köpek yerine koyup açıklama bile yapmadınız. Ben bu zihniyete hiç bir şeyi helal etmiyorum. Bu sene kombine uygulaması hainliktir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Maçı nasıl izlediniz baku girince tekrar hareket kazandı. Biraz denenmeli bence ndiaye olmasın da kim olursa olsun. Her forvet gol kaçırır adis de kaçırıyor ama adise bu elemana gelen topların 10 da 1 i gelmiyor. Ben hayatımda bu kazma kadar yeteneksiz başka bir topçu görmedim
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.

"Goztepem" dedi ki;

"breeze" dedi ki;

Hemen hemen herkes tam yükselişe geçicekken trabzonun gelmesine kötü gözle bakıyor. Trabzon çok iyi takım. Iyun olarak da doğru şeyler yapıyor. Lige futbol şansının hiç bir harfi yanımızda olmadan başladık. Sorunlar sıkıntılar ortada fakat biraz kabiliyet yanında şans da bizle olsaydı şuan çok yukarılarda olabileceğimizi de kimse inkar edemez sanırım. Giden maçlar, puanlar .. nasıl gittiği ortada. Trabzonu yenersek bu yükseliş yanında özgüveni de kazanma açısından çok önemli bir galibiyet olur ve takımın kimyası komple değişebilir. Çoğu kişi trabzona karşı paşada oynadığımız dizilisi riskli bulsada ben bu dizilişin ve oyun kurgusunun üzerinde durulması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü top rakipteyken olan 5li savunma top bizdeyken 3 lü savunma takım oyununu da geliştirecek bir yapı. Elimizdeki kadroyu da, değisiklikleri de verimli kullanmak açısımdan da çok önemli. Trabzon çok iyi top yapan bir takım bu diziliş handikap gözükse de dinonun gelişiyle dino atınc kahraman defans hattını kurup şöyle bir kadroyla daha agresif ve direncli bir kadro ile çıkabiliriz.
 
------------------ Irfan
----------Dino----Atınç-----Kahraman
Murat--------‐--------------------------------Burekovic
-------------- Atakan ----Obinna
----------Lourency ----Adis ----Tijanic
Katılıyorum ancak bir ekleme yapacağım sonere Altay maçından sonra çok kızmıştım lakin sonersiz bu takım başı kesik tavuk gibi ileri ile pas organizasyonunu sağlayamıyor obinna çok top çalıyor evet ama topları çok kötü kullanıyor atakanı tam çözemedim stoper oynadı Atakan yerine Soner olabilir
 
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Soner iyi oynadı hatta sonerle tijanic çok iyi anlaşsa eminim adis 10+gol atar. Soner yerine atakan yazmamın sebebi trabzon çok iyi top yapan bir takım sonerle kırılganlaşabiliriz. Trabzonu atakan obinna direnciyle yıprarıp soneri hamle olarak kullanabiliriz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER