#
#
breeze, foruma yazdı.
Dün sinirden yazamadım. Yazsaydım çok ağır konusacaktım. Ne zaman biraz ivme kazansak emirli tetikçiler ayağımıza çelmeyi takıyor. Başkanın Türkiyede futbol değil sirk oynanıyor açıklamasından sonra da ne kadar doğru olduğu ama bedelinin de bu maçta ödetildiğini gördük. Sirkin ağa babası oynatılıyor. Oturmuşlar koca koca adamlar üç maymunu maşa başında akıllarınca heycan katarak oynatıyorlar. Bu borçlarla transfer yaptırılmaması gereken bu takımlar cezalandırılacağına diğer takımlara komik limitler vermeleri yetmezmis gibi bir de cezalandıriliyorlar. Medyasi, sistemi, futbolun başındakilr böyle olunca taraftarlarında da utanma olmuyor haliyle. Çarşı dün ki 5 bileğe basma, 1 kafa ve 1 yuzde yüz penaltiya rağmen utanmadan açıklama yapabiliyor. Inanılmaz pişkinler. Biz bu düzene her zaman baş kaldırdık, baş kaldırmaya da devam edicez ama başkanın da buna göre bir takım kurması ünal hocanın bu takıma haksızlığı kabul etmemeyi, itiraz etmeyi aşılaması lazım.
Düşmez kalkmaz bir allah umarım son hafta şampiyonluk maçınız bizim maça bağlı olur ve o maç da seyircili olur. Bu pişkinliğinizi sizi şampiyonluktan ederek taçlandırmak süperlig şampiyonluğumuzdan bile değerli olur. Hoş sizde utanma olmadığı için top oynadık kazandık diye 1 sene daha ağlarsınız ya... son hafta görüşülür.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Göztepe lider sever , gelenek bozulmaz 3 puanı alırız.
Kaldı 38
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Ünal hocayla birlikte uzun süren, guzel bir birlikteligimiz olur umarım, karakterini çok beğendiğim birisi Göztepemize çok yakışacak, Göztepemiz de ünal hocayla farkli bir hava yakalayacağına eminim. Yardımcısının kral umit olması da ayrı hoş. Ümit inal kemal kılıçın ekibindeydi evet ordusporu elediğimiz maçta da başımızda kendisi çıkmıştı. Bizi taniyan birisi kral ümit de kemal kılıca değil unal hocanın ekibine yakışır. Alpaslan konusunda dün maç konuşmasını kendisi yapmış, maçtan sonra da sahada idman yapmiş unal hoca kesinlikle farklı bir dokunuş yapacaktır alpaslana. Zaten biraz akıllıysa geçen seneki yakaladığı ivmede olmadığını biliyordur. Kuşu kedisi futbolcu öğütme makinesi akli oralardaysa kendisine yazık eder, aklını işine ve bize verirse bizde farklı noktalara gelebilir kendisi bilir..
Daha fazla kanat ve orta saha alınacağına acilen ndiayeyi zorlayacak yedekleyecek bir forvet alınmalı. Alınmayacaksa ege çağırilsın yılmaz hazırlansın ama bu ideye kazmasına bel bağlanmasın.
Tepkilerimiz kesinlikle olumlu sonuçlandı yanliş noktayı söyleyerek ama bu tekrar yakaladığımız olumlu havayı da arkamıza alıp takıma destek olmamız gerekli.
Sene başında da genç transferlere yönelmemiz tutar tutmaz ama olumlu demiştim. Başarısızları sayıyoruz, başarıları da söylemezsek ayıp ederiz. Irfancan, obinna, ndiaye, zulj çok güzel transferler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.

"VTS" dedi ki;

"pitane" dedi ki;

Niye kollayayım babamın oğlu mu Sepil? Küstü diyen de ben değilim zaten bir sürü insan demiş. Yolda biri yan baksa üzerine çullanacak adamlar üzerine mi sandalye mi attık sanki diye burada edilen hakaretleri haklı gösteriyorlar.
 
Asalak mevzusunu daha önce kendi perspektifimden değerlendirmiştim. İsteyen gider okur. Bizim taraftarın da nalıncı keseri gibi hep bana hep bana tavrı da sıktı artık. Her türlü şımarıklığı yapma hakkı onlarda ama cevap alınca "owww". Ders almak öğrenmek yok. En serseri en terbiyesiz en çok bağıran kendini en Göztepeli sanıyor. Birisi hop deyince de "Sepilci, ocu, bucu" oluyor.
 
Hadi size Erk Toroslarla bilmem kimler ile mutluluklar. Kına yakın gönderdiniz Sepil'i.

Sen kimsin ki çoğunluğa şımarık yaftasında bulunabiliyorsun. Sepil’in kesesine ortak mısın? Sıktıysa karşıt görüşünü yazarsın, hiç beğenmiyorsan engellersin okumazsın biter.
 
Senin gibileri sıksak nolur sıkmasak nolur.
 
Burada kimse kimseyi Sepilci bilmem neci ilan etme derdinde değil. Kulübün içini oyuyorlar. Kulüpte görev aldıkları için zamanında desteklediğimiz “Göztepeli” arkadaşlar kafasını kuma gömmüş vaziyette. Onlar sustuğu için taraftar kulübün haklarını savunuyor.
 
Daha kötülerini gördük diye kimse bu kulübü vasatlığa mahkum edemez. Başkan giderse yaptığı onca güzel iş unutulacak değil. “Kendi ayakları üzerinde durma” sözüyle geldiği kulübü ne idiğü belirsiz menajerlere bırakıp giderse de kendi bilir. Verdiği her şeyi sıfırlamış olur.

Aynen Vtsnin dediği gibi. Ben şahsen hala Sepilin iyi niyetli olduğunu düşünmek istiyorum mesela ve çatır çatır da eleştiriyorum. Babam olsa babamın karşısına da dikilirim. Kulübü kendi paralarını yemelerine niye izin veriyor ? Ya da şöyle farklı bir şey sorayım menajer şirketlerine bizi niye peşkeş çekiyor? Hissesinin bir kısmını sattı mı ? Niye kulübün yapısı 0 seffaflıkta ? Asıl soru da o kulübün içinde ki Göztepeli arkadaşlar niye konuşmuyor diyorsunuz ? Acaba takımla bir prim dahil kazandıkları paradan başka ne yaptılar ? Herkes işin içinde geçin bunları... hani içimizden çıktılar ya bi stadda kategori olayını bile lehimize yapmadılar, kombine fiyatlarına etki edemediler böyle uzatır giderim. sadece gorunen yüzlerden değil herkesten bahsediyorum. menajerlerinden, 2. Lig kaptanına, sözde gönüllü yonetiminden, vekiline kadar ... ama daha önce de söyledim bu camia ne Göztepeliler gördü ne hallere düştüğümüzü gördük ne Özdemir Arnas gibi Bülent Özkul gibi imparatorların batmasına sebep oldu... Göztepeyi yedirmicez.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Bu hoca gitmiş, o gelmiş değişen hiç bir şey olmayacak. Bu kulübün acilen tepeden tırnağa temizlenmesi lazım. Sepil biraz Göztepeli ise radikal kararlar alıp kendi sazını ele almalı. Sonra devretcek mi etmicek mi ne yaparsa yapsın.Böyle camia büyüğüymüş, şöyle Göztepeliymiş falan hepsinin öncesini sonrasını neler yaptığını bu camianın içinde olan herkes biliyor. Bu kulübü ankaralı tuvaletçilere peşkeş çekmeye çalışanlar bile oldu. Biz çok Göztepeli duyduk, dinledik, gördük nesiller değişiyor bu kulübün yenilmesi değişmiyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Belkide düşürüp terk edecektir. Kulubü de kulübun içindekilere bırakır 2. Kocaoglu dönemi yaşayarak başlar yine aynı senaryo... büyük başkan şık şık şık
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Ne bekliyorsunuz ki ? Ilhan şahini kimler getirdi kimler destekliyor belli ama artık bunları eleştirmekle bi yere varamayacağımızı geçen hafta başkan hepsine sahip çıkarak kanıtladı. Şimdi memnun memnun eserini izlesin. Ya başarabilirse birilerine devredecek bu avanelerini kulübe kitlemiş olacak ya da takımı düşürüp bunların eline bırakıp kaçacak. Sonrada Göztepe bizimdi bizde kaldı derler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
O zaman mehmet sepil petrol sirketini, insaat sirketlerini daha önce ne işleri varsa o şekilde bi yonetim kurulu kuracak. Bu maaşlı çalısanlarla bir arpa boyu yol alınmadığı belli. Bu kulübün zaten hiçbir zaman camiası olmadı. Hep yiyicisi oldu. En büyük Göztepeli takılanlar yedi kulübü mehmet başkan buraları okuyorsa çıkarttığı almanağı okuyup camia hakkında bilgi sahip olabilir. Yoksa kendisine de zarar yazıyor. Pandemisi şehrin sırt dönmesi vs. Bunların oluşturduğu handikapları ayrı tutarak bu yorumu yapıyorum. Başkan Göztepe tarihinin en büyük icraatlerini yaptı yatırımcıyla Göztepeyi koruyarak büyük hedeflere yürumesini isterim. Bunu da mehmet başkanın başarmasını isterim tabi gözünü açarsa...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Palut ve şahin bu kulüpten gidecek. Sonra sıra başkanın yanındakilere, transferden, menajerlerden çıkarları olanlara, Göztepeyi çıkar kapısı görüp yer edinenlere, başkana pembe tablolar çizenlere gelecek. Gelmezse sonumuz hiç parlak değil.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
breeze, foruma yazdı.
Herkes yanlış yere bakıyor. Kayserinin iptal edilen golünde faul ndiayenin yere atladığı pozisyonda değil. Bakın atladığı diyorum oraya bakarsanız haklısınız ama faul ondan önceye veriliyor. Kayserili oyuncunun eli ndiayenin yakasına dolanmış çeke çeke uzattı. Faul burda o yüzden doğru karar. Oyun olarak bu kadrodan kim gelirse gelsin hücum, pas oyunu beklemeyin öyle teknik bir kadro yok ki. Fakat özellikle 1 1 e geldikten sonraki yetinmeyi kabul etmek nedir ? Bi hoca takımının 1 puan için pas çevirmesini nasıl içine sindirebiliyor ? Yenmek için oynayıp yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Kayseri geçen sene düşmesi gerekiyordu zaten büyük ihtimal bu sene düşer. Ona rağmen kaleyi bulan 1 şut atabildik. Bu rezalettir. Daha rezili kaleyi bulabilecek 2. Şutun da olsa büyük ihtimal o da gol olacaktı... kayseri iyi bi takım olsa belki de 4 yerdik. Eleştirilmesi geren nokta bu. Yoksa sonuca bakilan oyunda iyi oynayıp yenilmenin hiç bir anlamı yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER