#
#
Pringles, foruma yazdı.
Süper Lig'de bir Adana takımın eksikliği, Süper Lig içinde çok fazla İstanbul takımının oluşu, önemli bir taraftar desteği olan ve büyük bir şehrin takımı olması, Karagümrük'ün yüksek ihtimalle maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacak olması ve 80.000 kişilik stadın hemen hemen boş tribünler önünde oynanacak olması derken tüm bu etmenlerden dolayı Adana Demir'in lige gelmesini istiyorum.
 
Başarılar Demir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Pringles, foruma yazdı.
Başakşehir'i Katarlıların görücüsüne çıkartmaktan başka mantıklı bir açıklama gelmiyor aklıma.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Pringles, foruma yazdı.
Çünkü buradaki formalar en üst kalite ve futbolcuların giyeceği vapor formalar.
 
GS Store'da şu an satışta olan formaların beğenilmemesinin yegane sebebi supporter tee yani en düşük kalite olması.
 
Ayrıca gönül ister ki, dediği gibi parçalı forma beyaz şort ve kırmızı konç ile yani gerçek kombinasyonla giyilsin fakat bu sezon maalesef beyaz şort olmayacak. Parçalı formanın şortu kırmızı olacak, alternatif olarak da siyah şort olacak fakat ben takımın siyah şortu çok tercih edeceğini düşünmüyorum.
 

"Thessaloniki" dedi ki;


Enteresan şekilde formalar burada güzel görünüyor. Parçalı'ya beyaz şort, siyaha da kırmızı şort olursa fikirler bile değişebilir.
 
https://pbs.twimg.com/media/EeAIxWwXsAEP1n9?format=png&name=large
https://pbs.twimg.com/media/EeAIz10XYAA8LIy?format=png&name=large
https://pbs.twimg.com/media/EeAHxpuXsAALQ8g?format=png&name=large
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Pringles, foruma yazdı.
Bein Sports son dakika haberi olarak Emre Kılınç'ın 4 yıllık sözleşme imzaladığını yazıyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Pringles, foruma yazdı.
GS Store internet sitesine girdiğinizde yeni sezon formalarına ulaşabiliyorsunuz fakat kulüp hala resmi yayın organlarından formayı tanıtmadı. Nike'ın elit kategorisinde bulunan bir kulüp için çok amatörce bir hareket. Geçen sezonun alternatif forması da kulüp tarafından tanıtımı yapılmadan, GS Store'larda satışa çıkmıştı.
 
Formalara birazdan değineceğim fakat öncesinde zaten çok da olumlu gitmeyen ''Galatasaray x Nike'' işbirliğinin biraz daha sıkıntılı bir sürece girdiğini de belirteyim. Bunu yazmamın sebebi ise mevcut satışa çıkan formaların en düşük kalite olan ''supporter tee'' versiyonu olması. Nike elit kulüplerine 3 farklı kalitede forma üretmekte. Bunlardan en kalitelisi ''vapor'' olarak da bilinen futbolcuların da giydiği profesyonel formalar. İkinci kalitede olan ve her sene satışı bulunan versiyon ise ''stadium replica.'' Üçüncü ve en kalitesiz versiyonu ise yukarıda da belirttiğim gibi ''supporter tee.''
 
Döviz kurundan ve Türk Lirası'nın değersizleşmesi sonucu Galatasaray Kulübü bu sene en düşük kalitedeki formayı satışa sunmayı tercih etti ve fiyatı ise 280 TL. Mevcut ekonomik şartlardan ötürü bu kalitede bir formaya 280 TL verecek olan taraftar sayısı oldukça düşük olacaktır. Son 3-4 sezona bakacak olursak eğer, Fatih Terim'in ve futbolcuların giydiği birçok ürün satışa çıkmamıştı. Buna verilebilecek en büyük örnek ise Terim'in geçen sezon çokça giydiği ve taraftarın da satışa çıkması için yoğun istekte bulunduğu ''bordo mont.'' Mont satışa çıksaydı eğer Nike'ın belirlediği fiyattan ötürü 1.000 TL veya daha üst bir fiyata satılacağından ötürü, Galatasaray Kulübü bu montları satışa çıkartmamayı tercih etmişti. Bu sezon ise formaların bile düşük kalitede çıktığını göz önünde bulundurduğumuzda, 2024 yılına kadar devam edecek olan ''Galatasaray x Nike'' birlikteliğinde önümüzdeki sezonlarda formalarının bile tehlikede olduğunu söylemek hiç de yanlış olmaz düşüncesindeyim. Hep beraber gelişmeleri göreceğiz.
 
Formalara gelecek olursak eğer, Nike'ın bu sezon elit kulüpler için belirlemiş olduğu konsept ''sanat.'' Sanat konseptinden ötürü iç saha ve deplasman formamızda fırça desenleri mevcut. Deplasman formasını şahsen beğendim. İç sahaya bakacak olursak, daha güzel bir fırça tasarımı olabilir miydi, olabilirdi. Özellikle kulübün simge formasının orijinalinden uzaklaşmış olması muhtemelen taraftarı da formadan soğuttuğu kanısındayım. Yine de formaları sahada görmek hepimizin fikirlerini değiştirebilir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Pringles, foruma yazdı.
Tarih & Saat : 21 Haziran Pazar & 21:00
Yer : Türk Telekom Stadyumu
Hakem : Alper Ulusoy
 
Ç. Rizespor maçında aldığımız mağlubiyet, üzerine de Muslera ve Andone'nin sakatlıkları şampiyonluk şansımızı maalesef büyük ölçüde düşürdü. Ayrıca Donk ve Adem'in de cezalı oluşu, Gaziantep maçı öncesinde bizi hayli zor durumda bıraktı.
 
Marcao ve Luyindama'nın yokluğunda muhtemelen Ahmet ve Lemina ikilisi tandemi oluşturacaklardır. Karşılaşmanın seyircisiz oluşu, bizim eksiklerimiz derken rakibimizle şartlar eşit. Mutlaka kazanmamız gerekiyor aksi takdirde işimiz oldukça zora girecektir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Pringles, foruma yazdı.
Tarih ve Saat : 14 Haziran Pazar & 21:00
Yer: Çaykur Didi Stadyumu
Hakem: Yaşar Kemal Uğurlu
 
Sezona kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tüm takımlar için tekrardan hayırlı olması dileğiyle.
 
Sezon ertelenmeden evvel iyi bir ivme yakalamıştık. Her ne kadar Sivas ve Beşiktaş maçlarından birer puanla ayrılmış olsak da, ikinci yarının şüphesiz en iyi çıkış yapan takımıyız diyebiliriz.
 
Şu dakikadan sonra oynanacak her maçta sürpriz olma olasılığı çok yüksek. Hangi takım formda, hangi takım psikolojik olarak daha motive, hangi takım daha iyi hazırlık yaptı, hepsi muamma. Üstüne de maçların seyircisiz oynanacak olması, maçları tamamen kapalı kutu haline getirdi.
 
Tekrardan tüm takımlara hayırlı olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Pringles, foruma yazdı.
Bazı noktalar evet birçok FM serisinde mevcuttu. Örneğin hakem veya top kapma konusu.
 
Ancak diğer hususlarla ben diğer FM serilerinde çok fazla karşılaşmadım. Birçok oyuncu ''oynama süresi, yeni sözleşme'' gibi konularda yanımıza geliyorlar fakat daha rahat ikna edebiliyorduk.
 
Veya fikstür konusu. Şöyle bir örnek vereyim, Süper Lig'de 11.hafta oynamam gereken Gençlerbirliği maçını 32.hafta oynadım. Diğer FM serilerinde de böyle bir durumla karşılaştığımı hatırlamıyorum.
 
Diğer konularda da benzer sıkıntıları pek yaşamadım. Umarım bu tarz problemleri 2021'de düzeltmiş olurlar.
 

"Spanksk" dedi ki;

Freeye düştüğünde bende deneme fırsatı buldum.
Fakat söylediğin sıkıntılar sadece 2020 ye özgü değil bence.Bütün serilerinde aynı sorunlar hep var.Fakat ben onu şu şekilde düşünmeye başladım artık.Maç motorunu normal olarak sadece önemli anları işaretleyek kullanıyoruz.Birde daha geniş çaplı izlemek gerekir aslında maçları.Ben ne zamandır denemek istiyordum bunu ama unuttum.Denemekte fayda var.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Pringles, foruma yazdı.
Bir önceki sayfada ilrimed'in yazdıklarına hemen hemen katılıyorum. Ülkede başarılı olan hangi takım varsa, diğerleri tarafından antipatik karşılanır. Geçmişten günümüze kadar da hep böyle olmuştur.
 
Gençlik Marşı'ndaki tutum ise yanlıştır. Galatasaray'a karşı bir tutumun olabilir, sevmeyebilirsin hatta nefret edebilirsin fakat bunu göstereceğin yer Gençlik Marşı'nın hep birlikte söylendiği bir ortam olmamalı. Sonuçta hepimizin kutladığı bir Milli bayram. Böyle bir ortamda bu tarz bir ayrıştırma yapılmamalıydı.
 
Yabancı konusuna geldiğimizde ise biz anlatmaktan bıktık, insanlar anlamamakta hala ısrar ediyorlar. Yabancı oyuncu almak zorunda değilsiniz. İstersen 28 tane yerli oyuncu al, sahaya da komple yerli oyuncularla çık. Kimsenin buna karıştığı yok. Kaldı ki önümüzde de Altınordu gibi bir örnek var.
 
Bugün Volkan Şen, Tarık Çamdal, Sercan Yıldırım gibi oyuncular kulüpler yabancı oyuncu sevdalısı olduğu için değil, hak etmedikleri için Süper Lig'in dışında kaldılar. İşin daha da kötü kısmı, yabancı sınırı geldiğinde 2 senedir iyi giden Milli Takım'ın da önünü kapatmış olacağız.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Pringles, foruma yazdı.
Nike Ürünleri
 
Galatasaray Nike Sarı T-Shirt (S): 40 TL
Galatasaray Nike Kırmızı T-Shirt (S): 40 TL
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER