#
#

mr.35

O Günlere İnanarak Dalgalan Sarı Kırmızı

mr.35, foruma yazdı.
Bu yazıda genel bilgiler var.
 
https://www.egedesonsoz.com/yazar/sepil ... iyor/17253
 
Hayırlısı olsun, Göztepemiz için yeni bir dönem başlıyor. Ne idüğü belirsiz , siyasete bulaşmış sonradan zenginleşen inşaat şirketleri yerine , bu işi uzmanlık alanı olarak seçen bir gruba dahil olmak herhalde hepimizin istediği bir çözüm olmuştur.
 
Sepil'in bir süre daha dümende olması kötü bir durum değil , gelen grubun Sepil'i sportif işlere karıştıracağını sanmıyorum , muhtemelen içerideki idari işler , dış ilişkiler , tesis işleri ve staddaki alanların kiralanması işlemlerini yürütecektir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Bu söylentileri Göztepe Coin sahiplerinin çıkarttığı çok belli değil mi ya. Tek bir kaynaktan çıkan haberi herkes birbirinden alıp yayınca sanki konu her yerde konuşuluyormuş gibi gelmeye başlıyor. Haberlerin içeriğine bakarsanız neredeyse hepsi kopyala yapıştır haberler.
 
İşin birde mantık kısmına bakalım , şu anda ülkede sırf bu renklere gönül veriyor diye takım satın alabilecek maddi güce sahip bir Göztepeli yok, yani alacak olan kişi dışarıdan olacak ve amacı yatırımından en hızlı şekilde geri dönüş sağlamak olacak. Kendinizi Abramovicin yerine koyun , bir takım almayı kafaya koydunuz , size Türkiye ligini önerdiler , şu ligin durumuna bakayım dediniz , görecekleriniz şunlar olacak ; şampiyon olsanız şampiyonlar ligine gidemiyorsunuz , uefa avrupa ligine bile direkt gidemiyorsunuz , yayın ihalesi var teklif edilen en yüksek ücret 150 milyon dolar bile değil (ortalama bir ingiliz takımının transfer bütçesinin bir kısmı) , futbolun kalitesi yerlerde , TFF'si MHK'si herşey kaos , siyaset futbolun tam göbeğinde...vs vs
 
Paranızın karşılığını burada alabilirmisiniz. Diyelim ki adamın amacı farklı , yasadışı işleri var onlarla ilgili bir temizliğe girişecek , böyle bakınca bile ülkedeki futbol ekonomisi bu tip adamların yapacağı işlemler için devede kulak kalır.
 
Velehasıl , bu söylentilere çok kulak asmamak lazım. Bence olacak olan şu ; bu iş lig sonuna sürüncemede kalır , sonra araya yaz tatili girer herkes bir soğur , başkan ben manevi olarak yokum ama içime sinen biri olmadığı için kimseye devretmiyorum üst lige çıkarana kadar maddi destek vereceğim der böyle 1 yıl daha devam ederiz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Altay ve Altınordu bu stadı birlikte kardeşçe kullanacaklar."
 
Hem Mustafa Denizli'den hem de başkanlardan canlı yayında da söz aldı bu konuda sorun olmayacağına dair.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Her sene birkaç takım doğru oyuncu grubunu yakalama konusunda şanslı oluyor. Bu sene bu takımlardan biri de Konyaspor. Soner Dikmen , bir alt ligde bile şans bulamadı bizde , Chikalessi'yi Çengelköyle , Nazilli ile oynadığımız kupa maçlarında falan görüyorduk. Serdar Gürler Konya'ya transfer olmadan hemen önce sosyal medyadaki sayfalarında sadece Göztepe ile ilgili anılarını bırakmıştı , yani belki biraz çabalasak tekrar geri gelirdi, ve tabi neredeyse küfür ederek gönderdiğimiz İlhan Palut. Sonuç olarak çok güzel bir ortam yakalanmış gibi gözüküyor. Bu seferki Konyaspor'u yenmek için sadece şansımızın yardım etmesi yetmeyecek. Trabzon maçındaki gibi bir tribün baskısı yaratmamız lazım, kısıtlı yetenek dezavantajını rakipten çok daha fazla koşup çok daha agresif olarak kapatmamız lazım ve mümkünse forvetlerin artık gol atması lazım. Trabzon maçı gibi bir mücadele bekliyorum , gol atamazsak kaybederiz çünkü maalesef eninde sonunda 1 tane yiyoruz. Bu haftalarda alınacak 1 puan bile çölde su birikintisi gibi olur bize. İlk yarı bitmeden 20 puanı bulmalıyız
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Pinares ve Rayan'ın sakatlığı taktik değilmiş , sosyal medyalarından yazmışlar bu akşam yokuz diye. Bizim için iyi bir avantaj oldu. Bakalım kullanabilecek miyiz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Başlık Perşembe geceye kadar iyi idare etti yine :)) , bunu daha önce de yazdım , aynı cümleleri Maestro'da söylemiş. Normal bir maçtan daha önemli değil diye kendimizi kandırmayalım , 5 gün sonraki Hatay maçına göre yenilirsek daha çok üzülür , yenersek daha çok seviniriz. Aramızdaki sidik yarışı da ne bu maçtan sonra ne de gelecek yıllarda asla bitmez. Aynı şehirde 2 kardeş kulüp olması da çok saçma zaten , rekabet 2 takımı da her zaman güçlendirir. Bu akşamki maçtan beraberlik bekliyorum. Maçın favorisi ise saha avantajı ile Altay.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Bu sakatlık haberleri vs hepsinin rakibi rehavete sokmak için sızdırılmış uydurma haberler olduğunu düşünüyorum. Cuma günü saat 19.00'da kadrolar açıklandığında her iki takımında ideal kadrosu ile sahada olduğunu göreceğiz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Öncelikle kimse kendini kandırmasın biz sizi takmıyoruz muhabbeti yaparak. Hepimiz bu maça normal maçlardan çok daha fazla önem veriyoruz. Bunda hem maçın derbi olması hem de uzun zamandır yaşanmamış olması var. Kaybedersek normal bir mağlubiyetten daha fazla üzülür , kazanırsak normalden daha fazla seviniriz , işin duygusal boyutu bu.
 
Altay'ın Güney Amerika'dan transfer ettiği futbolcular oynanan bir ligden geldikleri için bizim ligde devam eden futbolcuların 8-9. haftada ulaşacakları performansa ilk haftadan ulaşmış olarak başladılar. Bu da ilk haftalarda önemli bir fark yarattı ama bu durum sezon sonunda dezavantaj olabilir. Bir diğer avantaj M.Denizli bizim hocaya göre bu maçın önemini çok daha iyi biliyordur , takımına bunu iyi anlatacaktır.
 
Bizim ilk etapta görünen avantajlarımız 2 haftadır kaybetmeyen , 4 maçın üçünde geriden gelip puan ya da puanlar alan bir takım olmamız. Yeni transferlerden katkı almaya Başakşehir maçının ikinci yarısında başladık , bu maçta da devam ederse yine bize avantaj olur. Maestro için çok iyi bir taktisyen diyorlar , Başakşehir maçının ikinci yarısında bunun emarelerini gördük. Altay'ın silahları da zayıf yanları da 4 maç sonunda artık iyice belirgin bunları hocanın da göreceğinden eminim.
 
Normal şartlarda beraberlik maçı gibi duruyor ama futbol bu , hakemin saçmalaması maçın başında çıkacak olan bir kırmızı...vs sonucu çok değiştirecektir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Yanlış görmediysem bu sezon profesyonel liglerde oynanacak son maç bu olacak. Gerçekten tam sezon finaline yakışır bir maç oldu. Tarafımız belli , Sakarya kazanırsa mutlu oluruz tabi ama iki takımda seneye 1.ligde olursa tadından yenmez :)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Üzgünüm ama yaz transfer sezonu ve lig bu yıl bizim için pek sevimli olmayacak. Mehmet Sepil'in hem ben artık yokum diyip hem de eskisi gibi cebinden para vereceğini mi düşünüyorsunuz ? Ben hiç sanmıyorum. Benden artık birşey beklemeyin , geliriniz belli (TV,galibiyet primi , olursa kombine satışı..vb) buna göre giderlerinizi yapın diyecek icra kuruluna. Bu yüzden bu sene Obinna olmasını dilediğimiz, adını ilk defa duyacağımız ucuz yollu transferlerimiz olacak. İrfancan ve Halil gibi değerli oyuncuların da gelir elde edebilmek için satılma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Bu sene için tek temennim elimizdeki iskelet kadronun üzerine yapılacak ucuz transferlerin tutması ve stadyumun ticari gelirlerinin akmaya başlayacağı bir sonraki sezona bir şekilde kendimizi süper ligde tutarak girmek olacak. Uçucaz , kaçıcaz , şunu alalım, bunu alalım , avrupaya gidelim hayallerinizi bu sene erteleyin derim naçizane.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER