#
#

mr.35

O Günlere İnanarak Dalgalan Sarı Kırmızı

mr.35, foruma yazdı.
Yanlış görmediysem bu sezon profesyonel liglerde oynanacak son maç bu olacak. Gerçekten tam sezon finaline yakışır bir maç oldu. Tarafımız belli , Sakarya kazanırsa mutlu oluruz tabi ama iki takımda seneye 1.ligde olursa tadından yenmez :)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Üzgünüm ama yaz transfer sezonu ve lig bu yıl bizim için pek sevimli olmayacak. Mehmet Sepil'in hem ben artık yokum diyip hem de eskisi gibi cebinden para vereceğini mi düşünüyorsunuz ? Ben hiç sanmıyorum. Benden artık birşey beklemeyin , geliriniz belli (TV,galibiyet primi , olursa kombine satışı..vb) buna göre giderlerinizi yapın diyecek icra kuruluna. Bu yüzden bu sene Obinna olmasını dilediğimiz, adını ilk defa duyacağımız ucuz yollu transferlerimiz olacak. İrfancan ve Halil gibi değerli oyuncuların da gelir elde edebilmek için satılma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Bu sene için tek temennim elimizdeki iskelet kadronun üzerine yapılacak ucuz transferlerin tutması ve stadyumun ticari gelirlerinin akmaya başlayacağı bir sonraki sezona bir şekilde kendimizi süper ligde tutarak girmek olacak. Uçucaz , kaçıcaz , şunu alalım, bunu alalım , avrupaya gidelim hayallerinizi bu sene erteleyin derim naçizane.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Altay büyük favori ve muhtemelen kazanan Altay olacak ama şu "Altınordu çıkmak istemezcileri" anlamıyorum. Bugün kim kime havadan 80 milyon para verir. Nakit parayı geç , bütün sezonu düşme potasında geçirseler bile sürekli Türkiye gündeminde olacaklar, hele birde İstanbul takımları ile yapacakları vitrin maçlarında 1-2 genç parlatabilirlerse , ligden düşseler bile çok kabarık bir banka hesabı ile düşmüş olurlar. Tüm bunlar için sadece 1 maç kazanmak yetiyorken neden biz alt liglerde yetiştirici olmaya devam edeceğiz romantikliğini yapsın adamlar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Değerli Göztepeliler;
 
Haziran ayı içerisinde yapılacak Göztepe Sportif Yatırımlar A.Ş. Genel Kurulu ile 7 yıldır gururla üstlendiğim Göztepe Spor Kulübü Başkanlığı görevinden ayrılma kararı almış bulunuyorum.
Kulübümüzü çok daha iyi noktalara getireceğine inandığım bu adımla yönetimde üstlenmiş olduğum tüm görevler bir İcra Kurulu tarafından yürütülecek olup, yeni bir yapı bayrağı devralana kadar yönetim sistemimiz bu şekilde devam edecektir.
 
Göztepe’miz Türk futbolunun hepimizce malum olan çarpık yapısı içinde parlayan bir yıldız olarak kalmaya devam edecektir.
 
Saygılarımla
Mehmet Sepil
 
Ana sebebi son cümlede açıklamış aslında , bu berbat düzenin içinde olmaktan bıktım demiş. Sağolsun bir grup taraftarımız da dua ediyordu gitsin diye , onların da gönlüne göre oldu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.

"amokachi77" dedi ki;

"taktikçi" dedi ki;

Valla iflah olmaz açıklamalar devam ediyor, ya bizim şehrimizde, bizim stadımıza,
bizim yönetim izin vermediği halde, TFF torpili, İçişleri dayatmasıyla bizden fazla girdiniz halen nolcak ki, abartıyorsunuz diyorlar. Fb, Gs bir değilmiş onlar örnek olmazmış, bir başkasıda Gs lilerden fazla üzülmüşüz tarzı yaptıkları haksızlığı haklı göstermek için bırak bel altını, düşülebilecek en alt noktada açıklamalar.
Siz FB yada GS ile yaşadığınız rekabeti bile kimseyi yaklaştırmayan bir ilahiyat yükleyip, yaptığınız haksızlıklara kılıf uydurur hale gelmişsiniz. Biz size ikinci takımınız Fb yada Gs desek ne dersiniz, siz bizle birmisiniz siz kimsiniz denen haksız ezber harici ne diyebilirsin ? Biz bu şehrin takımıyız, bu stad bizim, bu kadar basit. Elinizi, ayağınızı bizim olandan çekin. Yada de ki Vodafona Fbliler yada Gsliler bizden fazla girebilir hiç sıkıntı yok, deki samimisin değilmisin görelim. Aynı şey değil ki denen adaletsiz söylem olmadan.

Hocam çok abartmıyormusunuz, biz KSK yada Ankaragücü değilizki, tabiki aynı şey değil FB GS inönüye fazla gelme örneğiyle.
 
Bak sana bütün samimiyetimle söylüyorum roller değişsin, bu maç inönüde olsun sizin şampiyonluk maçınız olsun ve stada bizden çok çok fazla girin kimse önemsemez, adamların ölüm kalım maçı der.FB,GS,Bursa,Ankaragücü hariç önemsemz kimse.
Sizdede karşılığı KSK,Ankaragücü dür.
Niye bu kadar onur meselesi yaptınızki, bizdende sizin stadı aldık vs gibi saçma sapan cümlelerde gelmedi, kimse bu konu hakkında konuşmadı...
 
Göztepe-BJK maçı olsun seyircili son maç ve Göztepe şampiyon olcak.Bizim iddamız yok, sence sizin tribün 2500 kişimi olur o maçta 25bin mi.....Her şeyi denersiniz o maça girmek için ve 25 bin olursunuz

Bir türlü anlaşamadığımız/anlatamadığımız konu şu. Olay Beşiktaşlıların fazla girmesi değil , inan bizim içinde rakibin bir önemi yok , ister Beşiktaş olsun , ister Malatya olsun farketmez. İtirazımız yapılan çifte standarta. Rolleri değişelim demişsin ,hadi birde şöyle değişelim. Maç sabahı sana bir mesaj geldi dediler ki akşam x takımla maç var senide stada girebilecek kişilerden biri olarak belirledik , aylardır maça gitmemişsin stada girmemişsin , bir güzel giyinip gidiyorsun stadın yanına , sen girmek için beklerken bir takım torpilli rakip takım taraftarları polis konvoyu ile içeri giriyor sonra sana diyorlarki sen giremezsin hadi doğru evine... buna isyan etmezmisin , burada rakibin ne önemi var ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Maçın son 10 dakikasında iki takımda sanki 3-2'lik skor her iki tarafa da tur için yeterliymiş gibi oynadı. Altay orta sahayı geçmedi , İstanbulspor stoperleri arasında pas yaptı. İki takımda 4-2 ya da 3-3 olmasındansa bu skorun riskini kabul etti gibi. 2.maç her sonuca gebe , İstanbulspor bu maça özelmiydi bilmiyorum ama çok kolay gol yiyen bir takıma benziyor, dün futbol şansı onlarla olmasa maç 6-2 bitebilirdi ama aynı zamanda hiç beklenmedik anda pozisyona giriyorlar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Başıma birşey gelmeyecekse ben Berkan'ın kalmasından memun oldum diyeceğim :)
 
- 5 asist 1 gol ile oynamış.
- Rakip sahanın 10.metresinden sonra sağ ya da soldan kullandığımız tüm serbest atışları çok etkili , ya gol buluyoruz ya da tehlike yaratıyoruz.
- Çizgiye inip yaptığı ortaların neredeyse tamamı hedefi buluyor.
- Rakip ceza sahasına doğru kenardan topla giderken Berkan orta yapabilirse kesin birşeyler olur hissiyatına kapılıyorum.
- Verdiği röportajlarda genelde düzgün yorumlar yapıyor , ekibin diğer üyeleri gibi irite edici fazla hareketi yok.
- Defansif anlamda eleştirilecek çok yanı var ama kapasitesinin tamamına yakınını kullanmaya çalıştığını düşünüyorum.
- Bir Traore değil , hiç bir zamanda olamaz ama kadroda bulunması bence o kadar da kötü bir durum değil.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.

"Akrepler07" dedi ki;

Tff yaptı yapacağını gerçekten komedi filmi gibi ya bunlardan bir cacık olmaz kurumsallikmis hadi len ordan hepiniz kuklasınız Son dk tff seyircisiz kararı aldı .. hee ben yine inanmıyorum içeriye 200 -300 bjk sokarsınız seversiniz .. sizden ne köy ne kasaba olur .

Antalyaspor taraftarı alınmayacak şeklinde okuyabilirsiniz hocam bu kararı , Beşiktaş'ın mutlaka taraftarı olur içerde merak etmeyin. İzmir'de arkaları çok sağlam onların.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
mr.35, foruma yazdı.
Hızlı bir hesap yaptım ama 3'lü averajda puanlar eşit oluyor , Kayseri Ankara ve Gençlerin , en dezavantajlı takım Gençler , Kayseri Ankaragücüne karşı 2 gol avantajlı
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER