#
#

network

Biz Ankaragüçlüyüz!

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.

"onur0690" dedi ki;

Maçla ilgili yazacak çok bir şey yok. Klasik Ankaragücü, duran top Erdem ortalar Sinan vurur golü ve bireysel yetenek golü.
Bugün aslında yazılması gereken konu Ankaragücü tribünleri. Arkadaşlar kendimizi kandırmayalım Ankaragücü tribünleri gerçekten mazide kaldı. Sezon başında gecekondunun ve Ali İmdat’ın tavırlarından dolayı bu sene maçları BEÇ’te izleme kararı almıştık aile ekibi olarak ve öyle de yapıyoruz. Bugün maçın başlama düdüğüyle zaten Allah’a emanet olan maraton tribünü kendi içinde kavga ederek günü çok kısa bir süre de tamamladı. Maçı izlediğim BEÇ tribünü, yahu arkadaş tamam ateşlisiniz kanınız kaynıyor genç bir ekipsiniz ama Keçiörengücü sağlı sollu bizim önümüzdeki kaleye saldırıyor, hala beste girme derdindesiniz. İyi tribün sürekli beste girmek değildir, bugün o besteler yerine sadece ıslıklasaydınız takıma daha çok faydanız olurdu. Gecekondu yine aynı hataları yapmaya devam ediyor. Keçiören saldırıyor Ali İmdat’ın şahsına ve grup adına tezahürat yapılıyor. Yahu arkadaş hepimiz Ali Imdat’a saygı duyuyoruz seviyoruz ama yeter artık takım gol yiyecek bi ıslık çalın yuh çekin bişey yapın. Maalesef gecekondu her maç kan kaybetmeye devam ediyor bu kafayla giderlerse daha çok kan kaybederler.
Naçizane yorumlarım bu yöndedir. Bu takımın ligden çıkmasını istiyorsak dalcı denen lisanssız hoca bozuntusu gitmeli, en az 3-4 transfer yapılmalı ve eski büyük Ankaragücü taraftarı kendisine gelmelidir. Sağlıcakla kalın iyi akşamlar.

Beç ile olan elestirine katılıyorum baskan. Ama orada da sizler devreye gireceksiniz ve 3 5 kisi isliklayinca tribunde uyar. Zamanla oturacak bunlar zaten , bu yazını da gruba atıp , hakli elestirin konusunda tribünün genelini uyardık.
 
Herseye rağmen, takim ilk yarıyı 2. Kapattı. Simdi disardan bakan birisi diyecek ki , ya zaten 2.cisini hocaya bu neyin kini? Programlarda genelde övülüyor, disardan bakan için başarılı bir grafiği sahip. En az gol yiyen takımız (ki ilk 6 hafta hiç gol yememisti Ümraniye, ona ragmen)
 
Bencede takim üzerinde çok bi etkisi yok ancak 2. Devre ile camia olarak radikal kararlar almak zorundayız.
 
Ya dalci gidecek yada camia takimin şampiyon olması için sineye çekip topyekun destekleyecek. Başka türlü şampiyon olma ihtimalimiz çok az. Cunku bizim camiada hersey pamuk ipliğine bağlı.
 
Birde dun Zahid için sosyal medyada bir sürü olumsuz yorum yapılmış. 1 mac kotu oynamis olmasıyla , hemen kötü futbolcu imajı yapılması çok garip. Yani şu herkesin herseyi bilme huyu kadar Camiaya zarar veren başka bisey yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.

"küçükçekmeceli" dedi ki;

İlker Türker tahliye oldu sanırım.
Nerelerde BEÇ'teydi en son ama tek satır yazı görsel göremedim hakkında ?
Ters düşme durumlarımı oldu...
 
Başarılar Ankaragücü...

Tahliye değil baskan, izinli çıkmıştı. İzinler 6 ay daha uzatıldı. Zaten 2 dosyadan beraat geldi , izin biter ve cezaevine dönerse 1 sene kalıyor.
 
Bekarevinin lideri zaten Levent abiyle İlker. Bu haftada macta olacak kendisi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.

"1404" dedi ki;

Hakem hangi penaltıyı verecek acaba?
Gözünün önünde net iki tane elle oynama var. Nasıl es geçebiliyor?

Dizden veya vücudun herhangi bir yerinden seken top ele çarparsa, penalti verilmiyor kardesim.
 
Mac icin boludaydik, ben takimin kotu oynadığını düşünmüyorum. Saha çok ağırdı ancak bi sorun vardı , takim yaşlı. İshak oyunu zor bitirdi. 81deki degisikliklerde beni çıkartın diye işaret yaptı ama Zahid cikti.
 
Devre arasında orta sahaya dinamik bir adam şart.
Owusu ciğersiz bir adam , Masallah diyelim , şu sahada o kadar koşup mücadele etti ki , izlerken yorulduk.
 
Mustafa dalci için söyleyeceğim tek şey , sahadaki oyuna gram katkısı yok.
 
Yenilse bence son maçıydı , kazanmak iyi mi oldu kötü mü göreceğiz ama Tabiki iyi oldu ve yukarıdan kopmadık.
 
Keçiörenide yenip, 2. Devre için hem oyuncu hemde hoca değişikliği şart.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.

"DeLaGuarda55" dedi ki;

Nadir için ayrı bir parantez açalım. Ya bir insan centilmenlik gereği topu rakibe atarken nasıl ofsaytta kalır :lol:

Yalniz nadir değil, eren ofsaytta kalmıştı pozisyonda.
 
Takim için çok bisey konuşmaya gerek yok , dalci denen adamın acilen gönderilmesi gerek. Stad çıkışı baskana da soyledik , orada öyle bir tepki beklemiyor gibiydi. Şaşırdı arabaya binip gitti.
 
Erdi ile basladiginda zaten skoru tahmin etmiştik. Kaleci olmasa ilk yarıdan kopardı mac. Yani hatalı kadro cikartabilirsin ama oyunu gördükten sonra niye değişiklik yapmazsın be vasıfsız şerefsiz adam. Yani insanlar böyle mi konuşsun, bunu istiyorlarsa böyle de tepki koyariz.
 
2. Yarının başında hatanı görüp Sinan ile degistirsen mac kopmazdı belkide.
 
Samsunlular kusura bakmasın ama takımlarını beğenmedim. Bizdeki gerizekalilarin ayakta duracak hali yokken (antreman yapılmıyor doğru dürüst bu net) çok daha erken koparmalari gerekiyordu. Pinto ciksrtabilseydi owusuya mac biterdi orada , 2 3 dk sonrada golü yedik erdinin yuzunden.
 
Ayrica mac başlamadan Ankaraya koy diyen , mac sonunda koyduk mu çeken samsunun kapalı tribunundeki gruba da simdilik bisey demeyelim.
 
Yonetim ve Baskan acilen gerekeni yapmalı , yoksa toptekun şimşekler onlara dönecek yakın zamanda.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.

"Baskentli5506" dedi ki;

Haftalardır daha derli toplu oynuyor takımımız mücadele anlamında da gözle görülür farklıyız. Tam anlamıyla biçilmiş kaftan rakip Ankaragücü haftalardır top oynamıyor,bireysel yetenekler üzerine pozisyon bulup gol yapmaya çalışıyorlar.
Sağda Melih yerine Polat ile başlarsak ve önde basarsak maçı erken koparırız diye düşünüyorum.
Yönetim kararı ile kale arkaları kapandı maraton tribününde ilk kez 8-10 bine oynayacak takım.

Umarım öyle oynarsınız
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Baş sağlığı dileyen arkadaşlardan Allah razı olsun. Sagolun Dostlar.
 
Yarin bi aksilik ( yada Kesim ) olmazsa bizde samsuna gececez. Mac çok önemli bir hale geldi , bizden sonraki maçlarda da Samsuna başarılar. İnşallah bizle beraber Samsun ve Kocaeli olur ust lige çıkan (plase Erzurum)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Cemal aydının cenazesindeydik bugün, oyle onlarca burokratin , iş adamının falan katıldığı bi cenaze olmadı. Aziz Yıldırım zaten çok yakın arkadasiydi, Keza haluk ulusoyda.
 
Katilim az'di. Tribun ve Camia olarakta toplasan 30 kisi ya vardık yada yoktuk. Zaten cenazede aileyle birlikte 300 , max 350 kisi vardi.
 
Hadi Rahmetli Cemal Aydin Eski Baskan , Taraftar gelmese bile sikinti olmayabilir ama Dün İsmail (Iskoc) abinin cenazesinde 100 kişinin bile olmaması kabul edilebilir bi durum degil.
 
İsmail abinin zaten her tribündeki, her gruptaki insanlarla arası iyiydi , camiada böyle adam çok yoktu. Her grubun derneğine gidip oturur , kimseninde arkasında Konuşmaz, tam tersi ortalığı düzeltmek için, gittiği yeri sakinleştirmek için, öbür tarafta ilgili de iyi şeyler söylerdi. Başkaları gibi bi tarafa gidip diğerlerine sallamazdi.
 
Yani Carsi Ankara hem dun , hemde bugün kalkıp 4 5 kişiyle 2 cenazeye de geliyorsa , kimse kusura bakmayacak , isim vardi , hafta iciydi gibi saçma bahanelere saklanmayacak
 
Tabiki bu laflarım ahmet ,veya Mehmet icin degil. Onunla 30 senedir beraber gezip , işine gelince arayıp, hasta olunca yüzüne bile bakmayanlara. Yoksa tribündeki normal adamın gelip , gelmemesinin çok önemi yok.
 
İskoç abinin engelli olan oğlu talha vefat ettikten sonra ( ki o cenazeye de Ankarali Aslanlar kalabalık gelmisti) , zaten kanser hastası olan İsmail Abi, toparlayamadi bidaha.
 
Simdi camia olarak yapmamız gereken , geride kalan ve Yine Engelli olan kızına sahip çıkmak. Dun cenazede Levent Abi 'klup İsmail abininde ailesine aylık Para gondersin' dedi. Hafta içi yönetimle konuşacak kendisi.
 
Biz Dun farklı gruplardan cenazede bulunan arkadaşlarla kardeşlerle de konuştuk, yengeden iban alındı, göndermek isteyen ara ara gönlünden kopani gönderir. Birinde toplanıp göndermek yerine , direk Yenge hanımın hesabina giderse daha doğru olur.
 
35 senesini camiaya vermiş ve ölmeden önceki son cümleleri Ankaragucu olan bir Abimizin Engelli yavrusuna da bakamayacaksak bizede yazıklar olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Kazanacağımızi düşünüyorum.
 
orlu rakiplere karşı daha farklı oynuyor takim.
 
Hoca iç sahada erenle başlayıp, böyle zorlu deplasmanlarda dünkü gibi ilerde Murat ariyibi ve owusu ile çıkarsa rakibe cok zorluk çıkartır ve rakip oyle baskıyla ustumuze cok gelemez. Gelirse de cezayı keser takim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER