#
#

network

Biz Ankaragüçlüyüz!

network, foruma yazdı.
Valla baskan var mı, yok mu bilmiyorum ama kolcuoglu olsaydı, bilirdik duyardık illaki.
Ankarada cukurambara açılmıştı 2012 2013 civari ama cok tutmamisti.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
5 6 yıldır iskenderuna gidiyorum iş sebebiyle , 1 kere eski belediye karşısindaki bir kebapçı haric(geçen hafta gittigimizde kapanmisti) , daha güz bi yemek yiyemedik. Yok mudur tavsiye edeceğiniz bi yer veya yerler.
 
Bizim işimiz limanda oluyor , liman girişinde liman kebap diye bi şişci var cok övülen, bence bi numarası da yok.
 
En güzel yemekler Antakya civari denir ama ya biz bilmiyoruz yada İskenderunda doğru dürüst yer yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Olayın aslını astarını desmedik , derneğe çağrıldı, gereği yapıldı ve tribunle ilişkisi kesildi. Sadece bizim grupla değil , başka tribunlere de giremeyecek.
 
18 yaşında da olsa , kimsenin Kadınlara şiddet uygulamasını, hemde bunu Ankaragüçlülüğünü Açıkladıktan sonra yapmasını kabul edemeyiz.
 
Sayfadan da fotoğraflı açıklaması yapılmış. Dişi kırılmış, dudağı patlamış ve burnu çatlamış fotoğraftan görüldüğü kadariyla.
 
Kızla ilgili de bicok şey geldi kulağımıza ama oraları bizi ilgilendirmez , bizi ilgilendiren kısmı her ne olursa olsun , savunmasız bir kıza / kadına el kaldirilmasidir.
 
Yukarıda bec ve ilkere yakınlığıyla tanınan yazmis bi kardes , İlker Ankarada olsa o çocuğu elinden kimse alamazdı. Bizlerde yakınlık belli sınırlar içindedir.
 
Ankaragucu taraftarının ismini kimse lekeleyemez
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Mustafa dalci ne kadar yanlış karar olsa da , Yonetimin su ana kadar yaptığı isler çok doğru diye düşünüyorum.
 
Futbolcuların paralarını ödeyip, bedelsiz gitmelerin önünü kapatmislar. Bu son 10 yılda hiçbir dönem yapılmayan bir şeydi hatırladığım kadarıyla.
 
Forma konusunda da taraftarın fikrini almak güzel hareketti. Gerci eleştirenler de olmuş , klup sunumu kptu yapmis , daha sonradan asıl dizaynlar ortaya çıktı ama elestiriyi kendine görev edinenler içinde koz verdiler.
 
Dizayn isini Burak yapmisti , sırf twitterdaki hesabinda beç yazıyor diye formanın eleştirildiği kesimler olmuş (: Burak zaten bi gruba üye değil, benim 25 senelik ve en yakın arkadaslarimdan birisi. Simdide Merkez bankasında calisan ve işinde ülkenin en iyilerinden. Grup vs umrunda olmayan , o da biz gibi herkesin birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini düşünen biri.
 
Hasan Hüseyin transferine gelirsek , her ne kadar geçen sene devre arasından sonra oynamasa da , cok iyi transfer. Kamp dönemi geçirecek olması büyük avantaj.
 
Borvende takima katılmış ben borvenin temasli oyunda iyi olmadığını düşünüyorum. Bence güçlü kalipli bir forvet , daha çok işimize yarar. Bide son 8 hafta sakatlanmış ve Oynamamış, aynı durumu sampiyonluga gittiğimiz bir dönemde yaşarsak o zaman kafamızı dağlara vururuz heralde. İyi bi alternatifi olmalı.
 
Taraftara da açılmışken, iyi başlayıp, iyi goturebilecegimizi düşünüyorum. İnşallah bu sene güzel şeylerin başlangıcı olur.
 
Hem takim , hemde tribunler için..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Camia olarak hiç biseyi beğenmemekle ilgili bir yapımız olduğundan, surekli aynı şeyleri yaşayıp duruyoruz.
 
Musa cimilli için ortalığı yakma peşine düşenler var. Zaten izin verilmiş şu an , gidip gelme vs yok ancak Musa Cimilli gitse ne olur ,gitmese ne olur? 30 seneden fazla emeği var , Allah razı olsun ama 5 tane malzemesinin 3 tanesi çalışıp, 2 tane yaşça büyüğü bisey yapmadan ücret alıyorsa, e bi temizlikte olsun be kardesim. Kimin paraları veriliyor? Kulübün..
 
Bir önceki dönem gelenler için dedik ki , yiginer döneminin adamlari hala daha burada , biz ne anladık bu işten? Diye.. e şimdikiler alpayindan, bilmem kimine kadar temizlikte yapıyor, simdide vefa , kırmızı çizgi olayları başlamış..
 
Bizim tek kırmızı çizgimiz olabilir , o da ANKARAGÜCÜ. Gerisi gelir geçer.
 
Tabiki Musa abi gonderilecekse eğer, düzgün bir tören yapılıp , güzel bir şekilde gönderilmesi gerekir ancak bazı şeyleri de abartmayalım artık.
 
Mustafa Dalci ile yönetim büyük bir hata yaptı, normalde herkes yeni gelecek bi isme 3 5 hafta zaman verecekken, dalci hocanin 1 mac bile inisiyatifi yok. Olası bir puan kaybı yada kötü oyunla gelebilecek bi galibiyette bile , ciddi eleştiriler, baskılar olacaktır. Yani bi nevi kendi kendilerinin önünü kesecekler.
 
Birde karşıt listeye yazılmış son gün isimleri var ki sosyal meydanlardan daha ortada bisey yokken , eleştirilere başlamışlar.
 
Ya bu takım hepimizin kardesim , bugun var olan bu yönetim, yarin olmaz. Ama bizler ölmedikçe buralardayız işte. Gereksiz gereksiz eleştiriler, olmadık karalamalar..
 
Oyle veya böyle yönetim seçilmiş, hatalı olsa sa hoca seçilmiş. Bizim taraftar olarak yapmamız gereken , öncelikle birlik beraberlik ve takima sahip çıkmak. Kotu giderse zaten seyircili oynanması muhtemel maçlarda tepkiler gösterilir.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.

"anka06" dedi ki;

@network
 
teşekkür ediyorum.
yapıyormusun bilmiyorum ama bence görüşlerini tüm taraftarların okuyacağı bir platformda daha fazla paylaşmalısın. tespitlerin son derece mantıklı ve yönlendirici...

Benim yazdığımı bicok taraftarımız da yazıyor zaten kardesim farklı mecralarda. Tabi bizim camiada tez canlılık biraz fazla , hemen olsun istiyoruz herseyi , bu da bazen stres ve baskiya sebep oluyor. Başarı gelirse zaten kendiliğinden oturur bicok şey.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.

"anka06" dedi ki;

"network" dedi ki;


İşin sonunda tabiki başarı olmazsa , sonuç değişmez, tepkiler olur , olacaktır. Ama iyi yonetilecegini düşünüyorum kulübümüzün
 

network sence buradaki başarı kriteri ne olmalı?
 
hemen ne pahasına olursa olsun bu sene süper lige dönmek mi (taraftarın çok büyük bölümü doğal olarak bu alanda yönetime markaj yapacak) yoksa takımın önümüzdeki döneme güvenle bakabilmesini sağlayacak -süper lige dönüş sürecinin ucu açık olabilecek- finansal rehabilitasyon sürecini hayata geçirmek mi?
 
faruk koca 2. seçeneği öncelik olarak benimserse bu senin açından başarı sayılır mı?
 
senin yorumların fazla duygusal değil, o nedenle düşüncelerini merak ediyorum.

Bu seneki lig , son 15 yılın en zor ptt ligi deniyor.
 
Herkesin gönlünden geçen , Hem malı açıdan kulübün önünün açılması, hemde süper lige çıkmak tabiki ama şartlar nasıl olacak göreceğiz.
 
Taraftar olarak başarı kriteri, heleki boyle güçlü bir yonetimde , ust lige çıkmak. Bana gore de böyle bir yönetim yakalanmisken, ust ligdir.
 
Tabi sezon içinde göreceğiz neler olacağını, sportif açıdan doğruları yapıp ust lige cikamazsak ayri , yanlışlar yapılıp ust lige cikamazsak ayri değerlendirilir camia tarafından. Şahısların görüşlerinin de çok önemi yok ama ben iyi şekilde yonetilecegini hem düşünüyorum hemde umuyorum.
 
Bakalim gorecez
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Öncelikle yönetim kurulu Camiamıza hayırlı olsun.
 
Faruk kocayı ben şahsen hiç tanımam, cok fazla medyada da yer alan birisi değildi , siyasi bir isim olmasına ve Cumhurbaşkanına cok yakın olmasına rağmen.
 
Ancak ben kendisini dinlediğimde, cok samimi biri gibi geliyor. Başka kaynaklardan son dönemlerde çevre ve şehircilik bakanlığı verilmek istendiği ancak kabul etmediği söyleniyordu, ne kadar doğru bilmiyorum ama bicok yerden duymuştuk. Yani parayla pulla , makamla işi olmayan , aynı zamanda da çok mütevazi biri izlenimi yarattı bende.
 
Hata yaptılar , tüm para kaynağı kendisi olmasına rağmen eleştirilerde genelde ona oldu son dönemde. Yalniz burada çıkıp anlatmamalari bicok sorunun onlardan kaynaklandığı kanisini oluşturdu insanlarda.
 
Yönetimi güçlü iş adamlarından oluşuyor , me kadar doğru bilmiyorum ama yonetime giren insanların çoğundan ciddi bir Nakit akışı da sağlanmış.
 
Güçlü yönetim, kurumsal yapıyıda oturtup , taraftari da çok fazla işlerine karistirmazlarsa bence başarılı olabilirler. Burada korkulan durum menajerlerin eline düşmemek. Futbol aklına burada ihtiyaç var , düzgün bir yapıyla , sehride arkamıza alarak superlige cok daha güçlü bir giriş yapabiliriz.
 
Ben umutluyum normal bir taraftar olarak , yeterki kalpler bozuk olmasın, çalmaya çırpmaya gelmesinler. Ki şimdi insanlar , yönetimin paralı olmasına gerek yok , iş bilsinler yeter diyo. Komik geliyor. Parası olan adam , Ankaragücünün 3 5 kuruşuna göz dikmez. Biz nelerini gördük , futbolcu transfer edip oradan menajerlik ücreti kesen vs.. o yüzden ben düzgün ve ihtiyacı olmayan biri olarak gördüğüm Faruk kocanın, başarılı olmasa bile , kalpten ve iyi niyetiyle bu işleri yapacağını düşünüyorum.
 
İşin sonunda tabiki başarı olmazsa , sonuç değişmez, tepkiler olur , olacaktır. Ama iyi yonetilecegini düşünüyorum kulübümüzün
 
Tekrardan Camiamıza Hayırlı Olsun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Cok kotu oynadik , 3. Golden sonra kapattık TV'yi. Bizde zaten alışkanlık olmuştu, bide milli takımda yaşıyoruz aynılarını.
 
Italyada çok iyi takım, top oynatmayı bıraktım, göz actirmadilar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Kongre yarisi biraz karışacak gibi duruyor.
 
Twitterda sohbet odaları kuruluyor bu ara, Faruk kocanın oğlu ve akrabaları daha önce konuşmuştu , son bikac gündür Abidin doğan çok bağlandı, dünde bi sürpriz yasanip , segmenlerin başında olduğu söylenen şeref diye birisi aday olduklarını belirtti.
 
Metin akyuzun Faruk kocanın listesine girmek için uğraştığını duymuştuk, oradan veto yemis diye söyleniyor , o yüzden farklı bir yönetim kurulu ile seçime gireceklermis, Ercan soydasta destekliyormus. Yiginerde işin içinde olabilir diye tahmin ediyorum.
 
Faruk kocanın listesinin çok güçlü olduğu söyleniyor, ne kadar doğru gorecez. Salı günüde bu yeni adayın açıklanacağı söyleniyor. Görelim bakalım neler olacak.
 
Hepiniz birleştirin gücünüzü, güçlü bir Ankaragucu olsun ama yok herkes kendi dağını yaratma peşinde. Sürpriz şeyler yaşanabilir sanki seçimde, hayirli mi olur bilmiyorum ama gorecez perşembe günü.
 
Perşembe kongredeyiz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER