#
#

serbay

haydi kalk ayağa, yürü güneşe...

serbay, foruma yazdı.

"ersen" dedi ki;

Şehitletimize Allahtan rahmet diliyorum kanlarınız yerde kakmayacak. Nasıl oluyorda insanlar bu kadar duyarsız kalıyor. Kahpe esadın kellesini kopartmak farz oldu Ülkemiz için Suriyeyi ve şamı düşürmemiz lazım Putin şerefsizi sanada sıra gelecek kahpenin dölü...

İçimiz yanıyor, Ruhumuz daralıyor fakat sen bu yazdıklarına inanıyor musun kardeşim? İnanıyorsan nasıl olucak, kim yapıcak biraz anlatır mısın ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
serbay, foruma yazdı.

"Signorin" dedi ki;

TFF ve Hakemlerin beceriksizliği, kötü yönetimi iki camiayı birbirine düşürüyor resmen. Sosyal medyada iki tarafında birbirine yazdıkları komedi. Ligin en kötü, en çok hata yapan hakemlerinden biri olan, iki takımında baş belası Hüseyinin yaptığı camiaları birbirine düşürdü.
 
Adaletsiz düzende adaletli davranıp maçı tekrarlatırlarsa saygı duyarım. Ama sonrasında ilerde başka bir anadolu takımına olduğunda yine tekrarlatabilecekler mi ? Onuda sormak lazım. Burda herkes yazmaya başlasa hakem hatalarını anlatmaya sayfalar yetmez.
 
Düzen değişecek TFF'de istifalara neden olacak bir hamle yaşanacaksa maç tekrarlansın. Tekrarlansın ve hakemler bu nedenle kendine gelsin. Hüseyin Göçek denen adam her sezon 5-10 maç kızağa çekildiği halde yinede en önemli maçlarda karşımıza çıkıyor. Yazıklar olsun.
 
Kendi renkdaşlarım kızmasın. Kural hatası bize yapılsaydı aynı olayları bizim sosyal medyacılarda yapardı.
 
Bu durumda ne Beşiktaş'ın ne Göztepe'nin konuyla uzaktan yakından alakası yok. Birbirimize girceğimiz yerde keşke birlik olabilsek bu adamlara karşı.

Başka hiçbir söze gerek yok sadece empati aynı hata size yapılsa ne derdiniz :?:
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
serbay, foruma yazdı.

"buraksk1912" dedi ki;

"inadına_körfez" dedi ki;

Konuyu 9 yıl sonra hortlattım.
 
Web Tasarım ve Kodlama bölümü bitiyor bu sene AÖF'ten.. Sınavlara çalışmadan girdiğim için not ortalamam çok yüksek değil. 2.75 civarı. Son sınavlara çalışsam da ancak 3.00 civarı falan olur muhtemelen. Temmuz ayında sınav. 0'dan başlayarak hangi seviyeye gelebiliriz acaba. Meslek Lisesi çıkışlıyım pek sayısal eğitimi aldığım söylenemez. Ancak 15 yıldır yazılımla uğraşıyorum çalışırsam yaparım diye düşünüyorum ama zaman yeter mi yeterince çalışabilir miyim bilmiyorum. Yaş 33 oldu bu saatten sonra bilgisayar mühendisliği mi okunur diyorum bir yandan :) kararsızım. Ayrıca 37-38 yaşında alınacak diploma o saatten sonra ne işe yarar o konuda var. Neyse varsa kaynak önerilerinizi alabilirim.

Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği uzaktan eğitim okuyabilirsin. Tanıdığım bir memur 40 civarı yaşındayken dgs ile geçip okudu. Bilgisayar Mühendisliği diplomasını aldı ve kurumunda unvan değişikliği ile mühendis maaşı almaya başladı. Yaşın önemi yok. Eğitimi de güzel. Tavsiye ederim.
Bende meslek lisesi ve sonrasında programcılık okudum unide DGS kovaliyorum ama bilg mühendisliği hem sayısal hemde en yüksek puan isteyen bölümlerden kaldimi Ahmet Yesevi uzaktan ilk bine falan girmen lazım kısaca şöyle diyim mat ta 60 da 40 net cikarman gerekiyor en az
 
HUAWEI CRR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
serbay, foruma yazdı.
Çok Sağlam İş Yapmışlar Ben Beğendim, Umarım 2. Sezonu Çekerler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
serbay, foruma yazdı.

"caGe" dedi ki;

tabii ki tek tepki ultrAslandan geldi.
 
Son günlerde gündeme gelen ve TBMM’ye verilen 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi hakkında konunun bizzat bir tarafı olan taraftarlar olarak bazı konulara değinmek kaçınılmaz olmuştur.
 
Spor alanları stadların da dışına çıkarılarak, bir taraftarın taraftar kimliği ile var olduğu her yer ve takımının maçına yol aldığı ŞEHİRLERARASI YOLLAR DAHİ SPOR ALANI KABUL EDİLEREK kanunun koyduğu anormal cezaları buralarda taraftarlara uygulamak çözüm gibi sunuluyor.
 
Bu teklif, SUÇ BİLE OLUP OLMADIĞI TARTIŞILACAK HUSUSLARDA TARAFTARLARA ORANTISIZ CEZALAR ÖNGÖRÜYOR.
 
Türk medyasında yurt dışında olanları “Muhteşem şov – görsel şölen” gibi ifadelerle övülen MEŞALELER bu teklif yasalaşırsa ülke içinde inanılmaz HAPİS CEZALARININ yolunu açıyor.
 
Kanun koyucu irade olan Gazi Meclisimizden ve Meclisimizin üyelerinden beklentimiz TARAFTARLARA VE TARAFTAR GRUPLARINA BU İNSAN HAKLARINA DAHİ AYKIRI MUAMELELERDEN VE BAKIŞ AÇISINDAN VAZGEÇMELERİDİR!
 
Sporun gelişiminin önündeki en büyük engel olan Federasyon ve Kulüp yöneticilerinin, vasıfsız ve provokatif spor medyası ile elele başarısızlıkları konuşulmasın diye günah keçisi olarak hep öne attığı taraftarlara ceza kesilmesi bugüne kadar sporumuza bir şey katmadığı ortadadır.
 
Gelin Sporda Şiddeti Önlemek hatta Türk sporuna çağ atlatmak için bir de taraftarlara değil, kulüp ve federasyon yönetimlerine, polemikten ve seviyesizlikten beslenen spor medyasına odaklanalım!
 
Bu kanun teklifinin hangi maddeleri; taraftarları kışkırtan yöneticileri, reyting uğruna insanları birbirine kırdırmaya çalışan tv yorumcuları ve köşe yazarlarını kapsıyor onları tartışalım.
 
Nefreti ve şiddeti milyonların gözü önünde hiç bir sağduyu gözetmeksizin körükleyenleri tartışalım.
 
Spor kulüplerini ve federasyonları neden sporun içinden gelen, sporun ruhunu bilen isimler değil de, spora uzak insanlar yönetiyor bunu masaya yatıralım!
 
Bütün dünyada ciddi bir “ihracat” kalemi haline gelen futbolcu – sporcu yetiştirmeyi neden yapamadıklarını, kaynakları nasıl verimsiz ve etkisiz kullandıklarını tartışalım!
 
Spor geliştikçe şiddet de azalır, ülkemiz hem itibar anlamında hem ihracat anlamında ciddi kazanımlar elde eder!
Sizler Milletin vekilleri olarak bir spor müsabakasını izleme keyfini çileye ve tedirginliğe dönüştürmek, taraftarlara adeta terörist muamelesi yapmak yerine; bu müsabakaları çok daha kaliteli hale getirmek için çaba sarf edeceğinize yürekten inanmak istiyoruz.
 
6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifinin gözden geçirilmesini istiyoruz.
 
Bizler taraftar temsilcileri olarak gelin hep beraber bu yasayı tartışalım.
 
Sporumuzun önündeki ve ilerlemesindeki engelleri hep beraber kaldıralım.
Tek tepki ultaaslandan geldi derken hiç mi diğer gruplara bakmadın güzel kardeşim Çarşı ve gfb haftalardır bildiri yayınlıyor
 
HUAWEI CRR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
serbay, foruma yazdı.
Karaktersizliğini Kertenkeleliğini geçtim bu adam trabzondan neden kovuldu.Bu gidince Trabzon Nasıl Şaha Kalktı ? Delimi Trabzon yıllık 23-24 gol atıcak adamını postalasın!
 
Bu adamın yeniden Beşiktaş formasını giymesenini sebeb olanların, yayında ve yapımda payı olanın :evil:
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
serbay, foruma yazdı.
Çok acaip bı algı var bu forum Demirören federasyon başkanı olduğu için bize arka çıktığını falan sanıyolar hepsi çok iyi biliyor Beşiktaş'ın yd zamanında nasıl battığını klubun nasıl somuruldugunu bı gram bize faydası olmadığını ama hala yd size destek çıkıyor goygoyu yd nin ipleri başkasının elinde onun emri olmadan adım atamaz zaten o kişi istemese başkan da olamazdı. Gelelim maça 30 sayfa boyunca Beşiktaş'a hakaret edildi küfür edildi hakaretler yağdırıldı moderatör arkadaş küfürlü yoruari silmekle yetindi. Israrla yazmadik hala da o konuya yazmicam ama sonunda arkadaşın biri patladı.
 
HUAWEI CRR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
serbay, foruma yazdı.
Herhalde siteden daha fazla beşiktaşlı üye atmak ve ceza verebilmek için ek kuvvet gerekti, o kadar tahrik ve hakarete karşı kendimizi tutuyoruz cevap vermeyelim diyoruz ama ceza alan renktaşlarım oluyor.
 
Sonuç olarak uzun süredir üyeliğim olmasına, ceza alamama ve daha önceleri de bu konuda tecrübem olmasına rağmen Aday değilim!
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
serbay, foruma yazdı.
Devre arasında 30 üstü kim varsa gönderilsin, Atiba yardımcı antrenorluğe çekilsin yola gençlerle devam edilsin bu sezona gitti gözü ile bakıyorum zaten.Ne kadar genç çıkartabilirsek o kadar iyi olur bizim için.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
serbay, foruma yazdı.

"onder82" dedi ki;

Gerard87@
 
Süleyman Soylu 'nun hakkını vermek lazım keza Akp içinde iş yapan yada yapmaya gayret eden ve değerlerimizi gözetebilen 1-2 kişi arasındadır ! Terörle mucadelede,Emniyet konusunda sağlam gidiyor.Umarım başına çorap örmezler zira kendi partisinde ondan rahatsız olan çok. Temel sebepleride çekememezlik ve kendi kadrolarını kurdugu düşüncesi.

Süleyman Soylu Bey Şu Akite niye el atmıyor acaba ? Bizde hakkını verelim!
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Önceki Yorumlar
HABERLER