#
#
HABERLER
Özgür özalın kim olduğunu anlamak adına 2006 yılında kendi düzenlediği haluk ulusoy miting haberi ve açıklamaları ;
 
Trabzon'da, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'a destek mitingi düzenlendi. Trabzon Belediyesi önünde toplanan yaklaşık 300 kişi, ellerinde Türk ve Trabzonspor bayraklarıyla, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy lehine sloganlar attı.
 
Mitingde konuşan Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal, Trabzon insanının temiz futbol için her zaman dik durduğunu ve bu duruşunu sürdüreceğini söyledi. Türk futboluna kim çivi çakıyorsa onun yanında olacaklarını belirten Özal, ''Haluk Ulusoy döneminde milli takımımız Dünya Şampiyonası'nda üçüncü olarak en başarılı dönemini yaşamıştır. Trabzonlu bir başkan, Trabzonlu yöneticiler ve Trabzonlu teknik adam döneminde elde edilen bu başarı bizi gururlandırmıştır'' diye konuştu.
 
Trabzon insanının başarılı ve ülkede ön planda olmasını bazı kesimlerin çekemediğini iddia eden Özal, ''Bu artniyetli insanlar her zaman Türk futboluna köstek olmuştur. Fenerbahçe sempatizanları, Fenerbahçe'nin 100. yılında şampiyon olması için futbola kirli ellerini bulaştırıyorlar ve futbola emeği geçen, hizmet eden insanları karalıyorlar. Kendi takımını ligde tutma başarısı gösteremeyen Bursaspor başkanı bile Aziz Yıldırım'dan aldığı direktiflerle Türk futbolunu dünya üçüncüsü yapan Haluk Ulusoy ve tüm Trabzonlulara baş kaldırıyor. Ama biz de burda görüyoruz ki Trabzon'u yıkmaya kimsenin gücü yetmeyecek'' diye konuştu.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.