#
#
HABERLER
Bazı şeyleri dile getirmekten korkmamak lazım. Ufuk Sarıca’nın yeri bizler için çok ayrıdır, ona sevgimiz ve saygımız tartışmaya kapalı. Hedefimiz yokken, bütçe yokken gelsin antrenörlük yapsın takımı küme düşürsün tek kelime etmem. Ama kendisine 2 farklı dönemde 2 defa güzel bütçe verilip sonuç rezalet kadro kurmanın ötesine gitmiyorsa şapkayı önüne koyacak.
 
Eksiğimiz çok dediğimiz kadroda Roll sezon başı kadroda düşünülmüyordu yani kadro 5 yabancıya göre dizayn edilmişti diğeri de Semih. Yani dünkü kadro zaten sezon planlaması yaparken bu seviyeleri oynayabileceğini inandığı kadroydu.
 
Bu kaçıncı maç artık , 15 sayı geriden gelip son periyod yakalayıp maçı kaybettiğimiz. Bu durumun hakemle , eksikliklerle veya yorgunlukla hiçbir alakası yok. Hoca bu yıl kayıpları oynuyor.
 
Bu sezonun en fazla gideceği yol play-off yarı finali olur. O da kimsenin zerre umrunda olmaz. Açıkçası seneye Ufuk Sarıca ile devam etmeyeceğimizi düşünüyorum (Hoca tarafından )o yüzden radikal kararlar alıp bütçeyi şimdiden rahatlatmak şart.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.