#
#
HABERLER
Şunu gördük ki TFF'nin derdi Terim ile değil, komple Galatasaray ile.
Sen yönetim olarak çıkıp, Fenerbahçe ile birlikte o yönetimi indirecek açıklamalar yaparsan, bırak rakibini kenara, seni böyle indirirler. Yönetim olarak bir gücün yok çünkü. Kaldi ki Ali Koç Fenerbahçe'sine asla bunu yapamazlar. Fenerbahçeliler de hakemden şikayet ediyorlar ama Galatasaray'a bu sene yapılan artık herhalde lig tarihinde benzer bir sezon yoktur. Nasıl olsa puan farkı var zirveden koptukça önemsiz gibi görünüyor ama, her maç istisnasız her maç bir skandal var ve ligin maç bolluğu, GS'ın kendi iç kavgalarında ve abukluğunda mesele edilmiyor.
Oysa en büyük meselesi olması gerekiyor.
 
3. golden önce Boey'i çekip indiriyor, ordaki alandan çıkan bomboş atak ile gol geliyor ve 3-2 ile takımın direncini alt üst ediyorsun, zaten kırılgan bir kadro. VAR nerde? Hadi hakem görmedi. Pozisyon tekrarında da var.
 
Tüm bunları kenara koyup 4 yiyorsan 5 atacak oyunu ortaya koyacaksın.
Sana çekilen operasyona rağmen. Bu yönetim maalesef yaşarken gördüğüm en zayıf GS yönetimi. Hatalar üstüne hatalar. En yakışıksızı da son 1 haftadır yaşananlar. Bir kulübün içi böyle kaynarken sahada başarı zaten olmaz, futbolcu fanusta mı yaşıyor, duymuyor mu bilmiyor mu zannediyorlar olan bitenleri. Tedirgin bir ortamda yok takım şöyle oynadı, böyle oynadı. Manası kalıyor mu? Kulüpte olmayan skandal kalmamış.
 
İsmail Çipe kötü kaleci. Kötü kere kötü tamam. Ama her defasında bu çocuğa sallamak, döveceğinden emin olduğun bir mahalle çocuğuna herkesin önünde bağıra çağıra dövmek gibi. Denyoluk. Vurmayın tamam öldü.
 
Hatayspor tribünlerine de yazıklar olsun. Tamam bir klişedir "Kümeye" diye bağırmak da. En son bağıran Gaziantep tarihe karıştı. Beter olmayın. Şurda 2 senedir ligdesiniz. Sizin ne nefretiniz meseleniz var GS ile. Kazandın git sevin.
Bir tribün bir camia da kendini, haddini bilse ya şu ülkede.
Saçma, abuk düşmanlıklar ve nefretler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.