#
#
HABERLER

"bestofgeorge" dedi ki;

"Elessar" dedi ki;

Kim'in ilk sarısı tartışılıyor mu gerçekten? Hızlı atağı kesmenin ilk faulü son faulü olmaz net sarı kart. İkinci sarıda ise o faulü sahanın başka bir noktasında yapsa kart çıkmazdı fakat net pozisyonu önlediği için bence sarı kart doğru. Omuz omuza mücadele falan da hikaye basbayağı sırtına baskı uygulayıp düşürüyor Djaninny'i. Szalai'nin yaptığı da net penaltı öyle bi sarılma yok futbolda. Ortalığı yangın yerine çevirecek kadar kötü bir hakem yönetimi yoktu bence. İki taraf da iyi oynamadı ve çok fazla bireysel hata yaptı, Fenerli topçuların yaptığı hatalar daha büyük olunca da Trabzon kazandı.

Ortada faul bile yok. Sonra diğer ligleri ve turnuvaları izleyip bizde niye tempo yok diye ağlıyorsunuz ki bu pozisyon bizim ligde bile faul değil. Ne bizim ligde ne dünyanın herhangi bir yerinde ne faul ne kart çıkmıyor. Değil çünkü. Bir tane örnek göster bana bir daha tek post atmayacağım bu foruma.

Premier League'den J-League'e kadar maç izliyorum bu pozisyon uzayda dahi olsa faul. Halı saha da mı oynamadınız anlamıyorum ki şu koşuyu yapan oyuncunun sırtına kolunla o baskıyı uygularsan düşer. Ortada ne bir omuz omuza gelme var ne de nizami şarj. Bana ne senin postundan
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.