#
#
HABERLER
Geldi maç haftası ve daha haftabaşından başladı heyecanı. Gençler maçında çoğunluğun aksine ben takımı o kadar kötü görmedim. Bu ligde en önemli saha içi faktörlerden biri kesinlikle, gol yememek. Biz işin bu kısmını bu sene iyi kotaracağız gibi duruyor.
 
Topa hakim olmaya çalışacağız sanırım, Kalemizin de ayağı temiz, onu da zaman zaman oyuna dahil edeceğimiz bir oyun planı görebiliriz. Kaleden atacağımız uzun ve ters toplar etkili olacak gibi duruyor.
 
ilerde Cem'in oynamasını bekliyorum, modern futbola yatkın fizik olarak da kuvvetli bir yapısı var. Onun haricindeki 2 ya da 3 ismi kestiremiyorum hücumda. Hoca halen korkuyor ve kendine kredi açmaya çalışıyor. Dolayısıyla bu maça da Hasan Hüseyin- Şahverdi - Abdullah ortasahasıyla başlarsak şaşırmam. En azından 1 puanı garantileyerek dönmek isteyecektir Dalcı.
 
Geri 4lü bence bizim bu sene fark yaratacağımız kısım olacak. Pinto bile diri gözüktü. Erdem ve Pinto oyun kurmada ve çeşitlendirmede büyük katkı sağlayacaklardır. Stoperlerimiz de gayet iyiydi, tecrübeleri olduğunu hissettiriyorlar. Abdullah bölüm bölüm stoperlerin arasına kadar girip Erdemi ve Pintoyu iyice ileri çıkartacağız oyunun belli kısımlarında. Bu da bize fazla sayıda oyuncuyla hücum etme şansı tanıyacak.
 
Eren hocanın istediği profilde bir forvet, ama ne kadar sağlıklı kalacak muamma. Bu sene yapılan transferlerde en beğenmediğim kontrat onunki oldu, hem 2 yıllık hem görece yüksek. Ama sonuçta Leverkusen, Basel, Gala kariyeri olan bir isim; oynarsa önemli katkı sağlayabilir. Yine de transferi risk. Belki Embiya'nın gelişimi noktasında faydası olabilir. Embiyayı Dalcı istemişti geçen sene, o da fizikli ve hocanın istediği tarz bir oyuncu. Artık gençleri kadroya eklemlemek lazım. Ali Kaan - Embiya - Erdi -Arif diye başlamak lazım. Biz bu oyuncuları oynatmak zorundayız. 20 maç oynayan Atakanın durumu ortada. Ali Kaan ve Embiyadan hatta sezonun ilerleyen bölümlerinde Erdiden de bu çıkışı bekliyorum.
 
Ne rakibi tanıyoruz ne bizim takımı izledik adam akıllı, dolayısıyla skor ile ilgili bir şey söylemek güç. İçimden bir his 3 atıp döneceğiz diyor ya, hayırlısı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.