#
#
HABERLER

"raulmadrid" dedi ki;


Atakanın satın alma opsiyonunu açıklamalılar. Yoksa, yok 100 bin euro, yok 150 bin euro saçma sapan şeyler konuşulmaya devam edecek.

Atakan için yapılan anlaşmada, 150bin euro kiralık ücreti ve eğer Göztepe satın almak isterse 1,350 milyon euro satın alma opsiyonu bulunuyor. Göztepenin opsiyonu kullanması halinde, sonraki satışından %20 pay da almışız. 2 takım için de makul gözüküyor.
 
3 büyüklerin hepsinin istediği, canımız ciğerimiz Altayın gittiği parayla aynı. Üstelik satıştan pay da var. Başka da yorum yapmak istemiyorum.
 
Borvenin 2 taksitte satılması ve Atakanın bu şekilde gönderilmesi tamamen yönetimin mali tablo hedefiyle alakalı. Panik satışları değil bunlar. Eskiden Borveni oldu da tuttuk diyelim, 250'ye hemen elden çıkarırdık tek seferde, keza Atakanı da tek seferde satardık sıcak para için. Benim baktığım çerçeveden Koca'nın Alperi de öyle bedava gönderdiğini falan sanmıyorum ayrıca.
 
Yönetim bir 10 numara transferi yaparsa, onu da bu ligin üstünde bir isimle yaparsa, yıllardır ilk defa bütçe dengesi gözeterek, takım halinde kamp yaparak ve lig başlamadan transferin büyük çoğunluğunu bitirerek lige başlamış olacağız. Ayrıca oyuncu satmaya devam etmeliyiz bu şekilde. Pintonun turşusunu kurduk, o bize uzun yıllar yeter.
 
Oyuncu Bul
Altyapıdan Çıkar
Oynat
Sat
 
Ankaragücünün yaşamasının formülü budur.
Keşke Ariyibi-Owusu'dan biri alınmasaydı da, genç bir isim daha çok süre alsaydı bu sene.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.