#
#
HABERLER
İyi bir 10 numara lazım gerçekten. Yıllardır eksiğimiz o. 10 numara alamayacaksak Diabateyi tekrar kiralamak gerekir belki. Hiç yoktan orayı götürdü geçen sene bir şekilde.
 
Ayrıca iyi bir sağ bek ve sol bek alabilsek Traore tarzı takım gayet iyi olur ama anlaşılan bu sene yine bek transferi düşünülmüyor.
 
Ege umarım fiziken geliştiriyordur kendini. İyi golcü olabilecek potansiyel, yetenek var kendisinde bence ama fizik, kondisyon, hız, hava topu gibi konularda ilerleme kaydedemezse o potansiyel süper ligde işe yaramaz. Kaybolup gider. Çok çalışması lazım.
 
Ideye pahalı oyuncu, boşa para gidiyor. O yollanabilseydi keşke de yerine gelecek vadeden bir başka oyuncu alabilseydik.
 
Bir de Obinnayı yedekleyecek birini almak lazım. Yalçın aslında fena değil. Pasları da güzel, oyunu da iyi kuruyor ama onun da fizik olarak gelişmesi lazım. Gençlerimiz yeterince çalışmıyor bana göre..
 
Mesela Halil kısa boyuna rağmen ne kadar güzel kuvvetlendirdi kendini. Dişe diş oynayabiliyor tüm rakip oyuncularla. Maşallah.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.