#
#
HABERLER

"Proudhon" dedi ki;

yonetim tabiki 300bin 500bin euro'nun hesabini yapacak, onceki yonetimler gibi 4 milyon euro maasla 4 yil sozlesme mi yapsin. 300bin euro dediginiz turklirasi ile 3 milyon . yonetim uzerinde baski kurarak menajerlere hizmet ediyorsunuz.

valla baştan sona safsata olmuş bu yazdıklarınız Proudhon arkadaş. dediklerimle alakası ta uzaktan. eski yönetimin 4 mil. eurodan 4 yıllık sözleşmeleri yüzünden bu halde olduğumuzu zaten yazmışım. gelgelelim, eski yönetimi aklayan, ibra eden de bu yönetim. kaldı ki o kadar para veremeyeceğimizi cümle alem biliyor, ben de biliyorum. bu arada kamp başladı, tam takım çalışmamız gereken yerde saatin iki dişlisi hala daha eksik. sıkıntı burada. futbolcularda bir sıkıntı yok ki menajerlerinde olsun. mevzu bonservisi elinde tutan kulüplerde bitiyor. madem bu kadar hesap kitap yapabilen işbilir bir yönetim, çıkartsın masaya koysun oğuzhan'ın önüne mesela, evladım, nedir bu 2.5 milyon, senin ederin şudur diye...
 
ayrıca yönetim üzerinde kurduğum(uz) baskı ve menajerlere hizmet etme meselesini retorik olarak söylediğinizi varsayıyorum. yoksa yönetim o baskıları s.klese eski yönetimlerin katakullileri yüzünden şimdiye o yöneticileri itin bir taraflarına sokup çıkarmışlardı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.