#
#
HABERLER
bir şey demeyeyim diyorum ama 35 gün sergen hoca'yla anlaşmayı sündüren yönetimin, her fırsatta beşiktaş'ta kalmak istediğini söyleyen ghezzal ve rosier'e yönelik yapıcı bir adım atmamasını, konunun muhataplarıyla sürekli üçün beşin pazarlığını yapmasını mevcut yönetimin basiretsizliğine ve dar görüşlülüğüne bağlıyorum. aha, en sonunda ghezzal instagram'da beşiktaş ismini ve kartal logosunu kaldırmış (nasıl bir ipucuysa bu artık). olur a bu iki adamı alamazlarsa adam değiller.
 
fikret orman yönetimiyle içine iyice düştüğümüz batağa rağmen o yönetimi ibra eden de bunlar değil miydi? aklım almıyor! hala o dönem hesap kitap yapılmadan milyon eurolara yapılan 3-4 yıllık sözleşmeler yüzünden adım atamıyoruz. douglas, lens, boyd, ljajiç... bu dördüne verdiğimiz parayla ghezzal, rosier ve teixara ya da costa'dan birini alabiliyorduk oysa. adamlar da salak mı, yattıkları yerden milyon euro alıyorlar. kim bırakır böyle sağılacak kulübü. üstelik yer de açılamıyor bu yüzden.
yönetimden bir delikanlı para babası da çıkıp skerim lan deyip sözleşmeyi feshedip doğrudan parayı verip teneke bağlamıyor bu heriflerin kuyruğuna. sonuçta öyle ya da böyle bu para verilmeyecek mi?
tamam, bekara karı boşamak kolay ama bu kulüpte koltuğa oturanlar da asgari ücrete talim eden, bilemedin küçük esnaf falan değil, sanayici, holding sahibi falan insanlar.
 
e bi de şampiyonlar liginden gelecek para var, şampiyon olduk, yayın geliri falanı filanı... hala daha 300 bin az olsun, 500 bin olmasın da falan olsun mevzuları falan ne arkadaş? fikret orman para için takır takır makine gibi işleyen takımı forvetiyle, stoperiyle, kalecisiyle satıp skip attı, çebi de 3 kuruş daha vermemek için skip atmak üzere sanki.
 
sinirleniyorum, raporlayayım dedim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.