#
#
HABERLER
Maçtan sonra röportajlara denk geldim , en içten açıklamaları Burak Yılmaz yaptı bana göre ; '' Belki tecrübesizlik belki hayallerimizin altında kaldık , belki sorumluluk altında ezildik vsvs... Başaramadık '' dedi ve üzgündü.
Belki de sebebi gerçekten bu kadar basit olan bir başarısızlığı , Şenol Güneş in anlamsız kendini beğenmiş ve egolu tavırları yüzünden yine nirvanaya taşıdık milletçe.
 
Hem tüm sorumluluk bende diyorsun , hem de istifa edecek misiniz diyen gazeteciye atar gider peşindesin.
Futbolcu tercihlerin soruluyor 40 dk saçma sapan cevaplar veriyorsun , sonra başa sarıp tek sorumlu ben değilim medya da futbolcularda çaycıda vs. sorumlu diyorsun.
Ne diyorsun be adam.
 
Dünya da nerde görülmüş , 3 maçlık grup aşamasında ilk 2 maçın ortasında değiştirdiğin merkez orta saha oyuncularının 1 tanesi ile 3.maça başlamak , ve yine diğer oyuncuyu sonradan maça sokmak. Bizle resmen dalga geçiyor adam , istediğimi oynatırım tarzında.
Halil Akbunar mevzusunu tekrar açmayacağım , bizim taraftan yeterince konusu açıldı haklı iken cılkı çıkmasın ancak oyuncu tercihleri ile ilgili konuşmak gerekirse ,
 
Madem senin en önemli A planında yer alan Okay ve Ozan ilk 2 maçta berbat iken 3.maça Taylan ile başlamayacaksın , Orta saha değişikliği mecbur kaldığı zamanlarda Kaan Ayhan ı kullanacaksın , sırf Galatasaray cephesinden tepki çekmemek için neden aldın adamı kadroya ,
Kerem de aynı şekilde.
 
Trabzon camiasından tepki çekmemek için Abdülkadir Ömür ün kadroya alınıp 3 maç tribünde oturtulması , Beşiktaş'tan Rıdvan'ın da kadroya alınması aynı karın ağrısı.
 
Dünya kupası elemelerinde avantaj sağlamışken inşallah başarılı oluruz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.