#
#
HABERLER
Düşük tempoda geçen bir maç oldu, ilk yarıda geride kapanmamıza rağmen Trabzonspor fazla kasmadan rahat bir şekilde pozisyonlara girdi, Nordfeldt yine muhteşem bir performansla ayakta tuttu takımı. Böyle bir kaleciyi Gençlerbirliği formasıyla izlediğimiz için çok şanslıyız gerçekten, seneye üst seviye bir takıma gidecektir mutlaka. İkinci yarı golden sonra dengeledik oyunu, o ara pozisyonlar da bulduk ama yetenek sorunu sebebiyle değerlendiremedik. Risk alıp yüklendiğimiz dakikalarda da yine çok pozisyon verdik ve biri gol oldu. Trabzonspor hak ettiği bir galibiyet aldı, tebrikler.
 
Fenerbahçe'nin yendiğini görünce üzüntüm katlandı. Kazanmış olsak Serdar Aziz'in golüyle ligde kalmış olacaktık ama kazanacak bir oyun da oynamadık. Futbolculara kızmıyorum, hepsi elinden geldiğince mücadele etti ama kapasite bu kadar işte.
 
Murat Cavcav-Arif Ölmez yönetimi, mali yönetim konusunda olduğu kadar kadro planlaması ve teknik direktör seçimlerinde de çok başarısız bir 4 yıl geçirdi. Yazık gerçekten, koskoca camialar böyle iş bilmez adamların elinde oyuncak oluyor.
 
Kulübün geleceği belirsiz, bir daha gelmemek üzere düşmüş olabiliriz. Derdimiz süper ligde oynamak değil, bu camianın var olmaya devam etmesi. Yukarda bahsettiğim iş bilmez ikiliden kurtulacaksak eğer hayırlı bile olmuş olabilir düşmemiz. Geçmiş olsun herkese.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.