#
#
HABERLER

"forzangara" dedi ki;

"u2mt" dedi ki;

Ankaragücü camiasına geçmiş olsun. Biz de muhtemelen 5 gün sonra aynı kaderi paylaşacağız. Hacettepe de 3.lige düştü. Ankara futbolu için kara bir sezon.
 
Derbiden sonra "Gençler kümeye" diye bağıran, en büyük taraftar gruplarının twitter hesabından "ait olduğunuz yere güle güle" diyenler bizden önce düştü. Murat C*vcav ek kontenjan vermedi diye yaşanıyor bunlar bir de, şu lafları söylemeye değecek bir şey olsa bari.

Kontenjan mı mesele sizce öyle düşünüyorsan kendi cephenin yaptıklarınıza gözünü kapıyorsundur. Umarım düşmezsiniz diyeceğim ama gönlüm twitterda yazılanları gördükçe el vermiyor. Kaderiniz ne ise onu yaşayın sağlıkcakla..

Ne yapmışız hocam? Murat Cavcav'ın, Mustafa Kaplan'ın söylediklerinden mi doğuyor kininiz? Bu adamlardan sizden çok biz nefret ediyoruz zaten. Sosyal medyada bir taraf diğerine taraftarınız yok, 50 kişisiniz diyor, diğer taraf belediye takımı, siyasetin oyuncağı diyor. Yoksa bunlardan mı çıkıyor bütün mevzu? Bunlar rekabetin doğasında olan şeyler, tabii ki karşı tarafı kızdıracak taraftarlar, ezeli rakip bu iki camia. Bütün taraftar gruplarınız kümeye, ait olduğunuz yere diye tweetler atmış derbiden sonra, bırakın da dalga geçelim. Aynı duruma biz düşsek olacakları tahmin edemiyorum.
 

"Sadaev" dedi ki;

Yani yazmayayım diyorum ama duramıyorum. Kendin dahil hepiniz yıllardır "Siyasetin takımı, belediye takımı" deyip durdunuz burda şimdi güzelleme yapıyorsunuz. Siyasetin takımı 2 senede 2 kere küme mi düşer? Siyasetin takımına Kasımpaşalı oyuncu rüzgardan yere düşünce VAR'a çağrılmasına rağmen hakem penaltı mı verebilir?
 
Bizim yönetime gelenler siyasete yamanmaya çalışan beceriksizler, siyaset de yapamazlar kulüp de yönetemezler. Geçen sene yapılan düşmeme olayı bile Kayserispor lobisidir, bizimkilerin olayı yancılıktır en fazla. Neyse... Biz kendimiz ettik kendimiz bulduk, merhaba Ümraniye deplasmanı.

Güzelleme yapmıyorum hocam, geçmiş olsun diyorum. Biraz akıllı bir yönetiminiz olsa siyasetten gelen parayla ligde kalacak kadroyu kurabilirdi rahatlıkla. Sonucun başarısız olması sürecin durumunu değiştirmiyor, keşke belediyelerden, merkezi iktidardan medet ummayı bıraksa iki camia da.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.