#
#
HABERLER

"ShaneFalco" dedi ki;

"mavirick" dedi ki;

Yapmayın arkadaşlar, elinizde olmayan, sizin hiçbir şekilde fikrinizin sorulmadığı kararlar gelişimler için birbirinize giydirmeyin. Size kulüplerimizin yönetilişi hakkında kim ne soruyor ki, kararları siz almışsanıza birbirinize giriyorsunuz?
 
Bu devirde kaşla göz arasında herşeyden çok sevdiğin kulübün AŞ de olsa, milyonlarca borca da sokulsa, amblemini bile değişse, senin fikrinin bir sinek kadar değeri yok.
Taraftarın ağırlığı olsaydı, en güzide kulüplerimiz bu halde mi olurdu? Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Zonguldak, Mersin, Sakarya Adanaspor ve ismini sayamadığım nice kulüpler.
 
Arkadaşlar siz ne diyorsunuz, kimi neyi savunuyorsunuz?
Hepimiz aynı bokuz!!!

Yukarıdaki ikisi hariç( herkes onları biliyor ) ADS'li arkadaşlar şöyle akli başında insanlar. Iki tane yaramaz adam yüzünden koca camiaya ileri geri konuşmayalım renktaslarm...
 
ADS'li arkadaşlarda görüyor maalesef bu ikisi kendi camialarini kirletiyor...

Tabi lan iki hafta boyunca çapının yettiğince algı yap, başkanından topçusuna kahpece iftiralar at, ama karşı taraf hop kardeş dur bakalım diyince “ama camianızı lekeliyorsunuz ühühüüh” ne bekliyodun kardeş ? sağa sola ağzında tükürükle asılsız iftiralar atan başkanının sözlerine Aaa koskoca Robert bey diyorsa doğrudur tabi ya yazıklar olsun bizim takımamı diyecektik ? ulan azıcık omurgalı ol koca camia hakkında ileri geri konuşmayalım diyorsun ama nereye saldıracağını şaşırmış başkanının kılıcını sallıyon burda iki haftadır o ne iş ? Hadi istediğiniz gibi olsun madem, hemen twitter fotomu Akhisar logosu yapıp, yarınki maç için duaya başlıyorum. Buyrun ilk 2 den siz çıkın biz olursa play off olmazsa can sağlığı siz değerli dostlarımızın mutluluğundan kıymetli mi yahu. Nasıl benden iyi Demirspor’lu yok dimi kardeş ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.