#
#
HABERLER

"beşnumara" dedi ki;

"kuzeymaraton" dedi ki;

5no mal bulmuş mağribi gibi saldırmaya başlamış yine. 10 puan geriden gelmemizi hazmedemiyor, her gece sinirinden ağlamıyorsa bütün bildiğim yalan. bu zavallıya adana’da kim zarar verdiyse artık çıksın ortaya.
Gerçekleri yazınca zoruna gidiyorsa yazmam görmezsin. Her gece kahrımdan uyku tutmuyor sorma.
Bileğinin hakkıyla 10 puan geriden geldin ama şu iki haftadır her şeyi batırdın işte. Alnınıza kara lekeyi sürdün ama utanması olan utanır. Olmayan pişkin pişkin ortalıkta gezer.

Bileğimizin hakkıyla geldik bak onu iyi demişsinde iki haftadır batırdığımız şey ne baba ? Allah aşkına onu bi açıklada bilelim ya. iki haftadır robert amca çalıyor siz oynuyorsunuz. yahu hepiniz aklı başında adamlarsınız. kimse demiyor mu ulan başkan hazımsızlığından iki haftadır deli saçması açıklamalar yapıyor bizde arkasından koşturuyoruz diye. Söylemesi ne kadar kolay yok alnınıza kara leke sürdünüz yok pişkin pişkin geziyorsunuz. Ne yapmamızı bekliyon senin başkanın hazmedene kadar bekleyelim galibiyetlere, liderliğe sevinmeyelim. Olurda ilk 2 olur, P.O olur beraber çıktık ne ala ha yok siz çıkamadınız o zaman ya 27 sene sonra gelen süper lige sevinemeyecez yada pişkin, yüzsüz, arsız olacaz he ? güzelmiş valla dayı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.