#
#
HABERLER

"Kategoriecarsi" dedi ki;

Ben hicbisey anlamadim sorularim yanitlanirsa ona göre fikrim sabitlescek. Ilk bakisa göre birilerin uefaya kafa tutmasi hosuma gitti.. taraftar deniliyor maclar seyircisiz mi olcak neden taraftara karsi olsun ?
Yerel rekabet ? Kendi Liglerinde devam etmiyorlarmi?
Bu 12 takim kendi liginde konumu ne olursa olsun herzaman katilcaksa adaletsiz ve anlamsiz olur ama eger belli basli liglerin sampiyonlari bu lige katilcaksa yani şlnin bi üstü kurulmuş olcak pekde kötü olmaz sanki ben tam olaya vakif degilim.
Son olarak, ortalik karişsin zevkle izliyorum

12 takım bütün uefa organizasyonlarının hepsinden çıktı kendi organizasyonunu kurdu .
amerikan jp morgan şirketi bütün fonlamayı yapacak .
aynı zamanda uefa ile yapılan bütün anlaşmalardan çıktı , yayın gelirleri , bahis şirketleri , fifa oyunu gibi bütün organizasyonların hepsinden ayrıldılar , kendileri anlaşıp paranın büyüğünü kendilerine verecekler arada aracı istemiyorlar .
 
futbolun nba i kuruldu gibi bu takımlar sabit kalacak arada 5 takım düşürüp yenisini alacaklar.
 
uefa , premier lig , seri a gibi federasyonlar bu ayrılıkçı yapıya karşı sanırım 12 takımı da liglerden atacaklar. bence zaten ayrılanlar bunu düşünmüştür bile .
 
ama adamlar kararlı gibi duruyor rmd nin başkanı perez, oyuncularımızı dünya kupası almazsanız kendi dünya kupamızı kurarız diye açıklama yaptı , bu kadar cesaretli olmalarının sebebi bence bütün sponsorluk anlaşmalarını yaptılar bile ...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.