#
#
Özellikle son dakikaları baya sıkıntılı geçti ama hayati bir 3 puanı aldık. Alt taraf ile aramızda ki makasın devam etmesi gelecek maçlarda stresli çıkmamak adına önemli. Bu maçtan olası puan kaybında yeniden o çukurun içine girmiş olacaktık. İlk yarıdaki oyunu, ikinci yarıda devam ettirilebilseydi bu kadar sıkıntı stres yaşanmazdı bizim adımıza.
Cikalleshi transferi Bülent Korkmaz'ı yedi. Sanırım Konyaspor'da Malick Evouna'dan sonra gördüm en yeteneksiz forvet oyuncusu. Sadece koşusu var başka bir özelliği yok bitiriciliği, topla oynama, pas verme özelliği bile olmayan sıradan vasat bir oyuncu. Penaltıyı atamayacağı o kadar belliydi ki. Umarım sezon sonu yollar ayrılır. Farouk Miya Kasımpaşa maçından ders çıkarmamış olacak ki dün yine aynı hatayı yaptı pozisyon döndü penaltı oluştu. Durduk yere Paşa maçında ki gibi son saniyelerde yine 2 puan kaybedilecekti.
Takım İlhan Hoca'dan sonra baya baya toparladı. İsmail Kartal ile devam edilse sanırım şuanda 18 veya 19. sıradan öteye gitmezdik.
 
Erzurum şehrinde futboldan anlayan hiç kimse yok sanırım. Düştükleri sezonda hiç ders çıkarmadan gittiler yine Özdilek ile yola devam ettiler. Ardından Hüseyin Çimşir, Mesut Bakkal ve İsmail Kartal bunlarda yetmezmiş gibi Yılmaz Vural. Allah yardımcıları olsun. O kadar emek harca, çabala uğraş sonra iş bilmez Teknik Direktör ile yeniden küme düş işleri çok zor. Bireysel olarak iyi oyunculara sahip olmalarına karşın sahada bir taktik ve kurguları olmadığı için hiçbir şey yapamıyorlar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.