#
#

"ilrimed" dedi ki;

Efsanekanarya o kadar boş konuşuyorsunki insan hangisine cevap vereceğini karıştırıyor.
Bir kere sebahattin abi gezi parkı olaylarına ilk günden son güne karşıydı, tıpkı sefa abi gibi.
Ama tribünden, tayfadan birçok kişi ilk günden son güne kadar oradaydı, kimseye gitmeyin etmeyin demedi.
Sebahattin abi dünya görüşü olarak gezi olaylarına Ünal Aysal'dan daha karşıdır zaten. Ondan niye böyle bir direktif alsın. Hiçbir şey bilmeden boş boş yazıyorsun. Hiç cevap vermemek gerek aslında ama belki konu hakkında fikri olmayanlar vardır, yanlış bilmesinler diye anlatıyorum.
 
Galatasarayın hangi topçuları gidiyordu sohbete? Kaç kişiydiler? İsim isim saysana sana zahmet.
Bekir itirafçı olunca senin kaç topçunun ismini verdi peki? Bir bak bakalım, sayıları topla, arada fark var mı?
 
Seninkiler benimkiler kadar iyi topçu değildi diye ben mi çekecem bu işin yükünü?
O sohbete gidenler diye söylediklerinin bir tanesi şuan senin teknik direktörün. Neden teknik direktör yapıyorsun adamı?
Benim takımımda 17 yaşımda çocukken sıkıntı da senin takımında teknik direktörken sıkıntı yok mu?
 
Abdürrahim Albayrak meselesine gelince, onun ı love you hocam derken Fatih terimi kastettiğini, bundan farklı bişey olmadığını sen bile anlayabilecek seviyedesindir. Boşa dümen yapma burda

Bir şey bilmeden boş konuşan sensin, BJK, FB tribünlerinin katıldığı gün orda ne arıyordu o zaman, yürüyüşe başlandı, demirörenden geriye döndüler,ne oldu da geriye dönüldü bu bir.
 
Hakan Ünsal, Mert Korkmaz, Okan Buruk, Arif Erdem, İsmail Demiriz, Uğur Tütüneker ve Yusuf Tepekule bunlar siirt köy hizmetleri topçusu mu? Emre şu an Türkiye'de senin efsanelerin neredeler ve hala kime hizmet ediyorlar şu an?
 
https://www.sabah.com.tr/spor/futbol/20 ... utbolcular
 
İzle bakalım , kirlenen spor dünyasından bahsediyor çakma hocaları.Paralar götürülmüş hocaefendilerine, o da teşekkür ediyor sevgili topçularına.Ülkede askerin, polisin, meclisin,adalet mekanizmasının, kısaca her yere sızmış bir cemaat bu hareketi hakemlerle ödüllendirdi mi, ödüllendirmedi mi? Himmetlerle dualarla ayağa kaldıracağız açıklamasanının altında yatan nedir? Herkesi saf sanıyorsunuz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.