#
#

"ilrimed" dedi ki;

2010 2011 sezonunda şike yapmasaydın o davalar hiç olmayacaktı kardeşim.
He şike yapmana rağmen fetöye istediklerini verseydi aziz falan, yine o davalar olmayacaktı doğru.
Ama ortada kumpas falan yok. 17 aralıkta bakanların oğlu ne kadar temizse siz de o kadar temizsiniz. Muammer Güler, zafer Çağlayan ne kadar kumpas mağduruysa siz de o kadar kumpas mağdurusunuz bunu unutmayın.
 
Ayrıca kim kazanılan kupalar için Fethullah gülene teşekküre gitmiş, kim kupa götürmüş abi? Laf arasında sürekli yazıyorsunuz da kim yapmış bunu?
 
Fetöyle Galatasarayın tek münasebeti, zamanında bu cemaate mensup futbolcularımızın olması. Bir tane yönetici, bir tane antrenör VS yok. Bir tane isim söyle desem kimse söyleyemez. Ama topçuları bir kısmı sohbete gitmiş, bağışta bulunmuş VS. Toplasan bir elin parmaklarını geçmezler. Bir tanesi de şuan sizin teknik direktörünüz.
 
Aynı şey sizde de olmuş. Fetönün ülkede çok çok daha güçlü olduğu dönemde olmuş. Bizim kaç topçumuzun ismi geçiyorsa sizin de o kadar topçumuzun ismi geçiyor. İtirafçı olan da var aralarında.
 
Fetö ne seni ayağa kaldırdı nede beni kaldırdı. Sen çaresizce benim karşımdaki başarısızlığına bahane arıyorsun sadece. Kimi gün haluk Ulusoy, kimi gün fetö

Hala aynı muhabbet, he kardeşim şike yaptık biz. Hatta 3 puan için parasını ödeyip satın aldığımız camialardan biri de sizsiniz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.