#
#
HABERLER

"Aretias" dedi ki;

"serhat5552" dedi ki;

"mmcg" dedi ki;

Başkan sen misin yoksa? Lütfen doğruyu söyle, söz kimseye söylemeyeceğim.

Kızılcık şerbeti içip kan kustuk diyerek kulübü soyanların, siyasetcilerin, cukkayı kaldıranların hortumunu kestiği için minnettarım sadece.
 
Başkanın Twitter'dan cevap vermesi mi, takıma verdiği paranın helal olup olmadığını sorgulayan taraftarına sizin paranın kaynağı nedir diye sorması mı ağırınıza gitti, ben de kimseye söylemeyeceğim, söz. Sene başında devletten 25 milyon alıp adamın cebinden verdiği paranın hesabını sormak nasıl bir mallıktır?

Öncelikle helal para olayına önce senin başkanın girdi.devletten 25 değil 250 milyon lira aldik.orayi yanlış biliyorsun.ki bunu 2 dönem spor bakanlarini arkasına almış bir takımın taraftarı söylüyor.sezon başından beride ukalaliğın kitabını yazdiniz.3.takimla arayı korumak yerine ağzınıza bir Giresun doladiniz.simdi cevap alıncada zorunuza gidiyor.bizi takip etme işini takip et bundan sonra.
Bildiğini düşünüp yanlış bildiğin, bilmediğin o kadar çok şey var ki. Bahsettiğin bakanlar döneminde süperligden küme düştük. İki defa final kaybettik ve bu finallerin bir tanesinde seyirci yasağı geldi.Bunun başka bir örneği yok. Yine o bakanlar döneminde silinen puan cezaları, hacizler. Yine güzelim stadımız varken yine o bahsettiğin bakanlar döneminde yapılan stad ile şehrin dışına atıldık. Anlatayım mı daha....
 
Bunların hepsi yetmezmiş gibi birde kayyuma kalıp 2.lige düştük. Allah bize desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen milletvekillerimizden, bakanlarımızdan razı olsun. İyi ki varlar...
 
SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.