#
#
HABERLER
Yine yazdığım her şeyi bir tarafından anlamış birileri, arkadaş bi kere bu düşmanca yaklaşım neden, kötü bir şey söylemiyorum ki ben? "Anadolu takımları" tabir edilen ve bana kalırsa son derece yanlış bir vasıflandırma olan gruptan takımların da gayet de bu sistem içerisinde kafaya oynayabileceğini anlatmaya çalışıyorum, adam bana küfür ediyor. Senin canın sağolsun, son bir kez yazıyorum bu foruma, ama dinle, belki bir şeyler öğrenirsin:
 
Bir kere FFP'den, vergiden muafsınız denmiş, neremle güleceğimi şaşırdım artık. Arkadaş biz yıllarca bizzat FFP ile yönetildik, Avrupa'ya gidemedik, doğru düzgün transfer yapamadık, açın bakın bilançolar orada, belki ne kadar vergi ödendiğini de görürsünüz. Belediyeden melediyeden, oradan buradan milletin parası da verilmiyor bize ayrıca onu da belirteyim.
 
E biz de eşşek değiliz, bu memlekette yaşıyoruz, ayrımcılık, ayrıcalık yok demiyoruz. Zaten ben o yazdıklarımı "İstanbul Takımları" için değil, ezikliği bir prensip olarak benimsemiş birtakım "Anadolu Takımı" yönetimi-kitlesi için yazdım, sen öyle değilsen üstüne alınma arkadaş, hayret bir olay.
 
Düşme konusuna gelince, yıllar yılı bu 21 takım meselesi neredeyse her sene temcit pilavı gibi ısıtılıp ısıtılıp önümüze konuldu, nitekim fırsat bulununca da hayata geçirdiler. Ben demiyorum ki Ankaragücü neden ligde tutuldu, tutulsun ama ondan sonra buraya gelip de en ufak fırsatta kahpe bizans, zaten bunlar bizi yaşatmıyo, bu ne biçim dünya muhabbeti yapmayın. Beşiktaş düşerse ben buna itiraz etmem, niye edeyim, ama yukarıda birileri demiş, İlhan Cavcav önderliğinde bazıları kuyruğa girdi diye, ona da benim yapacak bir şeyim yok, figüranlığı kabullenme derken kastettiğim de buydu zaten. Yani bari lobi yapacaksın, onu da kupa almak, şampiyon olmak için yap, sana ne elalemin düşmesinden kalkmasından?
 
Ayrıca bizde 59 öncesi şampiyonluklar sayılmadığı için birçok kişi takımının tarihte şampiyon olduğunu dahi bilmez, wikipediadan bi aratın bakın çok vaktinizi almaz. 49 Ankaragücü, 50 Göztepe, 41,46 Gençlerbirliği var mesela. Yani yaptınız, yine yaparsınız, Türk futbol tarihinden haberiniz yok dediklerim de onlardır, bilenler üstüne alınmasın.
 
Ben Beşiktaş başarısız olduğunda hiçbir zaman hakemleri suçlamadım, açın bakın bütün postlarım ortada. Kimsenin şampiyonluğuna da bok atmadım. Kimsenin maç başlığına girip de galibiyetine limon sıkmadım, inandığımı yazdım hep. Bir ara bırakmıştım bu forumu, geri döndüm, keşke dönmeseydim, yanlış yapmışım. Yıllar yılı kendimce doğru bildiğimi yazdığım için başıma gelmeyen kalmadı, özelden tehditler, küfürler şunlar bunlar...Ben burada kendime sövdürmek için yazmıyorum, bütün bunlar kendi fikrimdir, sen de fikrine güveniyorsan cevabını yazarsın.
 
Neyse zaten önemli değil, ben gidiyorum, hesabım silinebilir. Yine kırdığımız üzdüğümüz olduysa hakkınızı helal edin ama direk şahsıma küfür edenlere ben hakkımı helal etmiyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin, kaza bela vermesin,
sağlıklı, huzurlu günler dilerim.
 
Eyvallah.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.