#
#
HABERLER
Galatasaray'ın sorunu oyun değil. Yönetimden başlayarak çok köklü bir yenilenmeye gidilmesi gerek. Yönetim sezon sonunda kongre var diyerek sorunu ve tartışmaları öteledi sadece. Ama bu arada biraz da Terim'in zorlamasıyla taze kan misali iyi transferler yaptılar, şu an onların getirdiği havayla işi götürüyorlar. Ama bu gerginlik hep olacak.
 
Gönderilmesi gereken çok adam var. Fatih Terim olmasa çoktan dağılmıştı bu takım. Şu anda takımı bir arada tutan Terim faktörüdür. Terim'in kafasındaki plan, bir şekilde bu sezonu şampiyon olarak tamamlayıp beklemek. Zaten bu ligde biraz kıpırdandığın zaman sonuç alıyorsun. Erzurum maçı sabaha kadar oynansa GS alırdı, bu maç da benzer şekilde geçer. Şu an fikstürü de çok müsait, Hatay deplasmanına kadar zor maçı yok. Bunu kesinlikle değerlendirecektir.
 
Şampiyonluk yarışına gelirsek, bizim avantajımız yönetim-hoca-futbolcu ekseninde hiçbir sıkıntı olmaması. Kongre yok, hocanın yeri sağlam, futbolcu huzurlu, her şey açık ve net. Ama diğer iki camiada da belirsizlik hakim. Ali Koç başarı baskısını yoğun olarak yaşıyor ve yaşatıyor, Galatasaray'ın durumu da ortada. Stresi kim göğüsleyebilirse o işi götürecek gibi geliyor bana.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.