#
#
HABERLER
Uzun uzun teknik taktik yazmaya gerek yok, Fenerbahçe çok kötü yönetiliyor. Başkan Ali Koç tabiri caizse parasıyla rezil oluyor.
 
Allah aşkına bana söyleyin: Sosa-Novak, Gönül-Caner, Mert Hakan-İrfan Can transferleri niye yapıldı? Ya sırf düşman çatlatmak için transfer yapılır mı? Futbol takımı mısın psikolojik harp birimi misin belli değil. Kaldı ki İrfan hariç (ki o da yeni geldi) gönderenler "oh oh iyi kakaladık valla" konumuna çoktan geldiler bile!
 
İrfan Can transferi sonrasındaki o kahveli tanıtım videosu neydi öyle ya...Sırf bu kepazelik bile kulübün kimlerin eline kaldığını gösteriyor. Kimin aklına geliyor böyle dahiyane fikirler valla pes. Abdürrahim Albayrak transferden sonra konuşarak ayıp etti evet, ama önemli bir şey söyledi. Ya doğruysa, ya adam gerçekten Galatasaray'ı istediyse, aklı orda kaldıysa? Parayı bastırdım, aldım, adam geldi, gelir de, Fener'e kim gitmez, ama sen sırf Galatasaray'ın elinden adam almış olmak için hem dünya para veriyorsun, hem de onun yerine gelebilecek belki de daha yetenekli, daha verimli adamların önünü kesiyorsun. Çok söylendi yine yazayım, bütün bu adamların yerine net bir golcün olsa şu an kim bilir neler konuşuluyordu.
 
Emre Belözoğlu'na Başakşehir'den dönüşünden beri gereksizce, anlam veremediğim bir şekilde sahip çıkıldı camia tarafından. Hadi yönetimin tasarrufudur anlarım da taraftar da inanılmaz bir kredi verdi adama. Bu seneyle birlikte de resmen tesislerin anahtarını verdiler eline. Şimdi yavaş yavaş bakıyorum homurdanmalar başlamış, neyse bu da iyiye işaret. Gerçi medyada Hıncal Uluç ve Abdülkerim Durmaz dışında eleştiren yok ama olsun, belki doğru teşhisin konulmasında bir başlangıç olabilir bu tepkiler.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.