#
#
HABERLER

"Parçalıaşk" dedi ki;

@emre1907 bilerek ya da bilmeyerek, kitlesel olarak tam bir ahmet ercanlar zihniyetine bürünmüşsünüz, verdiğiniz cevaplardan ve kullandığınız kelimelerden bunu anlıyorum.
 
Galatasaray camiasının kültürü, genel kurul profilleri ortadadır. Mevcut başkanınızın gıpta ettiği bir seçim ortamıyla seçilen Gs başkanları yönetmiştir hep kulübümüzü. Başkanlık seçimlerimizde ne beşiktaş kongreleri gibi ana avrat küfürler, ne sizin seçimleriniz gibi başkan adaylarının birbirini fetöcülükle suçladığı seçimler olmuştur.
Son derece demokratik bir ortamda, baskı altında kalmadan seçimler yapılmıştır. Hileye hurdaya başvuracak bir camia tipimiz asla olmamıştır ; zira bu ülkede hileye hurdaya en son ihtiyyayç duyyacak kulüp biziz. Futbolun doğrularını en çok biz yyerine getiriyoruz. Doğru teknik ekip, doğru scout ekibi, doğru tesis atmosferi ve kulübü öz ailesi gibi savunan onlarca eski yeni yabancı futbolcularımız.
 
Makyevelist demişsin bize ama, bir tarafta şampiyon başkanı yrein dibine sokan biz, diğer tarafta sene başından beri top oynamadan milyarlarca borca rağmen gereksiz paralar saçan yönetiminizi şakşaklayan siz.
 
bakma soru sorduğuma ben birine soru soruyorsam cevabını da vermişimdir zaten, sizden cevap beklediğimden değil. %90'ının sizin camiadan olduğu kurumların aleyhinize teşkilatlandığını düşünen birilerinden bizim aleyhimize olan kendi lehine olan gelişmelere objektif yaklaşmasını beklemem hata.
 
kongrelerimizde baskan adaylarimiz birbirini fetocu diye suclamaz yazmis bir de fetonun kucaginda bin bir poz veren camianin ferdi, yeminle saka gibi [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
işine gelene yorum yapan işine gelmeyene sesini çıkaramayan elemana boşa nefes tüketiyoruz
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.