#
#
HABERLER

"hattena" dedi ki;

Penaltiya itirazım yok ama ceza sahasına erken girme olayi Turkiye liglerinde her macta yaşanıyor.Malesef hicbir maçta penalti tekrarlanmiyor.Ama ne hikmetse var hakemlerinin aklına bunu inceletmek bu macta geldi!
 
Takim golleri yiyene kadar malesef cok kötüydü.Ama sonrasinda boupendzanin golü,ardindan Boupendzanin uzaktan attığı jeneriklik olabilecek golün önce Ertac'in parmaklarina değip sonra ust direğe çarpması direkten donen topa bombos pozisyonda Sonerin yumusak vuruşla topu Kaleciye teslim etmesi.
 
Son saniyede yine Soner'in direge carpip topu ,o topu Malatyali oyuncu Yusuf'un çizgi uzerinde uzaklaştırması.Biraz da şans olmali,malesef bugün 2.gole kadar kötüydük ama sonrasinda yakaladığımız firsatlarla 1 puani hak ettiğimizi düşünüyorum.
 
Bir parantezde Adem Büyük'e iyi bir topçusun,mucadeleyi seven bir yapın var ona saygım var.Ama oyun içinde malesef gereksiz cirkeflikler ve yatmaları cok yapıyor.
 
Önemli bir üç puan kaybettik,orta saha takviyesi ve forvete umarim bir an önce takviye yapilir.
Riberio ve Aabid ile bir yere kadar ,adamlar surekli maç yoruldular.Diouf sakatliktan sonra malesef toparlayamadı,yedekte bir santrafora ihtiyac duyuyoruz.
Sonuçta artısıyla eksisiyle futbol bu,Malatyasporlu arkadaslari tebrik ederim.

Penaltı net, penaltının tekrar edilmesi daha net. Buradan bile hakem eleştirisi çıkarmamak lazım.
Sezonun en kötü futbolunu oynadı Hatay.
Adem büyük cidden çirkef oyuncu.Her gittiği takımda bu özelliğini geliştiriyor.Ülkede bu konuda uzak ara birinci olur
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.