#
#
HABERLER
Burda çok yazıp çizdim, elimden gelen bilgiyi ve desteği vermeye çalıştım maalesef bugün hemşire annem pozitif çıktı. Bizide az önce pcr testine soktular.
Nasıl pozitif olundu lütfen okuyun;
Annem hastanede hastasını almadan önce ateş ölçerden geçiyor kapıda sonra özel odaya geliyor, hastanın teninin çok sıcak olduğunu hissediyor annem koşarak ateş ölçer getiriyor 39 çıkıyor. Ateş ölçer arka arkaya insanları ölçtüğü için herkesi 36 çıkarıyor. Kadın oraya gelesiye kadar düşünün nerelere temas etti kimbilir.. Hastayı geri gönderiyorlar, bugün öğlen hastanın sistemde sonucunun pozitif olduğu gözüküyor telefon ediyorlar, bizde sizi arayacaktık gibi konuşuyorlar testin üzerinden 24 saat geçiyor ve bilgilendirmiyorlar, dahası hasta pazartesi telefon ediyor geleyim tedavi olayım mı diye annem kabul etmiyor.
İşte devam eden diğer süreç,
Bugün öğlen haber geldi hemen aldım annemi hastaneye götürdüm kapıda "şikayetiniz nedir" sorusu baş ağrım var, tek bir nedeniniz ve baş ağrınız varsa teste gerek yok cümlesi. Annem hemşireyim, temaslıyım ve ağrım var diyor test yapmayacaklarını anlıyor sonra belimde ağrıyor deyince zorla teste sokuyorlar ve pozitif.
Şimdi kimbilir kaç insan kapıdan geri çevrildi bu şekilde..
39 derece ateşle bile bile tedaviye gelenemi,
kendi sağlık çalışanına test yapmayanamı,
neye sinirlenip neye üzülelim?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.