#
#
HABERLER

"Samudio" dedi ki;

"network" dedi ki;

Atsana bi videosunu cok merak ettim. Madem bu kadar araştırıp, ugrasmissin, bi gonder link falanda , bizde görelim. Hafızam sizinki kadar iyi değil (malum cok hamsi yiyorsunuz, balık güçlendiriyor)
 
Atmaca nickli arkadaşın yazdığını da anlamadim , cakma mafya ile neyi bagdastirdin? Biraz cümleyi aç istersen.
 
Yani gördüğümüzü yazarken bile gelen cevaplara bak. Anlamadığım, fener kazansa bize ne faydası var ? Kazanmasa ne faydası? Daha ligin ilk maçı , neyin hesabıyla rizeye çamur atacam anlamadim? :)
 
Yani ne düşünüyorsunuz, ben pozisyona penaltı diyince?
 
Eski hakemlerden birinin bi tweetine denk geldim. Fenerlilerin bu hayatta en nefret ettiği hakem olan selcuk dereli. Bakin ne yazmış. Anlamadim ne yaşadığınızı, ben gördüğümü yazdim , kimin hakkı yenmiş, kim kazanmış zerre umurumda olmaz.
 
https://twitter.com/selcuk_dereli/statuses/1304510059284697090?s=19

Benim bir şey düşündüğüm yok. Şu pozisyona "böyle penaltı olmaz,hakem maçı katletti" deyip de dün akşamki pozisyona penaltı demen bana tutarlı gelmedi.
 
https://tr.beinsports.com/haber/mke-ank ... r-rizespor
2.38 dakika

Kardes simdi pozisyonların farkli olduğunu falan anlatmaya kalkmayacam, biri hareketli , diğeri hareketsiz, birinin topla alakasi yok , diğerinde topun zaten 2 topcuyla da alakasi yok , her neyse.
 
1 ben tarafım, orada heralde duygusal davranacam.
2 o yaziyi ben pozisyonu izlemeden yazmistim, daha sonra yorum yapmadım
3 yorum yapsam bile taraf olduğum için yine Ankaragucu lehine yapabilirdim , sonucta Ankaragüçlüyüz
4 rize fener maçında bi taraf tutsam bu 50 kere rize olur , ben tamamen tarafsiz yorumumu yazdim.
 
Yani nesini anlamiyorsunuz bende bunu anlamadim arkadaşlar ? Zaten kamuoyuda 2ye bölünmüş durumda. Eski hakemlerden kimi penalti diyo , kimi degil diyo. Trtspor izledim , Ayhan hariç hepsi penalti dedi. Yani benim söylediğimi zaten ülkenin yarısı söylüyor: ) neyi zorluyorsunuz be kardesim
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.