#
#
HABERLER

"sege" dedi ki;

adam bir de demiş bizle derdiniz nedir? hah emmi, o soruyu biz soruyoruz yıllardır. Bu başlıkta bize atarlanan yine her zaman olduğu gibi sizin renktaşlarınız oldu. Ankaragücü bu kararla ligde kaldı diye gram fesatlandıysam yarına çıkmayayım. Sen öyle düşünüyorsan tabi beni de öyle düşünüyor zannedersin.
 
bir arkadaş demiş ptt 1. ligde başarılar... eyvallah başkan, yalnız Atatürk Stadında "düşüyoruz işte bank asya ligine" diye bağırırken sizin tribün herkes oturdu derdinize ortak olmaya gayret etti. Bu söylemler büyük laflar, yarın bizden daha çok üzülürsün mazallah. merak etme senin gibi kına yakmayız biz.
 
bir üstte yazan ankaraguculist isimli arkadaşın yıllar önce "bu kardeşlik muhabbetinde bizim taraf biraz fazla alıngan" dediği postu dün gibi hatırlıyorum. her ithamınızı şehit emaneti deyip alttan almamızı acizlik bellediniz. biz çirkiniz, asarız keseriz, beğendiğimiz lafı söyleriz siz de sineye çekersiniz devri bitti.
 
çoğunuz Bursaspor'a karşı iyi niyetli değil, isterseniz sabaha kadar inkar edin. O yüzden fazla dostluk muhabbetine gerek yok. Herkese hayırlı bayramlar.
Alıntı yapıp cevap yazmak istemezdim ama durum kaşındı bir defa
Atatürk stadın da biz gözün aydin bursa bak kardeşin düşüyor derken siz derdimize ortak olup avrupaya avrupaya bursaspor cekiyodunuz.
Geciniz bu ayakları takım düşerken en çok bursalılar gülüyordu düşme iptal edildi en çok bursalılar ağlıyor.
 
LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.