#
#
HABERLER

"buraksk1912" dedi ki;

"inadına_körfez" dedi ki;

Konuyu 9 yıl sonra hortlattım.
 
Web Tasarım ve Kodlama bölümü bitiyor bu sene AÖF'ten.. Sınavlara çalışmadan girdiğim için not ortalamam çok yüksek değil. 2.75 civarı. Son sınavlara çalışsam da ancak 3.00 civarı falan olur muhtemelen. Temmuz ayında sınav. 0'dan başlayarak hangi seviyeye gelebiliriz acaba. Meslek Lisesi çıkışlıyım pek sayısal eğitimi aldığım söylenemez. Ancak 15 yıldır yazılımla uğraşıyorum çalışırsam yaparım diye düşünüyorum ama zaman yeter mi yeterince çalışabilir miyim bilmiyorum. Yaş 33 oldu bu saatten sonra bilgisayar mühendisliği mi okunur diyorum bir yandan :) kararsızım. Ayrıca 37-38 yaşında alınacak diploma o saatten sonra ne işe yarar o konuda var. Neyse varsa kaynak önerilerinizi alabilirim.

Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği uzaktan eğitim okuyabilirsin. Tanıdığım bir memur 40 civarı yaşındayken dgs ile geçip okudu. Bilgisayar Mühendisliği diplomasını aldı ve kurumunda unvan değişikliği ile mühendis maaşı almaya başladı. Yaşın önemi yok. Eğitimi de güzel. Tavsiye ederim.
Bende meslek lisesi ve sonrasında programcılık okudum unide DGS kovaliyorum ama bilg mühendisliği hem sayısal hemde en yüksek puan isteyen bölümlerden kaldimi Ahmet Yesevi uzaktan ilk bine falan girmen lazım kısaca şöyle diyim mat ta 60 da 40 net cikarman gerekiyor en az
 
HUAWEI CRR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.