#
#
HABERLER

"kubrick" dedi ki;

bu yönetim yiğiner'le kıyas edilmez ama transfer yasağı süreci tam yiğiner usulü yürütülüyor. yani birşey olmayacaksa bakın durum bu, bir davamız var, o karar sonrası belli olacak, davanın sebebi şu futbolcu, karar da şu tarihler arasında belli olacak dersin biter gider.
 
benim hatırladığım kadarıyla başkan tff toplantısında çıktı herşeyi halletik sadece tek bir karar bekliyoruz, o da 24'ünde belli olacak dedi. şimdi konuşulan eğer karar olumlu çıkarsa daha anlaşılmayan bir çok isim varmış, onlarla anlaşma yapılacak, vergi ödenecek, yasak açılacak. e abi herşeyi halletmemişsin işte.
 
tamam seviyoruz ediyoruz başarılı olmalarını gönülden istiyoruz ama acemilik mi, kamuoyu hazırlama mı, en az bizim kadar duyusal düşünmeleri mi bilmiyorum; çok yanlış bi süreç yönetimi var. inşallah bugün şu iş sonuçlanır artık.

Hepimizin kızdığı konu aynı. Şimdi Zanka Spor CAS dosyası tamam kalan 6 dosya ile uğraşıyorlar yazdı. Eeee hani bittiydi diğer dosyalar. CAS tamam deyince bitiyordu şimdi 6 dosya. Anlaşacaklar muhtemelen cas için üst düzey girişimler olmuş.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.