#
#
HABERLER
Maç saati ile alakalı hafta içi pek çok şey yazıldı çizildi. TFF bu maçın saatini en başından 13:30 veya 14:00 olarak açıklasaydı açıkçası bizler de bu durumdan memnun olurduk. Çünkü meteoroloji verilerine bakıldığında; bugün için sıcaklığın yüksek ve rüzgar hızının en az olduğu saat 12-15 arası, 19'da ise yağış gözükmese bile sıcaklık -5 derece ve rüzgar hızı kayda değer derecede fazla. Ancak başından bütün bunlar düşünülmeyip sırf yayıncı kuruluşun menfaati gözetildiği için böyle bir tablo çıktı ortaya. Erzurumspor'un maçın erkene alınmasına razı olmadığı iddiasına gelince, Gs'den bizim kulübümüze bu yönde ulaşmış bir teklif yok. Bilakis Gs yönetiminin rakip takımı hiçe sayarak maçın saatini TFF ve yayıncı kuruluşla temas kurarak erkene alma girişiminde bulunması nedeniyle Kulübümüzün böyle bir şeye atlayıp maçı erken saat aldırması da zaten doğru olmazdı. Her neyse artık maç saat 19:00'da oynanacak.

Birçok insan maçın bundan 20 sene önceki gibi buzlu zemin üzerinde oynanacağını düşündüğü için yanılıyor. Çünkü o günden bugüne stadyum tadilat geçirdi ve alttan ısıtma sistemi kuruldu. Onun için kesinlikle buzlu zemin üzerinden oynanmayacak bu karşılaşma. Hatta an itibariyle zemin https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5D16CCF2

Ayrıca iklim şartlarının bizim için çok bir avantaj sağladığı da yok. İkinci yarı Konya ve Rize maçlarını kaybettik. Hele de Konya maçında çok şiddetli bir soğuk vardı. Ayrıca o maçtan önce stadyumun ısıtma sistemi de bozulmuştu.
 
Maça gelince, ligde tutunmamız adına mutlak surette en azından bir puan almamız gereken bir maç. Kazanacak gücümüz de var açıkçası Serkan Kurtuluş faktörünü bir kenara bırakabilirsek tabi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.