#
#
HABERLER
Madde madde yazalım, belki daha net olur.
 
* Ali Koç yabancı sınırı gelsin demedi. Böyle bir beyanatı yok.
Federasyon tarafından açıklanan ve yakında ilan edilecek maluma yönelik bir transfer politikası yürüttüğümüzü söyledi. Bu yabancı sınırının kalkmasından yana olduğu anlamına gelmiyor.
 
* gerekirse Avrupa’ya gitmeyelimi sadece Fenerbahçe için değil tüm Türk takımları için söyledi. Katılırsın, katılmazsın o ayrı. Bu mali yapının sürdürülemez olduğunu, altyapıya ve genç oyunculara yönelerek finansal bir hamle yapmamız gerektiğini, bu süreçte de gerekirse tüm Türk takımları olarak Avrupa’yı (zaten cezalar gelmeye başlıyor) pas geçebileceğimizi söyledi.
 
Sebahattin Şirin’e gelince,
Belki sen değil ama bir çok Galatasaraylı Sebahattin Şirin’in kişisel nefretinin peşinden gidiyor. Bu forumda da görüyorum. Ali koça vizyonsuz deyip, Sebahattin Şirin’e reis demek trajikomik, ironik, komik. Artık adını nasıl koyarsan koy, öyle.
 
Kimsenin elinde sihirli değnek yok, yanlışları da olsa bir gençleştirme politikası, bir miktar kemer sıkma uyguladı, takım kötü gidince kendi camiasından yemediği baskı kalmadı. Geçişler bu kadar keskin olmuyor, olmamalı. O da öğrendi, tecrübe etti. Mesela Ersun Yanal’dan konusunda geri adım attı.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.