#
#
HABERLER
Tebrikler Akigolar. Şimdi renktaşlarım bana kızmasınlar ama dün akşamki o oyunla biz zaten bu kupayı hak etmedik kimse kusura bakmasın. Akhisar gerek oyunu gerekse mücadelesi ile hak etti, tebrikler.
 
Ayrıca, Fatih Hocamızın da dediği gibi bu oyunla bizi ŞL'de patates ederler. Derhal takımın kendine çeki düzen vermesi lazım. Feghouli çok kötüydü, Belhanda desen 10 numara pozisyonunun ağırlığını kaldıramıyor net, Gomis'in menajeri adamın kafasını epey bir karıştırmış belli. Ligdeki o hırsının yüzde 1'i bile yoktu akşam. Kafası sahanın dışında. Transfer olayını kulübün çözmesi lazım. Ben kalması taraftarıyım ama illa gidecekse de bu yaştaki bir oyuncu için Suudi Arabistan'dan gelen teklif çok çok iyi. Onyekuru ve Muğdat o pozisyonu çok rahat doldururlar.
 
Defansa bir takviye şart. Maicon dün akşam fena değildi ama her maç aynı güveni vermiyor. Serdar Aziz desen zaten Galatasaray'da oynaması bile mucize bir adam. Defans ve 10 numara pozisyonu için transfer şart. Hoca, Belhanda'yı da 8 numara pozisyonunda görevlendirirse daha kaliteli bir oyun düzeni çıkar ortaya. Geçen sezon Fatih Hoca'nın da hırsıyla şampiyonluk geldi ama şimdilik oynanan bu oyun ile bu sezon işimiz zor, hele hele ŞL'de daha zor. Hocam derhal müdahelede bulunacaktır diye umut ediyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.