#
#
HABERLER

"network" dedi ki;

Öncelikle ağır yazacam o yüzden kusura bakanda baksın.
 
Lan olm burası Ankaragücü tribünü. Bu sistem feneri beşiktaşı galatasarayı yiyebilir ve yedilerde, şampiyonluk maçlarında meşale yakamayacak kadar acizlesmek bizim tribün kültürümüze ters. Bütün tribünleri muma çevirdiler, 1 tane tepki yok.
 
Biz Bize yasak oldugu söylenmesine rağmen yaktık, 6222 mi yiyecez, yiyecez kardeşim. SISTEMIN GÜTTÜĞÜ KOYUN OLMAYACAGIZ. Beyefendiler emredecek sonra 20 bin kişi tamam diyecek.. Öyle bişey yok.
 
Şampiyonluk maçı lan bu , şampiyonluk. Bize gelince mi yasak?
Seyircisiz oynarmışız.. Ulan top es-es diye bagirildi ceza yedik, manisada küfür etmedik ceza yedik, Umraniyede 1 kere bile rakiple uğraşmadık ceza yedik.. Siz kimsiniz lan , 2 maça gelince Ankaraguclu mu oldunuz? Ben hiç birinizi biçok deplasmanda görmedim. O yüzden fazla kasinmamak gerek. En son benim gibi bi adamı bile çileden çıkardınız.
 
UYANIN BEYLER BURASI ANKARAGUCU TRİBÜNÜ. SISTEM BUNU YAPACAKSIN DEDI DIYE ONU YAPMAZ BU TRIBUN. ILLAKI BIRILERI CIKAR. BIZ ÖLÜRÜZ BIZDEN SONRA DA ÇIKAR. Geçmişte de cıktı, şimdide, ilerde de. Deplasman maçlarını evde cafede izlemeye alisik kitlelerin, ceza yiyeceğiz tribe girmesi saçma.
 
Bugüne kadar hiç bir renkdasimi kırmamışımdır , 1 Allah'ın kulu bana söyle baktın bile diyemez ama bu hale geldik en son.
 
Acında Bakın Medeniyet seviyesi yüksek denilen ülkelerde nasıl kutlanmış şampiyonluklar.

Helal olsun üstat. Duygularıma tercüman olmuşsun.
Şu alakasız Antalya'da yatıranlar buyursunlar şöyle bu sene de kim yatıyor, kim kalkıyor bir görelim. Kazan da yatanlar kalktı mı ayağa ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.