#
#
HABERLER
Bizim tribün hatalıdır arkadaş hiç boşu boşuna nasıl koruyumculuk yapmayın. Adım gibi biliyorum İstanbul tayfasının ağırlıklı olduğu bir tribün olsa bunlar olmazdı. Galatasaray Avrupa tribünü Almancıların mastürbasyon malzemesi olmuş resmen. 1 değil 2 değil. Takım iyiyse destek ; kötüyse azıtalım. Normal hayatında yapamadığı denyoluğu , mallığı gelip tribünde yapıyor. Adamsa gitsin kendi oturduğu sokağında yapsın bak sonra neler yapıyorlar ona .
İstanbul tayfası 3 yıldır ceza almamak için her maç elde bildiriler , her maç telkinler yapsın. Sonra 3-5 tane almancı hıyar ağası orda kendini mastürbe etsin. Yok öyle arkadaş takımımı , klübümü senin keyfine yedirmem !
Yahu 2-1di maç ve biz üstündük o an oyun olarak. Yok biz o an sonucu biliyorduk diyenler de yalancıdır bu kadar net. nerden biliyorsun 2-2 olmayacağını ? Açık açık azıtasım geldi demiyor da takımı bahane ediyor.
Hadi herşeyi geçtim 5-0 bile olsa bunu yapacağın yer adamların stadı değil. Sen benim klübümü orada t.şak malzemesi edemezsin. Sen o deplasman tribününe geldiysen görevin o takımın koşulsuz şartsız maç boyu yanında olmaktır. Böyle ortalığı dağıtma hakkına kimse sahip değil. Bunun yapılacağı yer arenadır ancak. İçerde gerekli mesaj gerekli üslupla zaten verilir. Ultrasçıyız biz o yeahh modunda gezinenler var ama dışardan insanların gördüğü sadece ''gerizekalılar sürüsü''. Ultras denen şeyin bir felsefesi olur. Biz daha azgınız yakarız yıkarız ile anca harami olunur. Olur olmaz yerde ortalığı yakıp yıkmak değil ; gerektiğinde biz burdayız demektir ''ultras'' olmak.
Bir de bir iddiam var. O durumda 3 İstanbul tayfası da asla o aptal olayı çıakrtmazdı. Buna kalıbımı basarım.
Umarım Galatasaray yönetimi uzun süre boyunca yurtdışına bilet satmaz . İstanbul tayfadan bi kaç kişinin anlattığı bazı anılar duymuştum kulaktan dolma ama inanmamıştım pek. Meğer adamlar sonuna kadar haklıymış.
 
trident yazdı:
Dortmunt un 3. Golde gsli oyuncu indirmek icin faul yapti, immobile gol atmasina ragmen normalde kart vermesi gerekmezmiydi. kimse bahsetmemis benim aklima o takildi.
Müdür bi canımızı istememişsin :D
BeğenKötü
+141 · 
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.