#
#

"fbsk1907" dedi ki;

İş iyice sidik yarışına döndü. Muhabbet başka yerlere kaydı. Şurdan anlaşılan trabzon un bizi tribün olarak küçümsediği. Burdan daha fazla atar yapmaya gerek yok. Ogün gelsin görüşelim. Hem bizim hemde trabzonlular için söylüyorum. Yok o ergen yok aptal yok o şöyle yok o böyle iş dedikoduya döndü. Herkes kimin ne olduğunu biliyor görüyor görüşecekte! Şu saaten sonra olayı daha fazla saptırmayalım. İki taraf ne dese nafile. Adam silah sokmuş sıkıyomuş. En başta kapatılan topicte demiştim bundan ötesi pompalıyla topçu vurmak diye herifler onuda yapacakmış zor engellemişler. Daha söylenecek laf yok. Adamlar burda yaptıklarıyla bize gözdağı veridiklerini sanıyor. Hadi bakalım görücez el mi yaman bey mi yaman.

Ormanda boş araziye ateş edip Fenerbahçe ver ulan kupamı diye gözdağı vermeye çalışanlardan ne bekliyorsun ki arkadaş ? Adamlar zannediyorlar ki bu ülkede sadece kendileri silah kullanıyorlar kendileri psikopat.Bizi de cadde çocuğu yaptılar İstanbul'un en varoş bölgesinde oturuyorum bu arada :)
 
Tribünün bir kesimini terso yakalayıp yatırmışlardır olabilir.Aynı şekilde basket maçından da bahsedilmesi saçma.Bir kaç tsli dövüldü diye reklamına bile gerek yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.