#
#
buderus1925, foruma yazdı.

"tayfalı" dedi ki;

Mehmet Sepil İzmir için güzel iş çıkardı stadyum yaptırarak. Göztepe'ye hayırlısı olsun,futbol olarak daha iyi temsil etmek nasip olsun İzmir'i.
Bugünleri görmek için çok cefa çektik falan yazmanız komik oluyor ama.Yapilanların çekilen cefa ile bir alakası yok,parayı veren satın aldı ,yaptı etti.

Izmirin en cok superligde temsil eden Altaya neden Izmirlilerin sahip çıkmadığın õzetidir bu yazdıkların siz ust liglerde bos trubunlere oynarken amatorde stad dolduran bir Gõztepe asla olamayacaksınız herzaman bu sekilde bir avuc ahmak olarak kalmaya devam edeceksiniz bu kafayla.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Manavkuyu, foruma yazdı.
Göztepelilere yeni statları hayırlı uğurlu olsun. Dün maç sonrası akşam Güzelyalı'daydık. Semtin tüm sokakları, apartmanları bayraklar pankartlarla donatılmış. Mekanların hepsi çakılı. Sokaklar, sahil, meyhaneler, kafeler. Semtin her karışında bir hareket var. Çoluk, çocuk, yaşlı, kadın erkek herkesin yüzü gülüyor. Ben gözlerimle gördüm, içerisinde bulundum. Semtin ortasında stat olmaz diyen kaşmerlerin hepsi maç günü gidip ortamı görebilirler. Bu statla birlikte Göztepe, her sene üstüne koyarak güçlenecektir. Şampiyonluğa, Avrupa'ya oynayan bir takım haline gelecektir. Tekrardan hayırlı olsun. Fitneye fesata da gerek yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
rolanddeschain, foruma yazdı.
Abi ne şampiyonluk aşkıymış be verin şu kupayı ali koça adam iyice maymuna döndü şampiyon olacağım diye.
Millet neler ile uğraşıyor klüp yönetiminin açıklamasına bak yazıklar olsun be.
 
Trabzon maçı öncesi ortamı germeye çalışıyor Fenerbahçe yönetimi planladıkları bu
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.

"carsili1903" dedi ki;

passoya para yatırıp klübe verdik tcleri 500 kişilik kontenjanla oradayız. antalya'daki açlış maceramızdan sonra özellikle bizi istemeyen takımlar olmuştu açılış için. göztepe'yi bu kararından dolayı tebrik ederiz :)). yeni stadınızda başarılar.

Ne kararıymış ki o? Stad ligin 2. yarısına yetişti. İlk iç saha maçı da size denk geldi. Kimse kendini fasulye gibi nimetten saymasın. Emin ol taraftar bu açılışı Antalya kupa maçı ile yapmaya çoktan razı ama daha dün bile stadda badana boya devam ediyordu. Kimse bayılmıyor bitik İstanbul takımlarına motivasyon yaratıp can suyu vermeye yoksa. Ikinci yarinin ilk ic saha maci size denk geldi, yoksa BJK olmus Rize olmus Gaziantep olmus bizim icin farketmiyor.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
zoban, foruma yazdı.
Maç sonrası basın toplantısında, 23:07 sularında Avcı'ya "Nasıl olacak hocam bu işler" diye biri bir soru sordu. Bu nasıl soru ya. Amigo musun taraftar mısın hesap soruyorsun. İnanılmaz bir spor medyası var. Bazı tipler patavatsızlıkta zirve yapıyorlar.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Kırık, foruma yazdı.

"eskicarsi82" dedi ki;

Bu olaylar üzerinden kim siyaset yapmaya çalışıyorsa hepsinin bi tarafına koyayım.

kendi kendine koy sen lale..şimdi yapılmayacak da ne zaman yapılacak?
 
hani cevap verin boş yapmayın nerde deprem vergileri? 20 senedir her vatandaştan toplanan..
 
sen iyi bilirsin, orjinal bir çomara benziyosun çünkü..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
Santrayla birlikte gözyaşlarım akar diye düşünüyordum ama stada girdikten sonra zaman ve mekanla ilişkimi kaybettim, doksan dakikayı sadece uğultu şeklinde hatırlıyorum, herhangi bir şey içmediğim halde vücudum sanki bir maddenin etkisi altında gibiydi maç sonuna kadar. Ne tezahuratlara katılabildim ne maçın heyecanına ortak olabildim.
 
80'den sonraki 18 yıl boyunca, her sene üst üste yaşadığımız hezimetlere rağmen, nüfusu bugün stadda bulunan insandan daha az olan kasabalara deplasman yaparken ve yine oralardan çoğu zaman hayal kırıklıklarıyla ayrılırken, yeni hayallare dalardık camı kırık 302'lerde "sağlam bir yönetim olsa, şu Aksel'i biraz düzeltsek, takıma da hava gelir semte de..." taa avrupalara kadar döndürürdük takımı. Bir otobüs... ön tarafta İsmail abiler, tepecikliler, kahramanlılar, ortalarda biraz efendi mülayim tipler, arkalara doğru zaferler, nizamlar, güllüler...ne hayaller, ne hayaller...
 
Hani filmlerde olur ya, adam ölür ama ruhu sıkışır, bir şeylerin olması gerekir ruhunun huzur bulması için, işte onun gibi. Bir jenarasyonun huzur bulduğu gündü bugün. Yaşayanlarıyla ve kaybettiklerimizle o jenarasyon huzur buldu ve görevini tamamladı. Bundan sonra gelecek, çok ama çok daha güzel hayallerle kardeşlerimizin ve evlatlarımızın.
 
afer, Nizam, Pedro, Güllü, Aykut ve adını anımsamadığım ve bilmediğim niceleri, ruhunuz şad olsun, "Ama o gün gelecek" diyordunuz ya; geldi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
erlikhan, foruma yazdı.
Zamanın da projeyi beğenmeyen,kapasiteyi yetersiz bulanların eleştirilerini bir yana koyalım çünkü herkes istediği gibi düşünebilir ve sonucta hepimiz iyi olsun istiyoruz...ama hma ve partisi istemedi diye ses çıkarmayanlar ve tepki vermeyenlerin konusacak kelimesi olamaz kardeşim. Bu tribünun dönum noktası hma olmustur,sadece stad olayı değil.
 
Bu arada başkan ve bld ya başkanı bir birine girmiş. Başkan iyisiyle kötüsüyle bizimdir ama bld ye başkanı ne kadar hma dan kat ve kat iyi olsada siyasetçidir,Tuttuğu takım KARŞIYAKA değil partisidir. Taraf tutarak yine hayal kırıklığına uğramayalım derim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HayırUlanİşte, foruma yazdı.
bazı şeyler gerçekten başarıyla, iyi yönetici ve iyi ilişkilerle oluyormuş Göztepenin stadı buna en güzel örnek oldu. Ben Karşıyakalıyım bildim bileli stad için taraftar kendince bastırır doğruları yanlışları olmuştur ama hep gündemde tutulmaya çalışıldı. Göztepe ligleri bir bir düşüyordu stadyum düşünecek hali dahi yoktu doğal olarak biz yürüyüşler yaptık konuşmalara katıldık. sonra bugüne dönersek sonuç ortada henüz çivi çakamadık siz ilk maçınıza çıkıyorsunuz. Tebrik etmek gerek gözünüz aydın olsun. Stadyum ile daha başarılı olabileceğinizi düşünüyorum mevcut yönetimle beraber. Umarım bize de nasip olur bugünler. eyvallah
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Spanksk, foruma yazdı.
Art niyetle yazmadığını biliyorum hocam fakat biz 108 yıldır buradayız ki biryere gittiğimiz yok.Mazisi 20-30 seneyi aşmayan kulüplere bile statlar yapıldı.Defalarca isim değiştiren yok olup tekrar geriye gelen tonlarca kulübe statlar yapıldı.Biz neden süper ligi bekliyoruz ki.Bu ülkede gerçekten modern bir stadı hakedecek 15-20 kulüpten bir tanesiyiz potansiyel olarak.Ankaragücü'ne Göztepe'ye Altay'a ne bileyim Eskişehir'e,Bursa'ya tabikide yapılsın stat hatta seviniriz bile.Ama Afyon'a Başakşehir'e ne bileyim Tire'ye oraya buraya stat yapıyorsan bizede seve seve yapacaksın afedersin.Süper lig falan hikaye tamamen siyasi kurbanıyız.Bunuda alenen bütün memleket bildiği halde yinede adımlar atılmıyor.Ha hatayı önce tabiki kendimde arıyorum.Bugüne kadar ne yaptınız desen stat için bir elin parmağını geçmez eyvallah o konuda sıkıntılıyız.Ama yinede bu bir bahane değildir.Hele süper lig hiç değil.Son 10 yılda yapılan statlardan kaç tanesi süper ligdeydi ?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER